Skocz do zawartości
pack

Helldivers

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj grałem godzinkę offline i spotkała mnie ta przypadłość. Ale połączyłem się z siecią i odzyskałem zapis :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem chciałem popykać coopa online, ale niestety co chwilę mnie wywalało do ekranu głównego... Macie podobne problemy z online ?


BTW gra nawet na łatwym poziomie trudności jest dość trudna do gry solo :) Dead Nation w żadnym stopniu nie sprawiło mi problemu niezależnie od poziomu trudności (klasyczny spacerek), tu jest całkiem inaczej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko w porządku. Poziom rzeczywiście dość wysoki, dlatego ta gra to tylko w coopie. Mam 12 LV i wczoraj na chwilę sobie wlazłem na poziom najwyższy. Zmietli mnie w moment :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko w porządku. Poziom rzeczywiście dość wysoki, dlatego ta gra to tylko w coopie. Mam 12 LV i wczoraj na chwilę sobie wlazłem na poziom najwyższy. Zmietli mnie w moment :).

 

No to ciekawe skąd moje problemy, jak z innym grami online nie mam i nigdy nie miałem problemu... :/ Obadam problem raz jeszcze :/

Co do samej gry - w co warto ładować punkty ?

Pierwsze lepsze wygooglowanie: http://www.giantbomb.com/forums/helldivers-627699/having-trouble-connecting-to-mp-games-1767407/.

Problem jest, mam nadzieję na szybkiego patcha w tej sprawie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Co do samej gry - w co warto ładować punkty ?.

 

Ja tam dostałem radę od kolegi (on miał 13lvl a ja 2 wtedy :P) PIERWSZE CO W DRONA!!

 

Dlaczego? Na najwyższym poziomie pokazuje nam próbki na mapie :) Więc BARDZO szybko odrobimy sobie te 2 wydane punkty :)

 

A reszta hm... wedle stylu gry :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega napisał, każdy ma swoje preferencje. Podrzucę ci moje to może z czegoś skorzystasz.

Ja mam 12 LV i aktualnie dla mnie najlepszy jest maksymalnie ulepszony karabin Patriota. Z manewrów ulepszyłem kompletnie Egzokombinezon Exo, uzupełnienia, hellbombę i oczywiście zaopatrzenie.

Jeżeli masz niski poziom to polecam wcześniej sobie całkowicie ulepszyć karabin o nazwie Łamacz. Według mnie z broni początkowych jest najlepszy.

Egzokombinezon jest nagrodą za jedną z planet. Dodam jeszcze że nie polecam używać w coopie wieżyczki z minidziałkiem, partnerzy tego nie lubią ;) .

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawił mi się wczoraj patch 1.02 i problemy z multi zniknęły :)

Drona ulepszyłem na maxa - faktycznie wszystkie próbki ładnie widać :P

Jak uzyskać dostęp do mecha ? bo dzięki @anaromowi poznałem jego niebywałe zalety :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie pierwsze, kiedy można odblokować tego drona? Bo na razie kiszę punkty ulepszeń i czekam, żeby wszystko wrzucić w drona jak tylko mi się pojawi.

 

Drugie pytanie, trochę bardziej złożone. Wczoraj próbowliśmy pograć z kumplem. U mnie było wszystko ok, u niego teoretycznie też (tzn. musiał kilka razy wchodzić do gry, bo go wywalało), ale przy próbie dołączenia mieliśmy błędy teleportu. Ja później spokojnie dołączyłem się do pierwszej lepszej misji online z randomami, on nie miał żadnych problemów z siecią i minutę po wyłączeniu Helldivers cisnął już multi w Killzona. Obaj mieliśmy pobranego wczorajszego patcha. Ktoś spotkał się z takim problemem? Trochę byłem zawiedziony, bo z kumplem kupiliśmy grę na spółkę właśnie pod kątem wspólnej gry w coopie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawił mi się wczoraj patch 1.02 i problemy z multi zniknęły :)

Drona ulepszyłem na maxa - faktycznie wszystkie próbki ładnie widać :P

Jak uzyskać dostęp do mecha ? bo dzięki @anaromowi poznałem jego niebywałe zalety :P

Mech to ten Egzoszkielet. Jest nagrodą za jedną z planet, podejrzyj wszystkie i znajdziesz.

Ja mam 14 lv i mam wciąż zablokowanego Drona. Jak uzyskać do niego dostęp, bo nie mam pojęcia.

 

ps.Dzięki za wspólną grę i zawsze zapraszam ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 14 lv i mam wciąż zablokowanego Drona. Jak uzyskać do niego dostęp, bo nie mam pojęcia.

 

ps.Dzięki za wspólną grę i zawsze zapraszam ;) .

 

Ja mam go odblokowanego od samego początku :P On był chyba na start dla preorderowców...

Również dzięki, ale coś jeszcze pewnie pykniemy razem ;)

Jeszcze jedno - da się zapraszać graczy bezpośrednio na swój statek ? Czy tylko do już rozpoczętej misji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie nie odblokowane manewry mam ukryte pod białymi kłódkami, tylko Dron jest pod kłódką niebieską. Dziwna sprawa :).

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista zmian patch 1.3

Fix:

  • Stats were reset on PS4 controller disconnect, at specific points in the game. Issue only occurred on PS4.
  • Multiplayer games were shown despite being full (4/4). This is now a filter option, on by default.
  • Player customization and upgrades are saved when exiting the armory. (This save is local only.)
  • In local co-op only player 1 stats were being uploaded (all were still saved locally). All players stats should now be uploaded correctly.
  • The mech suit could be exploited to call down more stratagems even if used up.
  • Issue where airplane shadows would get stuck (minedrops, airstrikes).
  • Issue where the extraction beacon did not show up.

Added:

  • Veteran Controller Mode in settings – increases trigger and analog sensitivity for those with a problem firing automatic weapons.
  • Message dialog when saving fails, allowing the user to retry saving.

Change:

  • If a player disconnects or timeouts during the start of the Mission Summary screen, they should be awarded the XP, Research Samples and reward that they would have gotten.
  • Improved error message if you disconnect during mission start or mission end. It will no longer tell you that you were kicked, but give you a proper disconnect message.
  • Speed of Mission Summary screen increased.
  • Kicking is no longer allowed if one player has entered the shuttle during extraction.
  • Improvements to the Multiplayer search and filtering.
  • Improved error messages when joining games, if you are unable to join a game because it became full, it will now tell you.
  • Game now remembers the chat volume set for other players between loading screens and doesn’t show voice icon for muted players when they speak.
Edytowane przez sway

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy zakup na PS4 od dawna, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że zapłaciłem 35 zł ;) W weekend odwiedził mnie brat, przegraliśmy cały weekend, momentami brat grał nawet sam :biggrin: jest to o tyle ciekawe, że mój brat to zatwardziały PCtowiec i Helldivers to chyba jedyna gra na konsolę, która mu się tak podoba. Do tego stopnia, że powiedział, że Magickę 2 kupi sobie na PC ;)

Po patchu 1.3 gra się super, nie ma problemów z połączeniem. Niestety nie zawsze trafiają się ogarnięci ludzie, ale gra jest ogólnie taka "luźna", więc nawet jak enty raz ktoś mnie zadepcze mechem to nie mam z tym problemu.

Gra faktycznie powoli robi się trochę monotonna, ale przy odrobinie dobrej woli można sobie z tym poradzić. Najpierw grałem specjalistą od manewrów - 4 różne czerwone manewry i perk skracających ich cooldown o 40%. Teraz zrobiłem sobie supporta - transporter, w którym robię za kierowcę, plecak z ammo dla innych i medgun do leczenia pozostałych. Prawie nie strzelam, ale utrzymywanie 3 mechów przy życiu nawet w walce z czołgami jest tego warte! Zwłaszcza, że przecież XP za strzelanie nie ma, a każdy średnio ogarnięty gracz doceni gościa, który ciągle za nim biega i go leczy.

 

Dawno żadna gra mi nie przyniosła tyle radochy, bardzo bym chciał, żeby za jakiś czas dali ją w plusie, przybyłoby sporo graczy.

Edytowane przez mat_eyo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pany, to tej gry nie idzie skonczyc ? jest w niej platyna?

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 8008X przy użyciu Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co bez platyny to byś nie grał bo wtedy gra była by słaba ?

Wysłane z mojego GT99 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu się zgodzę, ale jak to z indorami dostajemy w zasadzie całość gry od początku. To nie korpo i raczej nie pocięli całości przed wydaniem.

Edytowane przez Karaluch69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co bez platyny to byś nie grał bo wtedy gra była by słaba ?

Wysłane z mojego GT99 przy użyciu Tapatalka

Nie, nie musi byc platyny. Ale czytalem gdzies ze gra nie ma konca i plansze generowane sa losowo non stop. Takze jesli by tak bylo i platyny by nie bylo to dlugo bym w to nie pogral bo nie lubie grac bez celu... Takze jesli jest albo jakis sensowny koniec albo platyna to juz jakis cel do Finishu jest i gra gitarra ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platyna w tej grze jest czasochłonna i dość wymagająca. W sumie mógłbym powalczyć, ale gra zrobiła się dla mnie bardzo nudna.

Doszło do tego że zacząłem zmuszać się do każdej sesji.

Aktualnie mam 19 lv doświadczenia i jak pomyślę że między innymi musiałbym do platyny dobić jeszcze 6 punktów to przechodzi mi ochota. Poza tym trzeba zabić 100 tysięcy przeciwników, ja po tak długiej rozgrywce mam ich na koncie dopiero 20k.

Oczywiście ktoś może się ciągle jarać nawet przy 25lv, ja raczej odpadam i życzę mu dobrej zabawy :)

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam wręcz odwrotnie :D Gra co raz bardziej mnie wciąga! :) Po cichu liczę na jakieś DLC z nowymi mapami :) No i chętnych zapraszam do wspólnej gry :)


P.S. Platynka w tej grze to sama przyjemność :) Trzeba ją wbić bez gadania! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobię sobie kurację i odstawię ją na jakiś czas, może ochota wróci ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×