Skocz do zawartości
pack

Helldivers

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też pewnie prędziej czy później wbiję platynę, gra mi się cholernie podoba i sporo w nią gram. Dla mnie idealny tytuł na oderwanie się od innych gier. Właśnie kupiłem pierwsze DLC :biggrin:

Nie wiem tylko, czy trofea nie są zabugowane. Miał ktoś jakiś problem? Ja np. wczoraj na 100% zrobiłem "Nie cierpię misji eskorty - Zrealizuj cel eskorty tak, aby wszystkie 4 postacie przetrwały." i trofek nie wpadł. Tak samo "Obrońca ludzkości - Weź udział w skutecznej obronie stolicy, wykonując co najmniej jedną misję." - wczoraj zrobiłem dwie misje w atakowanej przez Oświeconych stolicy i nie wpadło :sad:

Przeglądam też same trofea i wydaje mi się, że z kilkoma może być problem. Akurat 100k wrogów wpadnie prędzej czy później, nie ma się co martwić. Bardziej mnie zastanawiają takie trofea:

 

Królewska przejażdżka
Zabij cel Robali lub Oświeconych, przejeżdżając go transporterem lub pojazdem HAV.

 

Element zaopatrzenia
Zniszcz czołg Robali za pomocą Hellpodu manewru zasobów.

 

Nie poddamy się!
W grze z 4 graczami w misji minimum 8 poziomu trudności, użyj manewru uzupełnienia, będąc powalonym i ostatnim z żywych Helldiversów.

 

Działamy w ukryciu
Zalicz misję minimum 7 poziomu trudności, nie włączając żadnych alarmów.

 

Mówią mi pan Danmaku
Ukończ misję minimum 7 poziomu trudności przeciwko Cyborgom, nie odnosząc żadnych obrażeń od ataków wroga.

 

Szczerze powiem, że te trofki wyglądają na takie, które zajmą sporo czasu i prób.

Edytowane przez mat_eyo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na trofeum nie poddamy się można się ustawić i nie będzie tak źle. Moim zdaniem najgorsze to te z nie włączaniem alarmu i bez obrażeń. Lekka masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mieliście problem z dołączaniem do friendów? Jak wczoraj graliśmy to b. długo (3-5 minut nawet) nie działa odświeżanie i nie widać, że dany friend jest w grze i nie można dołączyć. W końcu się udało i trochę pograliśmy, ale z kolei wyrzucało po 20 paru minutach.

 

Macie takie doświadczenia? Można temu jakoś zaradzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed patchem 1.03 miałem bardzo duże problemy, w ogóle nie mogłem się połączyć. Zawsze widziąłem, że kolega gra i widziałem, czy jest na statku czy na planecie, ale nie mogłem się do niego dołączyć, tak samo on do mnie. Po patchu nie ma z tym problemu, łączy za pierwszym-drugim razem. Wyrzucać nigdy nie wyrzuca. Ja mam czasem problemy z zalogowaniem się online, ale to raczej kwestia mojego połączenia internetowego.

Sprawdź, czy masz pobrany najnowszy patch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego, gdy odpalam na vicie rozpoczyna sie od tutorialu? Mozna w jakis sposob kontynuowac to, na czym skonczylo sie na ps4? :)

Edit. Nie bylo pytania, za pozna pora. Zreszta i tak dosc niewygodnie sie gra ^^

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie kupilem kilka dni temu (z jakis tydzien) Helldiversow przez PSS. Dzis sie zalogowalem do store przez www i widze ze przy pozycji Helldivers jest napis BEZPLATNIE. A przy BF:Hardline KUPIONE ktore tez kupilem. Czemu nie ma kupione przy Hellach ? Czy to temu ze dodali jakis tam pakiet dla ludzi ktorzy kupili Hell w jakims tam terminie i mam teraz jeszcze raz sciagnac cala gre za free z tym pakietem or WTF ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie kupilem kilka dni temu (z jakis tydzien) Helldiversow przez PSS. Dzis sie zalogowalem do store przez www i widze ze przy pozycji Helldivers jest napis BEZPLATNIE. A przy BF:Hardline KUPIONE ktore tez kupilem. Czemu nie ma kupione przy Hellach ? Czy to temu ze dodali jakis tam pakiet dla ludzi ktorzy kupili Hell w jakims tam terminie i mam teraz jeszcze raz sciagnac cala gre za free z tym pakietem or WTF ?hySpoko jest ja też tak miałem że było free - zakupiłem te dlc i po drugim logowaniu do psstore juz miałem kupione jakiś szczegół dotyczący cg

Ja też tak miałem a kupiłem już jakiś czas temu - dopiero po drugim logowaniu po zakupie pakietu wsparcia pojawiło się purchased w miejsce free to chyba coś z tymi dlc itd darmowym rangerem :)

ale gra jest git i w koncu sobie spokojnie gram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale to mamy ten Ranger pakiet czy nie za free ? Jak to sprawdzic ? Bo chyba nic nie mam. Ale dziwne bo w menu konsoli w USTAWIENIA/PSN/INFORMACJE O KONCIE/LISTA USLUG/ oprocz PLAYSTATION PLUS MAM HELLDIVERS I JAK wejde w to to jest HELLDIVERS Ranger Add-on. Ale nic z tym nie idzie zrobic. Pisze tylko data rozpoczecia jakiegos niby 24/03/2015. WTF ?

EDIT: Ok jestem na szwagra konsoli i na moim profilu ktory jest kontem zakupowym i widze to w uslugach to mam ten pakiet. Ale jak wejde na profil szwagra to tego nie ma :(

Edytowane przez Frog_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę połączyć się z kolegą który gra na ps3. Myślałem, że ta gra umozliwia taka rozgrywkę, czy się myle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umożliwia, natomiast również umożliwia ciągłe wkurzanie się przy próbie połączenia ze znajomymi albo w ogóle zalogowania się online...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak ktos  chetny z Headsetem do wspolnego strzelania i  ogarniecia online trofikow to zapraszam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zakupiłem grę głownie do kooperacji kanapowej. Mam tak, że jedynie ja mogę wydawać punkty doświadczenia. Kiedy ktoś ze wspolgraczy chce sobie coś dodać wyskakuje komunikat, że jest jako "gość" i nie może dodawać umiejętności. Jaki sens w takim razie kanapowej kooperacji jak każdy z graczy nie może iść swoją ścieżką rozwoju tylko MUSI korzystać z umiejętności, które ja wykupie?

Da się to jakoś zmienić ?

Edytowane przez dwarfpm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy założyć temu komuś normalny profil na psn i konsoli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy założyć temu komuś normalny profil na psn i konsoli ;)

Ale jak włączam drugiego gracza padem to nie mam możliwości zalogowania się na cokolwiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nie masz stworzonego innego profilu na konsoli, więc na co ma się logować drugi pad? Loguje się od razu na gościa. Przed odpaleniem gry z menu konsoli stwórz nowy profil na stałe, w grze po włączeniu będziesz mógł się zalogować na tamto konto lub na gościa, sprawdzone na 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nie masz stworzonego innego profilu na konsoli, więc na co ma się logować drugi pad? Loguje się od razu na gościa. Przed odpaleniem gry z menu konsoli stwórz nowy profil na stałe, w grze po włączeniu będziesz mógł się zalogować na tamto konto lub na gościa, sprawdzone na 100%.

Mam stworzone profile. Jak włączam pada to samo loguje się na gościa. Nie mam możliwości ręcznego wybrania profilu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, u mnie jest za każdym razem. Może poszperaj w ustawieniach konsoli. Hmm, a masz konto z którego uruchamiasz grę ustawione jako podstawowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W diablo nie miałem problemu. Jak włączałem pada to pojawiały się profile i można było wybrać. Tutaj od razu loguje mi się na

Profil , który jest zalogowany z dodatkiem cyfry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie dziwne. A profil na który loguje jest jako podstawowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie dziwne. A profil na który loguje jest jako podstawowy?

Próbowałem różnych, za każdym razem to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, ja nie miałem takich problemów, a próbowałem różnie (na profilu żona i kumpla) i zawsze działa, czy na dwa pady czy na trzy. Może spróbuj zapytać na infolinii playstation.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, ja nie miałem takich problemów, a próbowałem różnie (na profilu żona i kumpla) i zawsze działa, czy na dwa pady czy na trzy. Może spróbuj zapytać na infolinii playstation.

Czyli masz tak jak ja w diablo? Czyli jak włączysz pada to pokazują się dostępne profile i możesz wybrać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak, dokładnie tak jest u mnie. Spróbuj może odpalić grę na tym drugim profilu, a później włączyć drugiego pada i zalogować się na swój podstawowy. I pamiętaj, że profil, z którego kupiłeś grę musi być ustawiony jako podstawowy, inaczej nie będziesz mógł uruchomić tej gry na innych profilach.

Edytowane przez mat_eyo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, dokładnie tak jest u mnie. Spróbuj może odpalić grę na tym drugim profilu, a później włączyć drugiego pada i zalogować się na swój podstawowy. I pamiętaj, że profil, z którego kupiłeś grę musi być ustawiony jako podstawowy, inaczej nie będziesz mógł uruchomić tej gry na innych profilach.

Napisałem Ci pw mógłbyś zerknąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnych do gry i przede wszystkim do trofków online serdecznie zapraszam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×