Skocz do zawartości
Patricko

XCOM: Enemy Within

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm, czyli reasumując. Gra rozdziela trofiki na dwa części - enemy unknown i within. Jeżeli zacznę grać od nowa z enemy within to nabiję platynę z grupy trofików enemy unknown? ( katowałem przejście gry na klasycznym z Ironmanem).

 

Z tego co udało mi się wyczytać to nie. Enemy Within to oddzielna gra z oddzielnymi trofeami. Jeżeli masz już jakieś trofea z EU to grając w EW nie nabijesz trofeów z EU.

 

Enemy Unknown to:

 - podstawka

 - 2 DLC do ściągnięcia - Elite Soldier Pack (stroje) + Slingshot (misje + żołnierz + mini-fabuła)

 

Enemy Within:

 - podstawka

 - 2 wydane DLC już na płycie - Elite Soldier Pack + Slingshot

 - całość materiałów dodatkowych, które rozbudowuję grę, rozszerza ją i czynią ją lepszą - czyli:

* MELD

* nowe typy żołnierzy - mutacje + mechy

* EXALT

* nowi wrogowie

* nowe mapy

* nowa minikampania zrealizowana w podobny sposób do Slingshot

* obrona bazy

 

Reasumując, jeżeli masz wybór pomiędzy EU, a EW, to bierz EW, gdyż jest to całą podstawowa gra z masą dodatków. Za jedyny minus można uznać to, że nie da się zdobywać trofeów z EU, grając w EW. Jeżeli ktoś posiada EW, a grała w EU z PS+ to prosiłbym o potwierdzenie, wszystkiego to co pisałem powyżej, dowiedziałem się na innych stronach internetowych.

 

--- --- ---

 

Przy okazji - czy dodatek Slingshot z PSS, działa z wersją XCOMa z PS+?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam takie pytanko :) Podczas gry płyta z xcom:ew podczas wczytywania głośno chodzi w napędzie, szczególnie na poczatku rozgrywki. Jest to po pierwsze wkurzające, po drugie niepokojące. Czy to normalne? Wszytkie pozostałe gry jakie posiadam chodzą cichutko, wiec to raczej nie wina napędu....

btw. czy gra instaluje jakies dane w game data utility? Niby wamaga 14 mb hdd, a u mnie nic w wspomnianej sekcji się nie pojawia....

Edytowane przez PapaMoche

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w wersji pudełkowej jest jakaś zawartość do pobrania, której może nie być przy zakupie uzywki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×