Skocz do zawartości
kill

War Thunder

Rekomendowane odpowiedzi

Grałem w wersję beta na PC - super produkcja, duży wybór samolotów, 3 tryby gier, jak na produkcję darmową, bardzo fajna grafika. Na razie są dostępne tylko samoloty, w przyszłości mają być również statki i czołgi. Zobaczymy co z tego wyjdzie, ale zapowiada się obiecująco ; ) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również grałem w betę na PC, aczkolwiek zdanie odmienne od użytkownika emtek.

Porównując to WOTa

PING: WOT: 50-60 ms, WT: 120-130 ms

fps`y: WOT: 25-30; WT 10-15

To było z pół roku temu, tak że woje wrażenia odnośnie WT - niegrywalny babol. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również grałem w betę na PC, aczkolwiek zdanie odmienne od użytkownika emtek.

Porównując to WOTa

PING: WOT: 50-60 ms, WT: 120-130 ms

fps`y: WOT: 25-30; WT 10-15

To było z pół roku temu, tak że woje wrażenia odnośnie WT - niegrywalny babol. 

 

 

 

No tak bo uwazasze gre za babola bo grasz na kompie z przed 5 lat ;)

 

Na moim i7 2600K @ 4.5/16GB RAM / 680GTX OC od Asusa wszystko na max z FSAA/AA 1920x1080 i min. FPS to 50. WoT jest tak stary ze tam nawet nie ma co sprawdzac FPS.

 

 

Giera bardzo grywalna i wiele godzin przegralem z kumplami. Ciesze sie  z wersji na PS4 bo jednak szybciej odpalic PS4 na szybko niz PC :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Carmamir

Polanswałeś się swoim PCtem za 4 klocki i co, epenis urósł?

Porównałem dwa tytuły FTP na PCta w podobnych klimatach, WoW już jest ogólnodostępną betą, a czołgi w WT wkrótce też mają być. Jeden jest grywalny drugi niestety nie "na moim pięcioletnim kompie", i tyle.

Niektórzy - jak ja - nie mają zamiaru wydawać 4 tysięcy żeby gra Free To Play płynnie chodziła na ich PieCu, bo od grania mają konsolę.

Tak trudno objąć rozumkiem?

Koniec głupot, teta fakty. Na oficjalnej stronie WT są już drzewka czołgów.

Na razie tylko niemieckie i sowieckie, ale cieszy brak wszelkich "papierowych prototypów" rodem z WOTa: warthunder.com/en/news/294-War-Thunder-Tanks-Tech-Trees-en

Edytowane przez Mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram już trochę w WT na sprzęcie z nisko/średniej półki i jest bardzo gitara jeżeli chodzi o FPS'y ;)

Gra jest bardzo dobra, a na pewno lepsza niżeli WoW ;) Co jak co ale ludzie od IŁ'a 2 dali radę. Ciekawe jak sprawa będzie się miała z czołgami w tej produkcji.

 

Mam nadzieję że nie spaprają konwersji na ps4 ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Down ok to ja glupi jestem przepraszam, post do kasacji w takim razie=]

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojj będzie się działo!! 

 

 

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Carmamir

Polanswałeś się swoim PCtem za 4 klocki i co, epenis urósł?

Porównałem dwa tytuły FTP na PCta w podobnych klimatach, WoW już jest ogólnodostępną betą, a czołgi w WT wkrótce też mają być. Jeden jest grywalny drugi niestety nie "na moim pięcioletnim kompie", i tyle.

Niektórzy - jak ja - nie mają zamiaru wydawać 4 tysięcy żeby gra Free To Play płynnie chodziła na ich PieCu, bo od grania mają konsolę.

Tak trudno objąć rozumkiem?

Koniec głupot, teta fakty. Na oficjalnej stronie WT są już drzewka czołgów.

Na razie tylko niemieckie i sowieckie, ale cieszy brak wszelkich "papierowych prototypów" rodem z WOTa: warthunder.com/en/news/294-War-Thunder-Tanks-Tech-Trees-en

LoL

 

Lansowac to ja sie nie zaczalem, to tylko komp do pracy nic wiecej. Sa ludzie dla ktorych takie pierdoly jak pieniadze nie maja wiekszego znaczenia.

 

Nie mam pojecia ile kosztowal (nie w zl a funtach), bo faktury ponizej 5tys nawet nie sa podpisywane przeze mnie. Biorac pod uwage ze ok. 1000 funtow to znikoma kwota bo na same akcesoria do maszyn wydajemy wielokrotnie wiecej miesiecznie ;), ech ta malostkowosc.

 

 

Mowie ze giera nie jest zle zoptymalizowana (a dziala z v sync wiec max 60fps) z kumplami gralem i maja slabsze kompy, nie slyszalem zeby narzekali (8800GTX czy cus), a gralismy prawie 2mc po 5-6h dziennie :) (poza weekendami, glownie w pracy)...

 

 

Osobiscie PS4 kupuje dla wygody i grania z kumplami w znacznie latwiejszy sposob :), bez hackow, auto-aimow, itp. :)

 

Ba wole grac w Diablo 3 na PS3 niz na PC (mimo ze mam na obie platformy), nawet ostatnio sobie przynioslem czarnule do biura z monitorkiem 26", podlaczylem i heja :> super sprawa. Wiec nie zlosc sie ja tez lubie konsole :), mimo ze moge kupic jakikolwiek PC dalej zamierzam na PS4 grac :>, bo PC jest do pracy a nie do grania :>

Edytowane przez Carmamir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zyciu nie widzialem klatkujacego WT, widocznie kolega Mori ma kiepskiego kompa .. albo celowo ustawil maksymalne ustawienia graficzne. Tak czy siak jutro premiera - jesli tylko PSN nie padnie to bedzie nr 1 do sciagniecia :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest już dostępna? Grał ktoś? Jak wygląda rozgrywka, ile osób na mapie, ile map? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dostępna, jeszcze nie grałem. pobiera się od wczoraj... ledwo idzie a mam neta 250mb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dostępna, jeszcze nie grałem. pobiera się od wczoraj... ledwo idzie a mam neta 250mb

 

Ile zajmuje miejsca? Daj znać potem jak tam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile zajmuje miejsca? Daj znać potem jak tam :D

Ok. 6gb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gracze miedzy PC a PS4 mają możliwość zagrania razem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co nie mogę założyć konta. Jak tylko wpiszę choć jedną literę w polu "email adress" to pokazuje się czerwony napis "coś tam error" i nie mogę przepchnąć dalej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co nie mogę założyć konta. Jak tylko wpiszę choć jedną literę w polu "email adress" to pokazuje się czerwony napis "coś tam error" i nie mogę przepchnąć dalej...

Może załóż na pc konto i później wpisz się na ps4, nie wiem , może tak pójdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A można korzystać z tego samego konta w ogóle? Bo ja mam na PC założone konto i z tego co widziałem przy 1 odpaleniu gry na PS4 trzeba utworzyć nowe konto i nie ma możliwości zalogowania się na te samo, które ma się na PC.

Chyba że ja to zwyczajnie przeoczyłem i niepotrzebnie zakładałem 2 konto. Strata dla mnie i tak w sumie żadna bo na PC też zacząłem grać w poprzednim tygodniu i tylko jedną bitwę chyba zagrałem... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×