Skocz do zawartości
Patricko

XCOM: Enemy Within

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, okazuje się właśnie że to jest zupełnie inna gra, a też myślałem że to będzie DLC :biggrin:

Genialnie! XCOM to dla mnie jedna z najlepszych gier na PS3 :biggrin:

 

EDIT:

Chociaż czytam, że wciąż nazywają to dodatkiem do Enemy Unknown.

Czyli to będzie po prostu dopakowany Enemy Unknown z wieloma nowymi rzeczami na moje oko.

I wypas, bo po co zmieniać coś co jest już świetne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie coś jak dark arisen do dragons dogmy - ciekawe czy w formie dlc czy trzeba bedzie niczym capcom jeszcze raz grę kupić  :P

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak jest okładka na pudełko to to będzie coś jak Far Cry Blood Dragon, tyle że dużo dużo większe, skoro chcą to wypuszczać w pudełku.

Mi pasuje, im więcej XCOM'a tym lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O pięknie. XCOM z początku wydawał mi się dość nudną grą, ale jak już wciągła mnie to masakra :-) Dla mnie takie idealne połączenie strategii + strzelanki TPS.

Znowu będę panować nad projektem XCOM :-) i będę ratował świat! :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem czy mapki będę większe i czy będzie ich więcej, żeby się nie powtarzały za często.

Tak samo ilu będzie nowych przeciwników.

A Enemy Unknow to jedną z lepszych gier w jakie grałem.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj cytat:

 

the add-on will  contain around 40 additional maps, a fifth class – the Mech trooper, the new Meld resource, new grenade types such as Needle grenades, eight new multiplayer maps and tons more.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się naprawdę nieźle, czekam jeszcze na informacje o cenie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekam jeszcze na informacje o cenie;)

Cena z tego co wyczytałem to na konsole ma wynosić 39.99$ (ok. 130 zł :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś mniej więcej o dacie wydania? 

Premiera  już 15 listopada :)

 

Na konsole będzie wersja "Commander" zawierająca DLC Z Enemy Unknow - Elite Soldier Pack i Slingshot Content Pack.

 

Mam nadzieję, że będzie wersja PL :)

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupie pytanie, rozumiem, że content z podstawki (enemy unknown) to osobna gra, która w tym wydaniu się nie znajdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"achievement "All Hands on Deck," is earned with at least 4 kills with XCOM Base Security personnel"

 

Fuck je - ataki na bazę potwierdzone  :biggrin:  Już nie mogę się doczekać tego dodatku!

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz najważniejsze pytanie - jak bardzo atak na bazę i zniszczenie części infrastruktury, skopie nam tyłki? Albo, czy jeżeli w Alien Containment będziemy mieli jakiś żywy okaz (powiedzmy... Etherala :P ) i w czasie walki ta część laboratorium zostanie zniszczona, to czy okaz dołączy do walki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy już wszyscy jarają się tylko GTA, BTS i innymi Battlefieldami?

 

Garść informacji o Enemy Within: http://www.gram.pl/artykul/2013/10/29/xcom-enemy-within-juz-gralismy.shtml

 

Po tym tekście stwierdziłem, że w najbliższym czasie to jedyna gra jaką muszę mieć, chociaż raczej kupię na PC żeby w robocie spokojnie bronić ludzkości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze wnioskuję ze znalezionych informacji to dostaniemy oddzielną listę trofeów dla Enemy Within? A czy będzie można zrobić combo XCOM z plusa + kupno DLC oddzielnie, czy jedynie pudełkowo gra+dodatek? (na ultimie 200zł sobie życzą, trochę drogo :/)

 

A tak btw patrząc na przegląd premier do końca tego roku i różne przesunięcia to wychodzi na to, że jest to już przedostatnia premiera tego roku na którą niecierpliwie czekam (i jeszcze Walking Dead 2 sezon). Trochę ogórkowo w tym roku dla ludzi, którzy mają już dość tasiemców pokroju AC, fify itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak, ktoś już gra, jakie wrażenia? Do kupujących zza granicy- na angielskim amazonie stoi za 25 funtów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze wnioskuję ze znalezionych informacji to dostaniemy oddzielną listę trofeów dla Enemy Within? A czy będzie można zrobić combo XCOM z plusa + kupno DLC oddzielnie, czy jedynie pudełkowo gra+dodatek? (na ultimie 200zł sobie życzą, trochę drogo :/)

Ściągnąć to DLC można tylko na PeCecie, na konsole jest tylko wersja pudełkowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wersję Comander Editon czyli podstawka i dodatek, ale nie wiem czy da się odpalić sam dodatek? Zapisanego stanu z jedynki mi nie wykrywa i na razie gram od początku. Trochę lipa, bo chciałbym odrazu zagrać w nową wersję. Ten dodatek jest w pleciony w główny wątek i poprostu trzeba grać od nowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to napisz czy jest ten dodatek Slingshot-Proca i czy wpadaja trofea do podstawowej wersji Xcoma. Bo Enemy Within ma chyba oddzielne trofea?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawka i dodatek to 2 różne gry. Dodatek zapewne wymaga danych z podstawki, ale trofea czy rzeczy zdobyte w grze nie będą się na siebie nakładać.

Wersja Commander posiada dodatek Slingshot (Proca) oraz tą Elitarną Paczkę dla żołnierzy, czy co to tam było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek to podstawka z paroma nowymi rzeczami. Normalnie gramy w misje z podstawki tylko, ze teraz na mapach pojawia sie 'Meld' - jakas nanotechnologia ufokow dzieki ktorej mozemy genetycznie modyfikowac naszych zolnierzy, albo zamieniac ich w operatorow Mec - robocikow takich. No i to w sumie jest najlepsza czesc z dodatku, bo daje duzo mozliwosci. Poza tym pojawia sie organizacja Exalt, ktora probuje pokrzyzowac nam szyki. Mec na poczatku gry niezle ulatwiaja zabawe, ale z postepem i pojawianiem sie nowych jednostek kosmitow jest coraz trudniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, czyli reasumując. Gra rozdziela trofiki na dwa części - enemy unknown i within. Jeżeli zacznę grać od nowa z enemy within to nabiję platynę z grupy trofików enemy unknown? ( katowałem przejście gry na klasycznym z Ironmanem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×