Skocz do zawartości
kill

War Thunder

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tylko moja czarnula wroci z wymianki ( wadliwy egzemplarz made in china ) to zabieram sie ponownie do gry, prosze o zaproszenia nick : Czarnuchh, pozdro !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się odpalić jakiś pełny tryb symulacji: widok tylko z kokpitu + prawa fizyki, strzałów itp. ?

Zagrałem ledwo 2 mecze i latanie było totalnie arcadowe, 0 fizyki, wskaźniki gdzie strzelać aby strącić przeciwnika, jedynie ograniczenie do 2 samolotów na rundę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko moja czarnula wroci z wymianki ( wadliwy egzemplarz made in china ) to zabieram sie ponownie do gry, prosze o zaproszenia nick : Czarnuchh, pozdro !!

ojj co się stało z czarnulą ? ja też się obawiam jakiejś awarii bo już dwa lub trzy razy, konsola startuje kompletnie bez dźwięku w menu i w grach....

 

 

Co do latadeł to zapraszajcie PIRPL, dziś po pracy będę fruwał :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem wieczorami dostępny, także dodawać do friendsów. Lukas1977

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi gra zawiesza się na tutorialu jakieś sugestie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał zagrać z totalnym nowicjuszem to zapraszam PSN: Haaqu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem roczarowany ta gra. Na PC gralo mi sie miodnie, a tutaj jest porazka i nie wiem w sumie dlaczego .. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem roczarowany ta gra. Na PC gralo mi sie miodnie, a tutaj jest porazka i nie wiem w sumie dlaczego .. 

 

Aha.  :thumbsup:

 

Mnie osobiście bardzo się podoba, do wszystkich plusów z PC, dodałbym sterowanie padem, które w tego typu grach sprawdza się o niebo lepiej niż myszka + klawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również grałem na PC i na PS4 gra mi się lepiej, nawet kumpel PCtowiec - który gardzi konsolami :biggrin: mowie że gra się dużo lepiej.

 

 

Jestem roczarowany ta gra. Na PC gralo mi sie miodnie, a tutaj jest porazka i nie wiem w sumie dlaczego .. 

 

YYYYYYYY......... ????????

1366041366_99155.jpg

Edytowane przez INKOGNITO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ze latwiej zestrzelic jakiegos nooba nie znaczy wcale ze gra sie lepiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna jakos szybciej przelowadowac magazynek?

Można ulepszyć szybkość przeładowania w CREW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka wciaga, ide w brytoli po spitfire, zobaczymy co bedzie dalej.

 

Chetnie z kims pogram i przyjme zaproszenia, by z kims pograc.

 

PSN: bleq

 

pzdr

Edytowane przez bleq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spitfire wczoraj odkryty, niestety w premierowym locie miałem jakieś dziwne lagi samolot nagle przestał być sterowny i zaliczyłem niezaplanowane zderzenie z brzozą :d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smoleńsk, kur...a!!!

 

original.gif

 

:biggrin:

 

Panowie, jak to jest z tym laniem początkujących konsolowców przez przesiadających się z pieca, latających już od roku vetów? Jak jestem totalnie zielony to z automatu mam przechlapane, czy da się jakoś pograć?

 

edit:

ejj właśnie znalazłem info, że to cacko jest obsługiwane przez grę - dobra, nie jest

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagralem pierwszy raz w zyciu i bylem pierwszy w tabeli :p. Ogolnie jestem "nowy" i zaliczam srednio 5, 6 miejsce wiec jest ok :) Swoja droga jako ze gra mi sie bardzo podoba, wiadomo czy po skonczeniu okresu beta, bedzie platna?

Edytowane przez kevcio23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Spotkał się ktoś z takowym problemem?? :

 

Grałem Brytyjczykami rozegrałem kilka bitew, wylogowałem się. Po ponownym odpaleniu gry mam nację USA (mogę się przełączyć na Niemców) ale gdy wciskam kolejny raz R1 nie mogę z powrotem wrócić do Brytyjczyków :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:biggrin: Miałem to samo, ale to nie jest błąd ani jakiś problem. Po prostu dotykając panel dotykowy na DS4 tak jak na laptopowym touchpadzie, najedź strzałką na brytyjczyków i kliknij (dotknij delikatnie). Po dwóch dniach grania dopiero się zorientowałem że tak można i mój zachwyt nowym padem jeszcze wzrósł :biggrin:  Tam między amerykańcami i brytyjczykami jest jakieś państwo którego nie odblokowałeś i dlatego nie chce przepchnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuuuu to można dotykowym sterować tą strzałką?? :D

 

Uuuu dzięki za uświadomienie ;)

 

Ale rozegrałem jeszcze 1 bitwę i już mogłem się przełączyć (bo po tej bitwie odblokowałem chyba państwo między Brytyjczykami a USA)...

 

sirslavko - a ty czym latasz??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy jak zakupie orły lub jakieś dodatki w sklepie na stronie WarThunder.pl to będę miał dostęp do dodatków w PS4.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy jak zakupie orły lub jakieś dodatki w sklepie na stronie WarThunder.pl to będę miał dostęp do dodatków w PS4.?

 

To zależy. Jak masz konto na PC to na PS4 się nie zalogujesz czyli orzełki przepadną. Jeżeli masz konto założone na PS4 to możesz go użyć na PC i orzełki zostaną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja latam Brytolami i nie łapię się za inne nacje. Podobno bardzo fajni są japońce ale mają słabe działka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×