Skocz do zawartości
dawidvq1

Diablo III

Rekomendowane odpowiedzi

Pany jak można dołączyć do publicznej gry?? Jak to działa?

 

Najpierw wybierasz quest i poziomy trudności, naciskasz 'szybka gra' i system będzie szukał gry spełniającej te kryteria

Jeśli grasz i robisz grę publiczną to dołączy ci graczy którzy wybrali quest i poziomy trudności odpowiadające twojej aktualnej rozgrywce

 

czyli:

[dołączasz]

wybierasz quest zabicie Sk Normal (Easy) 

-- gra wyszukuje listę graczy robiących SK na poziomie Normalnym przy trudności Easy jeśli znajdzie to cie dołączy

 

[hostujesz]

tu grasz co ci się podoba, otwierasz grę na wszystkich z PSN

w zależności od poziomu trudności i zadania (które aktualnie robisz) dokłada ci graczy z sieci

 

 

Daleko nie miałeś - są tylko 3 tematy o D3 (z czego jeden martwy bo pod PS4)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo, elo - psn: reegedit, zapraszam do wspólnej gry, 35lvl czarodziej - posiadam HS, ale bardziej preferuje rozmowę przez skype, jeśli ktoś zainteresowany to dodawać na psn i w wiadomości napisać diablo3 czy coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też chętnie mogę pograć 31lvl czarodziej aktualnie, hs w posiadaniu tylko bym musiał go podładować :D psn Dan1eeL91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie pogram również, HS gdzieś tam jest, gram w zasadzie codziennie mniej więcej od 22 do 24/1, czarodziejkę mam lvl 42 chyba :)

zapraszam :)

PSNid: Lokacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kompletuje listę ludzi na gg do wspólnej gry w DIII, jak ktoś ma ochotę to prosze śmiało na gg pisać. Niestety HS nie mam na chwilę obecną, ale jak się rozkręci fun w D III to kwestia 2 dni, abym się zaopatrzył

 

PSN i gg pod avatarem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chetnie pogram wlasnie zaczynam mnichem. hs jest. bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

32 Wiz

HS jest. Zazwyczaj od 23ciej do oporu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

39 Barb niestety nie mam HS dodawać 

GurraL_PL  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjmę każdego na listę.

Dodawać: taganpl 

Aktualnie 60lv paragon (5) 

 

oraz brat

czdz87

Aktualnie 60lv paragon (5)

Edytowane przez pycipro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce ktoś iść na ubery jutro wieczorem? Fajnie by było iść tam w 4 osoby i jeszcze jakby każdy z nas miał 2-3 infernalne machiny to by się udało coś zdziałać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam osób chętnych do wspólnej gry samemu nie tyle co nudno ale trudno na wyższych poziomach trudności.

PSNiD: FreakyRusher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.

 

Szukam ogarniętych osób chętnych do gry od początku postaciami hardkorowymi najlepiej na co najmniej wysokim poziomie trudności. Fajnie by było zebrać stałą ekipę, umawiać się na grę i razem wykonywać wszystkie questy, żeby postacie były mniej więcej na tym samym poziomie. Ja byłbym zainteresowany grą Szamanem lub Łowcą Demonów (najlepiej, żeby każdy grał inną klasą). Headsety byłyby oczywiście wskazane (sam na chwilę obecną nie posiadam, ale jak tylko zbierzemy ekipę to kupię). Jako że pracuję, to na tygodniu mogę grać mniej więcej od godziny 19:00 do około 23:00 (chociaż raczej nie codziennie), a w weekend jest z tym różnie. Chciałbym grać z ludźmi, którzy mają podobne podejście jak ja - zero oszukiwania poprzez dupowanie itemów oraz złota i przywracania postaci po śmierci. Jeśli ktoś jest zainteresowany, to zapraszam do kontaktu na forum lub przez PSN (PSN ID w profilu).

Edytowane przez Quelgoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem dzisiaj HS, więc myślę, że od przyszłego tygodnia będę szukał ludków do HC game.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam szuka chetnego do wbica 30 lvla na hardcore hs jest

a po 2 czy ktos mialby na zbyciu ksiegi zlotnictwa pozdro pietrzu1910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie jestem w temacie ale co sądzicie o zmodowanych broniach ? Mam rozegranych kilka godzin w Diablo a dopiero wczoraj spotkałem się z osobnikami władającymi buławami czy mieczami których damage był w wysokości 15k o.O. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a co mamy sądzić? Zaraz będzie kilka stron postów że haxowany equip jest "be" i jak to ludzie sobie niszczą dobrą zabawę i niech lepiej od razu pozbędą się gry.

Ja uważam że każdy gra jak chce i jak mu jest wygodnie.

Jeden będzie chciał przelecieć wszystko na szybko na modowanym equipie bo go dorwał na multi luub wie jak sobie go zrobić, a drugi na "dzień dobry" włączy poziom trudności wysoku lub MP1 żeby nie było za łatwo.

 

Graj ze znajomymi lum z ludźmi z forum bo grając z randomami spotkasz się z haxowanym sprzętem na każdym kroku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×