Skocz do zawartości
kill

ResoGun

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w SSHD grałem kilka miesięcy, DN ukończony kilkukrotnie, w takich gra liczy się pobijanie kolejnych rekordów. Do SSHD wracam do dziś.

Edytowane przez ONE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwotnie nie byłem zbytnio zainteresowany resoguenem, jednak im więcej wysokiej jakośći filmików obejżałem tym lepiej zaczął się prezentować. Nie oszukujmy się w tego typu grze oprawa jest bardzo ważna bo warstwa fabularna jest bardzo płytka (jeżeli wogóle jakaś jest ;)), Reso perzentuje się pięknie, liczba obiektów na ekranie i pwoalające oświetlenie będą powodować gęsią skórkę. Wkońcu będzie gra którą będzie można włączyć na pół godzinki dla zabicia i się świetnie bawić bez konieczności wsiąkania w fabułę. Czekam z niecierpliwością

 

PS. Za darmo :biggrin:

Edytowane przez zyga101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzja gamespotu:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nice ! Nie mogę się doczekać ,na szczęście jest w plusie ,spróbuję wbić platynke ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Resogun do pobrania z SEN bezplatnie dla plusowcow - link do SEN

Przy okazji zwroccie uwage czy w ostatnim kroku na pewno jest za free. Ja dosc szybko przeklikalem i widzialem, ze wyskoczyla ostatecznie kwota (choc wczesniej bylo bezplatnie) i w rezultacie obciazylo karte, ale dzownilem do supportu i maja zwrocic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że całkiem przyzwoita gierka na początek w sam raz, świetny stanowi wypełniacz w przerwie od większych tytułów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super się gra w ta gre, nie moge sie doczekac jak zagram z moja zona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam gra jest naprawde świetna lecz nie ogarniam jednej rzeczy. Jak to jest podczas ratowania ludzi podlatuje pod kwadrat który miga na zielono nie ma w koło żadnych nieprzyjaciół i jest napisane Human Lost o co w tym chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra pod ty względem jest bardzo zawiła. Szukałem jakiegoś w miarę porządnego poradnika, ale chyba jeszcze za wcześnie. Najlepsze co znalazłem to rozkminy ludzi na reddicie. Jest tu sporo przydatnych informacji.

 

http://www.reddit.com/r/PS4/comments/1qwli1/resogun_tip/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem 2 godzinki, ale nie rozumiem do czego ludzie sluza haha :)

Do ratowania :P

 

Nie wiem dlaczego ludzik sam siebie w tym pudełku ginie, nie było zielonych statków, ja patrze a na górze czerwone pole :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez tych zielonych statków nie widzę, ale to pewnie przez "bałagan" jaki często panuje na ekranie :) no i ludki giną :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie mogę uratować 7 ludka na 1 poziomie, cały czas ginie w pudełeczku i nie wiem dlaczego :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie mogę uratować 7 ludka na 1 poziomie, cały czas ginie w pudełeczku i nie wiem dlaczego :/

youtube.com/watch?v=MTDzxg54HA0 może to ci coś pomoże, jak nie ten poziom to jest masa walktrough na yt, ja z tego korzystam jak nie mogę czegoś przejść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam identyczny problem już wyczaiłem co i jak trzeba robić ale ten 7 ludzik normalnie od razu umiera :/

 

 

Coś wyczytałem że może być to związane z tym że trzeba mieć mnożnik x4 minimum bo inaczej gostek pada ide zaraz sprawdzić

Edytowane przez Airbolt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A myślałem że tylko ja mam problem z tym ludzikiem :) . Pewnie to jakiś samobójca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba utrzymywać wysoki mnożnik. Uratowałem wszystkich na 1,2 i 4 planecie . Czasami trzeba się troche namęczyć i poszukać sposobu i sie uda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego niektórych uwalnia się rozwalając przeciwników w konkretnej kolejności co czasem przy młynie na planszy jest trudne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciąga jak diabli.

Dokładnie.Gram od 3 dni tylko w to.Uratowałem już wszystkie ludziki.Jedyny problem to uratowac 2 ludzi w ciągu 1 sekundy.Chyba trzeba zagrać w sieci,żeby to zdobyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×