Skocz do zawartości
Continuum

PlayStation Plus

Rekomendowane odpowiedzi

We wszystkich grach z plusa (oprócz Uncharted 3 które akurat ma tylko single player a multi jest free to play) możesz grać jak w pełnoprawną grę na singlu jak i na multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pablos_83

mała propozycja co do pierwszego postu: jak jest część ps4 i "

Co wiemy:
PS+ będzie niezbędny do grania online

 

 

warto dodać, że gry F2P będą z tego warunku wyłączone. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plus przedłużony do grudnia 2014 roku :biggrin:

 

Czy jeśli gra trafia do PS+,to jest szansa,że Season Pass stanieje?

 

jesli myslisz o AC3 :D to w przyszlym tygodniu najprawdopodobniej beda o tym jakies konkrety, tak odpowiedzial klamliwy Chris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę to glupie ze w gry za darmo mozna grac a w gry za które sie zaplacilo nie mozna grac, poki jescze za cos sie nie zaplaci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę to glupie ze w gry za darmo mozna grac a w gry za które sie zaplacilo nie mozna grac, poki jescze za cos sie nie zaplaci

Co masz na mysli :)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co masz na mysli :)?

Pewnie granie w multi z PS+

 

Mi to odpowiada,bo i tak mam wykupioną tę usługę.

I tak mamy lepiej niż w Majkrosofcie,bo My przynajmniej dostajemy gry co miesiąc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no jezeli o to, to mi tez to nie przeszkadza, plus to cudo :p tylko koneserzy, ktorzy mieli juz 200+ gier moga mies problem bo wszystko ograne :p

Edytowane przez kevcio23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to dopiero na ps4 a ps3 zostaje jak jest więc nie wiem o co się @Nath_147 burzy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pytanko: chce się zarejestrować na PSN i kupić usługę. Wszystko ładnie pięknie do momentu jak trzeba wpisać kod zabezpieczający kartę.Na mojej jego nie ma - posiadam kartę paypass. Ktoś się spotkał z takim czymś, co wpisać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz karty do platnosci internetowych, Twoja ich pewnie nie obsluguje i stad problem. Zaloz sobie pre-paida BZ WBK jak Ci zalezy lub kupuj zdrapki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pytanko: chce się zarejestrować na PSN i kupić usługę. Wszystko ładnie pięknie do momentu jak trzeba wpisać kod zabezpieczający kartę.Na mojej jego nie ma - posiadam kartę paypass. Ktoś się spotkał z takim czymś, co wpisać?

 

widocznie Twoja karta nie wspiera płatności online przez PSS- z tyłu powinieneś mieć kilku cyfrowy kod zabezpieczający CVV na białym pasku, jego brak- musisz założyć sobie prepaida j.w lub zapytać w banku o kartę z kodem CVV i wsparciem do płatności online kartą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z kodami z Allegro, zakupiłem jeden (chyba 1,5zł) i wpisując do na konsoli dalej przenosi mnie do okna gdzie mam wpisać dane karty? Jak to rozwiązać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z kodami z Allegro, zakupiłem jeden (chyba 1,5zł) i wpisując do na konsoli dalej przenosi mnie do okna gdzie mam wpisać dane karty? Jak to rozwiązać?

http://www.ps3site.pl/forum/topic/75122-ps-30-dni-gratis/#entry788321

 

Tu masz wszystkie odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy przy zakupie i aktywowaniu rocznego abonamentu PlayStation Plus jest wymagana karta kredytowa? Mam 200 zł na koncie Playstation Store.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy przy zakupie i aktywowaniu rocznego abonamentu PlayStation Plus jest wymagana karta kredytowa? Mam 200 zł na koncie Playstation Store.

Nie. Karta jest wymagana tylko w przypadku darmowych 30dniowych kodów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Karta jest wymagana tylko w przypadku darmowych 30dniowych kodów.

Ok wielkie dzięki! 

Jeszcze jedno, do kiedy będzie trwała promocja dodatkowych 3 miesięcy przy zakupie rocznego abonamentu? Przewidujecie może na święta tego typu promocje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, spieszyłem się więc wszedłem w temat i od razu pisałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez zasysne PS+ na roczek z PSS, bo przeciez i tak musial bym przedluzac zeby grac na ps4 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×