Skocz do zawartości
DaraS

Bound By Flame

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie widzę bardzo duże podobieństwo do Of Orcs and Men, którę muszę się przyznać aktualnie ogrywam. Prawdopodobnie przez związek studia Spiders z tym tytułem. Czuję w kościach, że Bound By Flame może być średniakiem z plusem jednak z oryginalnym pomysłem na siebie i niekonwencjonalnym tematem tak jak Of Orcs and Men.

Edytowane przez Velans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba czas już podbić w świetle zbliżającej się premiery:

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na to. Mars: War Logs był całkiem dobrą gierką, więc mam nadzieje, że podniosą poziom, albo go nawet podwyższą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba czas już podbić w świetle zbliżającej się premiery:

 

 

 

 

Ten trailer wygląda jak Dark Souls V zrobiony przez zachodniego deva i wydany przez EA gdzieś pod koniec tej generacji. Tylko brak dubstepu się nie zgadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo premiera i jestem ciekaw tej gry, nie wiem czy warto wydawać 250zł, poczekam na recenzje.

Zapowiada się ciekawie, gameplaye niezłe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzi mi się coś ta gra. Jest jakaś taka dziwna. Może wymienię kiedyś jak nie będę miał w co grać, ale sam z siebie jej nie kupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli podobało wam się Mars: War Logs to BBF wam też się spodoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może już gra? Jak wrażenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się zgodzić. Premiera pudełkowa 9 maja, digital już jest (od wczoraj na US PSN, dzisiaj powinien pojawić się w EU). Poza tym może ktoś wyhaczył wcześniej grę albo coś, stąd moje pytanie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest też na polskim za 229zł taniej na ultimie bo 208zł

Korci mnie aby kupić :) ale chce dokończyć infamous2 i pożegnać się ze starą generacją.

Ciekaw jestem recenzji, poczekam do piątku. Gra mi nie ucieknie zdążę jeszcze pograć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Allegro wersja Ps3 169zł, wersja Ps4 199zł a wersja PC 69zł...jakby kogoś interesowało i nie chciał przepłacać.

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś rozważa zakup polecałbym zapoznać się z gameplayami na twitchu czy YT. Osobiście uważam, że gra nie jest warta >200zł. Bardziej adekwatna jest cena na amerykańskim psn - 50$. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Chciałem Brać a wyszło jak wyszło... 

GameSpot – 4/10
Videogamer – 2/10
The Escapist – 2.5/5
Polygon – 4/10
SoftPedia – 8.5/10
GamesRadar – 3.5/5
IncGamers – 6/10
Trusted Reviews – 5/10
Game Informer - 8/10

Jeden z komentarzy na pewnym portalu:

"

Kupiłem ryzykując. Mam 7 godzin za sobą.
1. Grafika na PS4 jest bardzo słaba, przeciętny past gen. 4/10 Miejsca, w których powinno być tłoczno, są puste (zaledwie kilka postaci - klimat samotności świata)
2. Fabuła nie wciąga, wytarte schematy, możliwe romanse i różne zakończenia. Aparycja bohatera się zmienia 6/10
4. Voice acting po angielsku (w ogóle PL nie ma na PS4) przeciętny, nieprzekonujący. 4/10
5. Walki są tym co mi się najbardziej podoba i dlatego do tytułu jeszcze siądę 9/10 
6. Rozwój postaci ciekawy, a dokonane awanse się odczuwa 8/10
7. Crafting i upgrady broni są fajne i proste/jednoznaczne 8/10
8. Gra nie jest łatwa co jest plusem, minusem jest, że bez lekkiej dawki grindowania można na poziomie średnim utknąć na jakimś bossie.

Całościowo patrząc daję 6/10."
Edytowane przez Fuviks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uff jak dobrze że się nie skusiłem,niestety ale dla mnie to będzie typowy średniak.Szybko zejdzie z ceny,wtedy można śmiało brać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem sceptycznie nastawiony do gry, sciagnalem wersje "freemium" na PC i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, po 2-3 godzinach grania dalbym moce 7/10, bardzo ciekawy system walki jest w tej grze, po machnieciu mieczem bohater nie wraca do standardowej pozy, tylko trzyma miecz w pozycji w ktorej zakonczyla sie animacja i wciskajac ponownie atak z tego wlasnie miejsca rozpoczyna sie kolejny atak, czegos takiego jeszcze nie widzialem w grach.

 

Sama fabula wydaje sie banalna, jednak calosc jest okraszona fajna otoczka, humoru nie brakuje a dialogi wbrew temu co czytam w recenzjach nie sa nudne, przynajmniej wg mnie. Summa summarum, tytul przyzwoity, dobra rzemieslnicza robota ale nic ponadto, jesli ktos jest glodny RPGa, niech bierze, ale na pewno nie za 250 zl.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak więc przeszedłem BBF. Zajęło mi to 13 godzin. Granie wojownikiem to niestety porażka gameplay jest tutaj zepsuty. Zrobiłem full maga i dało radę. Gra jest okrutnie trudna. Story jest ok, ale zakończenie nie satysfakcjonuje. Ogółem jest to średnia gra ale nie jest to zła gra. Ja bym 250 zł nie dał. Ale za 80 dyszek kiedyś tam czemu nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Mam za sobą dwie godzinki gry i jestem mile zaskoczony. Za krótko grałem żeby coś więcej napisać, ale już kilka rzeczy bardzo mi się podoba. Grafika może nie rzuca na kolana ale jest przyzwoita i mieści się w średniej a niektóre widoczki naprawdę fajne.

Podoba mi się system walki. Nie można tutaj lecieć na pałę i bezmyślnie naparzać w jeden przycisk. Odpowiednie balansowanie między unikiem i atakiem to tutaj podstawa. W innym wypadku, nawet prosty przeciwnik szybko zbije nam pasek życia do minimum. Podstawą jest wyczuć kiedy zablokować cios, lub odskoczyć i wykonać ripostę. Ogromną zaletą jest to że gra nawet na normalu jest dość trudna. Byle przeciwnik posiada długaśny pasek życia, który ciężko zbić do końca. Z magii rzadko korzystam, gdyż uważam że walka w zwarciu daje najwięcej radochy :) .

Podsumowując, dla mnie gra zasługuje na ocenę 8/10. Ale stanowczo nie za 250 zł, którą to ceną straszą niektórzy spekulanci. Nawet 200 zł to za dużo. Polecam poczekać aż cena jeszcze odrobinę spadnie i śmiało brać ;) . Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walka to najmocniejszy punkt tej pozycji, a walki z bosami to trwają dłużej niż wieczorne wydanie Wiadomości ;) Szkoda tylko że gra jest do bólu korytarzowa. Tak jak wyżej pisał Anar, jak cena spadnie poniżej 150 to można tytuł łyknąć, i to tylko jeśli jest się fanem rpg. Reszta może sobie ten tytuł odpuścić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i najlepiej gra mi się sztyletami. No chyba że błądzę i niepotrzebnie się męczę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam tego tematu i znaleźć nie mogę. Chyba ktoś nie tu gdzie trzeba założył temat? Powinien być w dziale RPG. :P
Dużo z was kupiło... TO? Coś czuję, że gra dość szybko zejdzie z ceną. :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gra jest naprawdę fajna. Mam 21 LV i biegam z daggerami. Moim zdaniem to najlepszy oręż w grze. Po odblokowaniu wszystkich umiejętności dedykowanych dla tej broni, robi się naprawdę fajna sieczka. Dodatkowo posiłkuję się pyromancją i powoli zaczynam inwestować w to punkty.

W grze jest masa ciekawych questów z wątku głównego jak i pobocznych, dość ładna grafika, muzyka też ok i wystarczająco rozbudowany crafting.

System walki świetny a poziom trudności to dla mnie bajka. Nawet na normalu można nieźle oberwać. Co dla mnie jest plusem bo lubię być schłostany, niczym Kevinem co rok na święta.

Podsumowując, daję 8/10 i czym dłużej gram, mam nieodparte wrażenie że jednak nie zmarnowałem tych dwóch stówek. Ale proszę się tym nie sugerować bo to tylko moje zdanie i być może mam kiepski gust ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×