Skocz do zawartości
wwseba97

Minecraft

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety na tę chwilę gra nie ładuje save'ów z gier dwoosobowych z zastosowaniem podzielnego ekranu. Wywala błąd damaged save. Możecie sprawdzić, czy u Was też ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda multiplayer w Minecraft Playstation Edition? Można sobie wyszukać partnera do gry ( grać z "randomami") czy też tylko z osobami,które mamy na liście znajomych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh... Wersja na PSV pojawi się "za kilka miesięcy", więc wersja PS4 pewnie też nie prędko. A liczyłem, że w "niedługim czasie"... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda multiplayer w Minecraft Playstation Edition? Można sobie wyszukać partnera do gry ( grać z "randomami") czy też tylko z osobami,które mamy na liście znajomych?

tylko ze znajomymi mozna grac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ściągnęłęm demo owej gry i jestem bardzo zadowolony, grałem jakoś 30 minut i się nie wyłączyło (w Xboxie jest ograniczenie pół godziny). Gra nie jest rewelacyjna ale można poczuć ten ,,Kwadratowy Klimat''. :) Gra jest dostępna na PSN za 60 zł, myślę, że grę wydadzą też w wersjach pudełkowych jak zrobili to na Xboxie.

 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka bugów, między innymi z "Corrupted save", ale chyba znalazłem na to sposób.

  • Nigdy nie używamy opcji Save Game z menu
  • Gdy gramy na splitscreen i chcemy wyjść z gry to najpierw na innych kontrolerach dajemy exit game, a potem host daje Exit and save game.

Mi to zadziałało :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś może,czy jeśli teraz kupię Minecrafta na PS3 to będę mógł brać później na Vicie/PS4? Czy będę musiał zapłacić ponownie aby zagrać na tych dwóch konsolach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Jest jakaś różnica pomiędzy Minecraft na PS3 a PC? Bo kiedyś wyczytałem chyba w CD-Action, że wersja na Xboxa jest jakaś okrojona w porównaniu do pecetowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Jest jakaś różnica pomiędzy Minecraft na PS3 a PC? Bo kiedyś wyczytałem chyba w CD-Action, że wersja na Xboxa jest jakaś okrojona w porównaniu do pecetowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Mniej potworów

2. Uboższy multiplayer

3. Inny crafting.

To jedyne różnice,jakie wpadają mi teraz do głowy. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniej potworów i uboższe multi, to raczej na minus. A co oznacza inny crafting :-) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crafting działa nieco inaczej. Wyświetla się menu, w którym wybierasz co chcesz zbudować. Nie ma takiego układania zasobów jak na PC. Poza tym mapa jest ograniczona w porównaniu do wersji PC gdzie chyba może ona doczytywać się w nieskończoność. Ogólnie mówiąc wersja na PS3 jest trochę okrojona, ale nie są to raczej jakieś ogromne różnice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie grałem na PS3 w demo i gra jest całkiem wciągająca. I zastanawiam się czy kupić wersję na PS3 czy na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam ten tytuł, cała rodzina sie w nim zakochała:)! jak ktoś chce mogę mu pomóc w większości trofeów. Sam potrzebuję tylko pokonoć smoka i wejść do "end" portalu. dodajcie mnie to ustalimy szczegóły:) peace

Edytowane przez PSNID: BALISARD
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, świat jest wielkości jednej mapy. Ląd otoczony oceanem z niewidzialnymi ścianami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra od dzisiaj dostępna w PS Store.

Możliwość upgrade z wersji PS3 (cyfra i płyta)

Demo również dostępne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko, gdyż na storze widzę wersje minecrafta na PS4 za 16,50zł. Jest to błąd, czy faktycznie za taką cenę mogę ją kupić? Dodam, że wersji na PS3 nie posiadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to cena upgrade z wersji PS3 na PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak chciałbym zakupić Minecrafta na PS4, to muszę sobie najpierw kupić na PS3, a później upgrade? Jakby już nie mogli dać normalnej ceny przy wersji na PS4... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×