Skocz do zawartości
Continuum

PlayStation Plus

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie, niech skasują gry dla Ps3 i dają 2x tyle indyków na Ps4 ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam tego. Sam piszesz, że kupiłeś sam nie wiesz co - to po co to kupowałeś? Po co masz teraz pretensje?

Jak byle naganiacz przychodzi do ciebie do domu to też podpisujesz umowę na kołdrę za 2 tys? No ludzie drodzy. Sam się zgodziłeś, sam dałeś im pieniądze. Trzeba było tego nie robić, miałbyś i pieniądze i byłbyś zdrowszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj moja opinia: co za sku**ialy miesiac! Co za cebulak daje 2 razy Lego pod rzad. I oby Road Not Taken bylo cross buy. Feza ogralem ze 3 lata temu na 360. A o Metrico to nie wiem co myslec, niby to dopiero premiera i nowa gra, ale rownie dobrze moze to byc crap jakich malo,

 

Wiem, ze to spoko usluga, ze nie ma co narzekac i trzeba akceptowac wszystko co zycie przyniesie i byc rozwinietym czlowiekiem zachodu, nie cebulakiem. Ale z drugiej strony ta usluga jest platna i wymagam od niej. Niech sie zrewanzuja za miesiac i nie daja Lego Przygoda. Niech dadza Dangaronpe i Trials Fusion, a nie jakies stare skwarki lub nowe kanapy ze smalcem.

Edytowane przez beardo0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam tego. Sam piszesz, że kupiłeś sam nie wiesz co - to po co to kupowałeś? Po co masz teraz pretensje?

Jak byle naganiacz przychodzi do ciebie do domu to też podpisujesz umowę na kołdrę za 2 tys? No ludzie drodzy. Sam się zgodziłeś, sam dałeś im pieniądze. Trzeba było tego nie robić, miałbyś i pieniądze i byłbyś zdrowszy.

Powiedz mi proszę, gdzie napisałem, że mam pretensje? Jedyne do czego się przyczepiam, to sposób w jaki postępują. To czy z usługi jestem zadowolony czy nie, to już inna kwestia.

Podjąłem świadome ryzyko kupując kota w worku, jak każdy z użytkowników Plusa. To jednak nie odbiera ani mi, ani nikomu innemu prawa do krytykowania czy oceniania poziomu usługi. A mam wrażenie, że niektórzy właśnie tak sądzą: kupiłeś kota w worku, to morda w kubeł i siedź cicho.

Jak ludzie się rozpływali nad jakimś tytułem wrzuconym do PS+ to było ok, natomiast komentarz, że komuś gra się nie podoba był zaraz określany jako płacz, narzekanie i cebulactwo. A oba komentarze miały taką samą wartość dla reszty użytkowników forum - zerową.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie. Kupiłeś kota w worku i to odbiera ci prawo do narzekania bo wystarczyłoby tego nie robić i nie byłoby problemu. Trzeba było postępować ostrożniej, rozsądniej i nie ma problemu. Ktoś kogoś zmusza do kupowania Plusa? Nie, tak samo na PS4 ktoś komuś każe kupować? Nie. Granie online to twoja zachcianka i koniec. Nie jesteś do niczego zmuszany. Oj...wejście w dorosłe życie da w mordę niejednemu. Lepiej cieszcie się takimi rozczarowaniami jak Plus bo inne są dużo gorsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazał Ci ktoś kupować PS4? Wiadomo było od początku. 

Czy tu są same dzieci? Niby forum jest od 21 lat ale jakoś mam odmienne zdanie. 

Im wcześniej niektóre dzieciuchy nauczą się odpowiedzialności tym lepiej. Żeby nie jęczeć to co niektórzy mogli kupić dobrego PC lub Xboxa. Nikt nikogo nie zmusza. Wiadomo było od samego początku, że trzeba mieć PLUSA by grać online na PS4.

 

Nie przesadzaj po pierwsze zastanow sie jakiej retoryki uzywasz? odmienne zdanie od Twojego to dzieciuch? kazdy kto dostrzega jakis minus to stronie Sony to gimbaza? Zastanow sie nad tym!

Po drugie tak bylo wiadomo wczesniej ze PS+ dla online jest  obowiazkowy na PS+ - ale dlatego nie powinnienies pisac:

 

 

 PLUS to nie ZUS, nie jest obowiązkowy

 

Bo niestety majac PS4 i chcac pograc online obowiazkowy jest. I nie ma to nic wspolnego ze swiadomoscia iz tak bedzie z przed premiery PS4. Fakt jest  faktem wiadomym od dawna PS4 wymaga PS+ do grania online.

 

Wiec przystopuj troche.

 

Co do Sony - zaleta PS3 w stosunku do konkurencji ze strony MS byl darmowy online - w obecnej generacji online platny jest  na obu platformach - jesli ktos pozostal wierny Sony mogl zywic nadzieje ze skoro firma chwali sie 200% zwiekszeniem sprzedazy PS+ to moze cos zainwestuje w infrastukture i to dosc szybko co wiecej pochwali sie tym zeby bylo zgodnie z #4ThePlayers.

 

Jakos wiele osob nie widzi poprawy a mysle ze i dlugo sie jej nie doczeka...

 

I nie zrozum mnie zle plusa kupilem na promocji i mam duuuzy zapas. W tym watku udzielam sie raczej sporadycznie - ale jesli cos mi sie nie podoba to jako iz to forum dyskusyjne mam prawo przedsawic swoja opinie! Ale bez spinki, z argumentami.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są już jakieś przecieki co we Wrześniu ?:D

 

A tak na serio to Sony zwyczajnie nas rozpieściło dając tony dobrych gier. Ja rozumiem ludzi rozczarowanych bo wystarczy popatrzeć wstecz. W jednym miesiącu MafiaII,Spec Ops, NFS MW lub Bioshock Infinite i Metro a takich miesięcy było sporo. Teraz dotajemy niby gry na 3 a nie jak wcześniej na 2 platformy ale jakościowo to nie jest to do czego nas przyzwyczaili ;) Musieli zmienić formułę bo MS też daje na XboxOne choć pewnie wielu wolałoby żeby nic nie dawali na PS4 ale żeby jakość gier na PS3 była taka jak jeszcze parę miesięcy temu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Ty liczyłeś. Pomyliłeś się trudno. Trzeba było nie liczyć. Czy ktoś ma jakiś argument poza odczuciami? Otrzymujesz mniej - zgoda, to fakt, ale nigdzie nie było napisane co i ile będziesz otrzymywał a mimo to kupiłeś Plusa. Sam jesteś sobie winien więc Ty i Tobie podobni swoje narzekanie możecie zostawić dla siebie.

 

To masz cytat Z Yoshidy:

 

 

 "The main pillar for the PS4 will be online play. We're developing many new ways to play and connect which requires a large investment of resources," Yoshida said.

"Considering the cost, to try to keep such a service free and consequently lower the quality would be absurd. We decided that if that's the case, then it would be better to receive proper payment and continue to offer a good service."

 

Zrodlo: http://www.gamespot.com/articles/sony-explains-why-ps-plus-is-required-for-ps4-online-play/1100-6410806/

 

Wiec kontynuowanie dostarczania dobrej uslugi. O tym pisal Dilerus. Ale niestes QoS nie staje na wysokosci zadania. Wiec ty tez siegnij do tego co Sony mowilo nt. platnego online zanim na kogos naskoczysz. Taka kolezenska prosba.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że do max. czerwca 2015 pożegnamy się z plusem na ps3, a na ps4 wtedy przejdą na model 1x AAA, 1 x indyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Oj...wejście w dorosłe życie da w mordę niejednemu.

 

Skoncz wasc wstydu oszczedz bo wielu tu piszacych ma wiecej lat od Ciebie!

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj...wejście w dorosłe życie da w mordę niejednemu. Lepiej cieszcie się takimi rozczarowaniami jak Plus bo inne są dużo gorsze.

Akcja "Dorastaj z Castielem" :D Podaj proszę przykłady tych życiowych rozczarowań...pomóż nam w końcu dorosnąć :)

 

Tak, jak napisał MagEllan czas kończyć tą dyskusję.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazał Ci ktoś kupować PS4? Wiadomo było od początku. 

Czy tu są same dzieci? Niby forum jest od 21 lat ale jakoś mam odmienne zdanie. 

Im wcześniej niektóre dzieciuchy nauczą się odpowiedzialności tym lepiej. Żeby nie jęczeć to co niektórzy mogli kupić dobrego PC lub Xboxa. Nikt nikogo nie zmusza. Wiadomo było od samego początku, że trzeba mieć PLUSA by grać online na PS4. Nikt nie wyskoczył z tym warunkiem wczoraj. Schematy zachowania ludzi w naszym kraju są identyczne w każdej dziedzinie. Kiedyś za granicą facet skakał z ryjem na pracownika stacji paliw bo gazu mu nikt nie chciał zatankować, a wiadomo od dawna że już mało gdzie się to robi i gość mu mówi - pana auto pana problem. Trzeba było gazu nie zakładać. Polak będzie wiecznie narzekał i zrzędził żeby uciec od odpowiedzialności. 

Moim ulubionym przykładem na zepchniecie odpowiedzialności jest ten który wydarzył się kilka miesięcy temu co kilku gówniarzy się zabiło i okazało się, że kierowca coś tam wypił - na kogo zwalić winę? Na tego kto mu sprzedał wódkę. Kurtyna.

Pokaż w którym miejscu narzekam na zakup PS4, albo przymus opłacania Plusa - w żadnym...

Jedynym co zaczyna mnie już trochę wkurzać jest to, że mimo wyższej niż u M$ opłaty za abonament, Sony dalej nie robi nic w kierunku poprawy jakości swojej infrastruktury, która wysiada przy pierwszej lepszej premierze (Beta Destiny chociażby). O ile w przypadku PS3 można było to jeszcze przełknąć (bo multi było za free), tak teraz chyba można wymagać odrobinę więcej. Już nawet mogę odżałować te comiesięczne gierki, ale niech wreszcie zajmą się usługami sieciowymi. Niestety w tej kwestii, póki co wygrywa M$...

A teksty o dzieciuchach, zachowaj sobie dla siebie...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż w którym miejscu narzekam na zakup PS4, albo przymus opłacania Plusa - w żadnym...

Jedynym co zaczyna mnie już trochę wkurzać jest to, że mimo wyższej niż u M$ opłaty za abonament, Sony dalej nie robi nic w kierunku poprawy jakości swojej infrastruktury, która wysiada przy pierwszej lepszej premierze (Beta Destiny chociażby). O ile w przypadku PS3 można było to jeszcze przełknąć (bo multi było za free), tak teraz chyba można wymagać odrobinę więcej. Już nawet mogę odżałować te comiesięczne gierki, ale niech wreszcie zajmą się usługami sieciowymi. Niestety w tej kwestii, póki co wygrywa M$...

A teksty o dzieciuchach, zachowaj sobie dla siebie...

Oni chyba do tego dążą?

Żeby nie dawać gier bo trzeba utrzymać infrastrukturę? Wyssać z nas ile się da przy minimum wysiłku?

Hipoteza taka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Druga sprawa ze producenci/wydawcy zwietrzyli swój interes w wypożyczaniu gier, tytuły od ea prawdopodobnie nie będą pojawiać sie tak często, jak popularność ich nowej usługi będzie spora, ich droga podaży ubisoft, a po nich kolejni.

Dla mnie juz na rok po premierze ps4 mogliby porzucić ps3 jezeli miałoby to znacząco wpłynąć na jakość gier na ps4, i poprawić infrastrukturę psn, konsola jest juz w przystępnej cenie, 90% moich znajomych juz ja ma. Od wrzesnia będzie spory wysyp nowych tytułów, te używane są juz w calkiem przystępnej cenie, najwyższy czas by i pozostali sie przerzucili.

Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie muszą już jakoś strasznie zabiegać o graczy PS4 ... Można ich spokojnie olać ciepłym moczem, a oni i tak kupią plusa do gry online ;) Smutna prawda i niestety właśnie w tym kierunku to wszystko podąża :(


Mam tylko nadzieję, że przynajmniej infrastruktura ulegnie poprawie, bo to co się działo np. przy starcie bety Destiny to jakaś parodia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×