Skocz do zawartości
Continuum

PlayStation Plus

Rekomendowane odpowiedzi

Mówiąc lekko jestem zawiedziony troszkę, to ukrywali, aż do dzisiaj?

 

w sumie, nic dziwnego, że się tym nie pochwalili na GC bo i nie ma czym;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do ostatniej chwili wierzyłem, że sprawdzi się "rosyjski przeciek" - liczyłem na DMC; ale i tak nie jest źle (darowanemu koniowi...)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planuję przedłużyć sobie PS+ na rok, póki trwa promocja z bonusowymi 90 dniami, by od razu mieć Plusa na PS4. Zamówiłem już konsolę w przedsprzedaży w Euro AGD, które ma dodawać prezent do każdego pre-ordera. Stąd moje pytanie: jeśli teoretycznie byłby to kod na 90-dniowego bądź rocznego plusa, czy po wpisaniu go dni by mi się "zsumowały" dając mi, powiedzmy, dwuletnią subskrypcję? Mam nadzieję, że nie napisałem tego zbyt zawile. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest nadal sine mora za free w plusie? Na ps3 site jest wzmianka ze grę można nadal pobrać ale w storze cos jej nie widać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AC III - super, jack - jak dla mnie crap, no ale ze wzgledu na pierwszy tytul i tak niezly miesiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie rozpiska bomba, akurat miałem kupować assasin'a, resztę też z chęcią ogram.
 

Planuję przedłużyć sobie PS+ na rok, póki trwa promocja z bonusowymi 90 dniami, by od razu mieć Plusa na PS4. Zamówiłem już konsolę w przedsprzedaży w Euro AGD, które ma dodawać prezent do każdego pre-ordera. Stąd moje pytanie: jeśli teoretycznie byłby to kod na 90-dniowego bądź rocznego plusa, czy po wpisaniu go dni by mi się "zsumowały" dając mi, powiedzmy, dwuletnią subskrypcję? Mam nadzieję, że nie napisałem tego zbyt zawile. :P

Dokładnie tak, zsumowałyby Ci się.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc okiem optymisty jest super bo w żadną z tych gier nie grałem. Po przyglądnięciu się okiem realisty pesymisty to świetnie, że jest AC 3 ale ponieważ jest to wersja angielska znowu robią sobie z nas jaja, tak naprawdę to na dzień dzisiejszy wolałbym kupić wersję pudełkową PL, przejść i sprzedać z minimalną stratą. Pozostałe gry raczej mnie nie interesesują, nigdy nie miałem zamiaru w nie grać - ściągnę i pewnie zagram raz, może dwa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haaa w AC III nie grałem - z chęcią zagram, a Stealth Inc i Urban ogram z wielką przyjemnością :biggrin:

 

Mi tam pasuje, nie marudzę bo nie oczekiwałem 100 tytułów klasy AAA+ (jestem rozsądny za cenę tych 160 zł nie można mieć nie wiadomo ile)... 

 

Ale i tak większość będzie narzekała, to ciekawe czy za te 160-190 zł tyle gier by ograli...

 

EDIT: A Urban jest w końcu cross-buy czy tylko na Vitę??

Edytowane przez DigitalMan_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 Gdzie i jak sprawdzić do kiedy jest aktywna usługa PlayStation+

2.W jaki szybki sposób usunąć cała zawartość folderu ''narzędzie danych gier'' troche sie tego nazbierało a pojedyncze usuwanie trwało by miesiace :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za urbanem na tylko Vitę nie będę płakał ale już Jak & Daxter mogli by cross-buy dać. Myślę, że ciężko im będzie pokonać blokadę i wyłączyć cross-buy tylko dla użytkowników plusa. No bo co z tymi co kupią pełną wersję gry nie posiadając plusa. Nie dostaną wersji na ps3 lub odwrotnie czy co ? Dziwne by to było. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za urbanem na tylko Vitę nie będę płakał ale już Jak & Daxter mogli by cross-buy dać. Myślę, że ciężko im będzie pokonać blokadę i wyłączyć cross-buy tylko dla użytkowników plusa. No bo co z tymi co kupią pełną wersję gry nie posiadając plusa. Nie dostaną wersji na ps3 lub odwrotnie czy co ? Dziwne by to było. 

z tego co wiem to J&D ma być właśnie w coss-buy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro z hitmanem się kiedyś udało, że dali PL to może byśmy jakąś akcję zrobili coby AC3 też był chociaż z napisami PL? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna przepowiednia plusa:

Guacamelee?
LittleBigPlanet Vita?
Hotline Miami?
Far Cry 3?
PixelJunk Monsters Vita?
Plants vs Zombies Vita?
Need for Speed:Most Wanted Vita?
Assassins Creed: Liberation Vita?

 

 

avatar_447408.jpg

 

Posted on 22 August, 2013 at 3:14 pm by Chris Howe

Two of those are planned but I can’t say which I am afraid

 

Ktoś zmylił bo i Jak & Daxter i Stealth będzie dostępne crossbuy do pobrania na PS Vitę i PS3.

Edytowane przez Substraty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za pomysłem Singularity, nie grałem w AC III a bardzo chętnie zagrałbym z napisami PL. A mógłby ktoś napisać jak wyglądała ta akcja z Hitmanem? :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do LBP

 

Posted on 22 August, 2013 at 2:08 pm by dark_angel69 gb.gif

Thanks for your reply Chris. Much appreciated. Will buy that game today. If it’s not to much trouble, have you any thoughts about what should be done with the LittleBigPlanet? Should I buy it too or wait?

avatar_447408.jpg

 

Posted on 22 August, 2013 at 3:48 pm by Chris Howe

LBP will not be in the IGC

 

Byl klamliwy fred, czyzby pora na klamliwego Chrisa?\

 

Widze takze ze zostaly pokasowane odpowiedzi ze Jak and Daxter to tylko i wylacznie wersja ps3, czyzby sie z tego wycofali i jednak byl cross?

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za pomysłem Singularity, nie grałem w AC III a bardzo chętnie zagrałbym z napisami PL. A mógłby ktoś napisać jak wyglądała ta akcja z Hitmanem? :P

 

też właśnie bym chciał żeby ktoś przypomniał ;)

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A była w ogóle jakaś "akcja"?? Był w wersji PL i tyle :) :) I mi pasowało... Ale jaki był płacz bo wersja PL bo to bo tamto (bo wolą ANG)... I co?? Nie ma PL ludzie są zbulwersowani jest PL to znowu źle bo wolą angielską bo niby lepsza... A idzie w p.....

 

Popieram PL, chcę PL bo mieszkamy w Polsce :P Oooooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

był eng ale była akcja i w końcu dali PL ale więcej nie pamiętam....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanie odnośnie gier z plusa ( nie mam konsoli jeszcze, a zamierzam kupić wraz z rocznym abonamentem plusa). Czy gierki z plusa, jak np. ACIII to całe wersje gier ? w sensie czy to tylko singiel, czy w grach z plusa jest też multi ?

Przepraszam za pewnie głupie pytanie, ale chciałbym się upewnić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×