Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zaklepuje slota w teamie.. Chociaż skoro wbiłem platyne na ps3 to nie wiem czy chce kupować na ps4 i grać jeszcze raz.. te 5kk golda do platyny dobija

 

Możesz save'a przenieść z Ps3 na Ps4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie było pisane, że aby przenieść Save, niestety trzeba będzie posiadać kopię gry na poprzednią generacje. Ja osobiście nie mam znajomego z grą, więc będe musiał kupić, żeby 10 minut później wystawić na allegro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już dawno temu straciłem PS3 i zaczynam od zera. Jak coś to proszę się nie krępować i brać mnie na randkę ;) . Grę biorę w premierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszło zamowienie, ja save z ps3 tez mam ale gierki juz nie wiec pojde od nowa w sumie wiecej frajdy bedzie z grania nowa postacia:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zamówiłem i również będę leciał od zera. No i znowu trzeba będzie zbierać 5000000 złotka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że nie zamierzam sprzedawać swojej kopii raczej to mysle ze sie uzbiera predzej czy pozniej takze luzik:) No to pozostaje czekac na diabła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już dla samej platyny trzeba grę przelecieć dobre kilka razy. Po wbiciu calaka, zostają jeszcze wyzwania i zabawa w kooperacji. Także będzie co robić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy bylo ale DIII bedzie tylko w 720p. Info z PSS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy bylo ale DIII bedzie tylko w 720p. Info z PSS.

To chyba wersja na PS3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba wersja na PS3...

Nie. Mozna sobie sprawdzic na PSS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Mozna sobie sprawdzic na PSS.

Mówisz o tym? http://pl.playstation.com/ps3/games/detail/item611025/Diablo-III-Reaper-of-Souls-Ultimate-Evil-Edition/

 

Wchodząc w zakładkę z wersją na PS4 nie ma żadnej informacji nt. rozdzielczośći, a przynajmniej ja tego nie widzę. Na bank będzie 1080p / 60fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o tym? http://pl.playstation.com/ps3/games/detail/item611025/Diablo-III-Reaper-of-Souls-Ultimate-Evil-Edition/

Wchodząc w zakładkę z wersją na PS4 nie ma żadnej informacji nt. rozdzielczośći, a przynajmniej ja tego nie widzę. Na bank będzie 1080p / 60fps.

Jest. Sprawdz dokladnie. Nie wiem co bedzie, pisze wyraznie, pomylili by sie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bank to pomyłka. Już zapomniałeś jaka akcja była z Watch_Dogs? Piali, że dostaniemy 1080p/60fps na PS4 a co się okazało? 900p/30fps!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie zamierzam wbijac platyny tylko grac z ekipa w coopie i zbierac loot. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie zamierzam wbijac platyny tylko grac z ekipa w coopie i zbierac loot. :biggrin:

Jak by nie to, że trzeba wbijać 5kk golda to platyna max 2 dni i jest ;]

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by nie to, że trzeba wbijać 5kk golda to platyna max 2 dni i jest ;]

Nie można w ten sposób określać czasu na wbicie platyny. Jeden w ciągu tych dwóch dni może grać cztery godzinki, ktoś inny 40.

No i bez przesady. Wiem z własnego doświadczenia że platynę nie jest łatwo szybko wbić. Nawet bez tych pięciu baniek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy D3 będzie można już odbierać w EURO RTV w poniedziałek już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy D3 będzie można już odbierać w EURO RTV w poniedziałek już.

 

U mnie euro rtv to taki syf ze wolalem wziac wysylke od nich do domu:) Generalnie watpie bo odpisali mi ze w dniu premiery dopiero wysylaja bodajze chyba ze wczesniej dostana to kto wie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, mam takie pytanie. Planuje grać Co-Op kanapowego, gdzie jedna osoba będzie grała na PS VITA.

Co możecie mi o tym napisać? Interesuje mnie jeszcze ten "Paragon" bo wiem, że teraz ze 100 wzrosło na 800 i nie na postać tylko na konto i jak to będzie dzielone? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną 90/100 na metacritic, jestem pozytywnie zaskoczony :)

http://www.metacritic.com/game/playstation-4/diablo-iii-ultimate-evil-edition

 

Jestem zaskoczony, że jesteś zaskoczony, że gra w którą grają miliony od dwóch lat ma dobre oceny :)

 

Interesuje mnie jeszcze ten "Paragon" bo wiem, że teraz ze 100 wzrosło na 800 i nie na postać tylko na konto i jak to będzie dzielone? 

 

Nie 800, a nieskończoną ilość. Wszystkie postacie stare czy nowe mają dostęp do tego samego Paragon Levelu. Teraz jest to pula punktów, którą można rozdzielać w 4 różnych kategoriach po 4 różne statystki. Dowolnie zmieniać i resetować bez żadnych kosztów.

 

Tutaj masz to wszystko ładnie opisane:

http://us.battle.net/d3/en/blog/13020718/reaper-of-souls%E2%84%A2-first-look-paragon-20-2-21-2014

 

Po polsku:

http://eu.battle.net/d3/pl/blog/13020718/reaper-of-souls%E2%84%A2-first-look-paragon-20-2-21-2014

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje, wszystko juz wiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×