Skocz do zawartości
kill

Rime

Rekomendowane odpowiedzi

Orientuje się ktoś, czy ta gra będzie darmowa? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że kończąc ten tytuł będę tak samo zachwycony, jak po Journey. Wygląda naprawdę dobrze i dla mnie to must have z pss.

Edytowane przez m0rph
done

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja ogladajac ta zajawke mialem wrazenie ze to bardzo (wrecz bolesnie) przypomina ICO?

Nie mowie ze to zle, dobre platformowki to dalej dobre platformowki, ot dziele sie spostrzezeniem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Ty - na neogafie jest cały wątek pt. "Gdyby ICO i Wind Walker miały dziecko" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie się smiać, ale dla mnie to najlepsza gra targów. Oczywiście Titanfalle czy inne Killzony wyglądają zajebiście, ale Rime zmiażdżyło mnie klimatem od pierwszych sekund. Toć to ICO, SoTC i Journey w jednym! Jeśli kupię PS4 to biorę Rime bez zastanowienia. Szkoda tylko, że na PS3 nie wyjdzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie się smiać, ale dla mnie to najlepsza gra targów. Oczywiście Titanfalle czy inne Killzony wyglądają zajebiście, ale Rime zmiażdżyło mnie klimatem od pierwszych sekund. Toć to ICO, SoTC i Journey w jednym! Jeśli kupię PS4 to biorę Rime bez zastanowienia. Szkoda tylko, że na PS3 nie wyjdzie...

Tu niema się ale z czego śmiać. W chwili obecnej to najlepiej designersko wyglądajaca gra. Gdyby to wyszło na start ps4 to poleciałbym po konsolę. Dla takich gier posiada się konsolę. Boli jedynie to że dostajemy rime żeby najprawdopodobniej  przykryć brak The last of guardian które zapewne zapowiedzą na ps4 i tak za 3 lata może się zagra w to. Co do Rime to gra targów i to bezapelacyjnie. Własnie przez takie gry nigdy nie weznę Xboxa bo tam takich rzeczy nigdy nie ujrzę. Microsoftowi zazdroszczę tylko studia Remedy oni wręcz nie pasują do tej korporacji.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za kilka dnia na GDC developer ujawni nowe informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ICO + Zelda WW, czeka równie mocno co na Bloodborn czy Order.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Genialne. Choć widać że wszystko co związane z tym tytułem ma przykryć śmierć the last guardiana. Dostaniemy tego genialnego rima i wtedy sony się wypowie o guardianie "sory ale macie rime także guardiana nie będzie " albo nam będą starali się wmówić że rime to tak naprawdę guardian :) Heh żałośniutkie sony. Gierka ale zapowiada się kapitalnie. Czapki z głów przed twórcami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Genialne. Choć widać że wszystko co związane z tym tytułem ma przykryć śmierć the last guardiana. Dostaniemy tego genialnego rima i wtedy sony się wypowie o guardianie "sory ale macie rime także guardiana nie będzie " albo nam będą starali się wmówić że rime to tak naprawdę guardian :) Heh żałośniutkie sony. Gierka ale zapowiada się kapitalnie. Czapki z głów przed twórcami.

 

To nawet ma sens, choć bardzo nie chciałbym takiego rozwiązania. TLG od początku był zapowiadany jako duchowa kontynuacja ICO i SoTC, tak więc żadne Rime nie zastąpi nam faktycznego braku TLG, nawet pomimo licznych podobieństw całokształtu tej produkcji.

 

Gdzieś tam po cichu liczę na info o The Last Guardian, a Rime i tak już dawno wpisałem na listę moich mast hewów.  ;)

Edytowane przez _Matheo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magia :) Jeśli gameplay będzie sycący to mamy hit bo designersko jest to małe dzieło sztuki. Żeby nie było tak że ta niepozorna gierka artyzmem zawstydzi nowa zeldę która robi się już dekady. Choć Zelda to inna liga gra gdy wyjdzie to powinna znowu wywrócić gatunek do góry nogami. Takiego wind wakera za przeżytą przygodę zapamiętam do końca życia. Dobrze że sony robi swoją namiastkę zeldy, wygląda to niesamowicie choć chciał bym już wiedzieć na czym będzie polegać gameplay bo to ważne. 

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 12.08.2014 o 19:56, vincent napisał:

Genialne. Choć widać że wszystko co związane z tym tytułem ma przykryć śmierć the last guardiana. Dostaniemy tego genialnego rima i wtedy sony się wypowie o guardianie "sory ale macie rime także guardiana nie będzie " albo nam będą starali się wmówić że rime to tak naprawdę guardian :) Heh żałośniutkie sony. Gierka ale zapowiada się kapitalnie. Czapki z głów przed twórcami.

 

Hehe, bawi mnie ten paradoks. Mianowicie to The Last Guardian nie tylko nie umarł, ale już został wrzucony na rynek, a Rime dalej w produkcji :) Ogólnie bardzo mi się spodobała ta gra gdy ją zapowiadali w 2013, i zawsze o niej pamiętałem i chciałem w nią zagrać. Fajnie, że jednak w końcu, po tylu latach, tytuł ujrzy światło dzienne. Do maja jeszcze trochę czasu, byleby cena nie była przesadzona, a może kupię na premierę. Gra wyjdzie też na Switcha, i możliwość ogrywania tego w "ruchu" brzmi kusząco.. No, ale tu już taka moja mała prywata.  Czekam!

Edytowane przez Marcossik
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatni post 2014 roku jeszcze za czasów targów E3 do chwili obecnej nic na forum nie piszę, grał ktoś? opłaca się? fajne to? warta swojej ceny? lepsze niż the last guardian?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×