Skocz do zawartości
kill

ResoGun

Rekomendowane odpowiedzi

Na Vicie gra się przyjemnie, choć bez żadnych fajerwerków graficznych

 

Muszę tylko ogarnąć o co chodzi z tym ratowaniem ludzików, bo bez poradnika to jakaś czarna magia  ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Vicie gra się przyjemnie, choć bez żadnych fajerwerków graficznych

 

Muszę tylko ogarnąć o co chodzi z tym ratowaniem ludzików, bo bez poradnika to jakaś czarna magia  ^_^

Jeśli zestrzelisz wszystkich wrogów, którzy są podświetleni na zielono (czasem ważna jest kolejność - wtedy są podświetleni pojedynczo) to uwalnia ludka. Nie wiem tylko jak z tymi dodatkowymi (jest 10 normalnych i 2 dodatkowych).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do ludzi z platyna. 1cc trzeba zrobic za jednym podejsciem wszystkie bez utraty zycia czy moze po jednej planszy. Tzn pierwsza bez utraty, pozniej druga np. Pare razy grac od nowa bo sie zginelo i przejsc bez utraty potem trzecia itd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu tej gry niema juz w plusie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@creatinfreak, możesz stracić na pierwszym etapie dwa życia, na drugim jedno życie itd. ważne, abyś nie przegrał tego ostatniego życia, ponieważ wtedy gra cię wywali do menu, a wtedy pozostaje restart i od nowa kampania za jednym podejściem. Ja od siebie do tego trofika polecam statek z największym dmg, lub ten zbalansowany (co ma wszystko na 3 chyba). Na weterana zdecydowanie polecam ten z najlepszym boostem.

Edytowane przez PatrikoPPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki. Tak wiec moze niedlugo dwie platynki wpadna. Bo na vita zostalo mi wlasnie 1cc tylko.jak sie uda to na ps4 tez wbije.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi o dziwo weteran szybko poszedł, najgorzej z tym 1CC, męczyłem się z tym 2 dni, aż w końcu wpadło. Podstawa to ratować ludzików i zbierać ulepszenia, czasem "extra life" wpadnie, które na ostatnim bossie jest jak zbawienie. Wszystko pięknie, ale na ostatnim skurczybyku, zawsze traciłem co najmniej dwa życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem odwrotnie. Weterana meczylem chyba z dwa albo trzy tygodnie. Po tym poszlo juz jak po masle. Na vita wbilem platynke. Teraz jeszcze na ps4 bo gra warta poswiecenia jej troche czasu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×