Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mówisz o tym? http://pl.playstation.com/ps3/games/detail/item611025/Diablo-III-Reaper-of-Souls-Ultimate-Evil-Edition/

 

Wchodząc w zakładkę z wersją na PS4 nie ma żadnej informacji nt. rozdzielczośći, a przynajmniej ja tego nie widzę. Na bank będzie 1080p / 60fps.

 

W podanym przez Ciebie linku jest rzeczywiście 720p... ale to link do wersji z PS3 ;)

Natomiast w Playstation Store dla wersji PS4 rzeczywiście jest "Ekran w rozdzielczości HDTV: 720p" - podejrzewam, że to efekt kopiuj/wklej z wersji dla PS3. O 1080p bym sie nie martwił :)

Edytowane przez yogi79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez to wiadome od samego poczatku, ze bedzie 1080p/60fps...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według eurogejmera wersja na ps4 ma dropy.

Ale ich porównanie jest z dupy bo grają na początku gry i bez patcha day one.

Edytowane przez kazikosky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drozdaa dodawac do wspolnej gry od 0 !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie euro rtv to taki syf ze wolalem wziac wysylke od nich do domu:) Generalnie watpie bo odpisali mi ze w dniu premiery dopiero wysylaja bodajze chyba ze wczesniej dostana to kto wie.

Nie wiem czy w dobrym temacie aleee... Kolego robiłeś juz wpłatę za D3 w eurortv?? Ja złożyłem zamowienie z wysyłka i płatność przelewem, ale jaki numer konta do przelewu? Dopiero wyślą czy jak to u nich działa?

Tak swoją droga to jeszcze niecały tydzień i premiera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy w dobrym temacie aleee... Kolego robiłeś juz wpłatę za D3 w eurortv?? Ja złożyłem zamowienie z wysyłka i płatność przelewem, ale jaki numer konta do przelewu? Dopiero wyślą czy jak to u nich działa?

Tak swoją droga to jeszcze niecały tydzień i premiera :)

Ja zdecydowanie wolę u nich opcje "płatność przy odbiorze -> odbierz za 1h" i wykorzystam to na premierę d3 ;]

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Twitchu ludzie już grają w DIABLO.

Dokładnie mają już po 30lvl+ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dlaczego oni już grają jak premiera dopiero za sześć dni. Nie znam się i proszę mi to wytłumaczyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie widzę tutaj nic dziwnego w tym. Mase kopii recenzenckich dla serwisów, znajomi ludzi z serwisów, dobrze zaklepane preordery, ludzie pracujący w sklepach.

 

Dostać grę przed premierą można na wiele sposobów, sam NNK dostałem kilka dni przed premierą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba iść do jakiegoś sklepu gdzie sprzedają gre,zazwyczaj maja tą gre tydzień przed premierą i najzwyczajniej wejść pod biurko...  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba iść do jakiegoś sklepu gdzie sprzedają gre,zazwyczaj maja tą gre tydzień przed premierą i najzwyczajniej wejść pod biurko...  :thumbsup:

To wejdź i załatw mi 1 kopie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pół godziny temu dostałem maila z informacją, że moje zamówienie jest w realizacji + dane do przelewu. Preorder w euro.agd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, w którym sklepie najtaniej wychodzi pre-order?

Jest coś w lepszej cenie niż 200zł w euro? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest, w Music Box na Turzynie, podejdz i zapytaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje tak na 100% czy DIABLO 3 z PSS posiadać , będzie Polski język? W omówieniu nic na ten temat niema.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Aukcjach jest pełno ofert z wersjami cyfrowymi i większość z nich ma w opisie że gra będzie w PL. Wersje Angielskie są tańsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak bedzie z cheaterami. Wersje na last geny podobno sie roja od nich. Ogladam jakis wywiad z tworcami i mowia, ze staraja sie temu zapobiec i odrobine to utrudnili, ale jako, ze da sie grac offline, nie moga tego zupelnie wykluczyc, wiec cheaterstwo bedzie mozliwe na PS4. Seasony/laddery na konsolach ? Zapomnij. Nie maja sensu, jako, ze beda cheaterzy. Sami tworcy tak mowia. Tu jestem ciekaw... ilu z was graloby uczciwie, mimo otaczajacych ich zewszad cheaterow, a ilu sklonnych byloby wykorzystywac oszustwa, by zdobyc lepszy ekwipunek, bo bylaby taka mozliwosc i "wszyscy tak robia" (co czyni granie w Diablo zupelnie bezsensowna strata czasu... no ale ludzie). Ja ******** jak wszyscy z forum beda zaraz biegac z najlepszymi itemami, a ja jeden, naiwny, uczciwy bede gdzies w tyle z zardzewialym mieczykiem, na ktory uczciwie zapracowalem :biggrin: Takze w pewnym stopniu odbiera to fun z gry. W diablo chodzi o najlepsze itemy, moc sie nimi pochwalic... a tutaj, kazdy biega z najlepszymi, wiec... Chyba, ze wystarczy komus satysfakcja ze swiadomosci, ze nie oszukiwal :biggrin: Jak pisza ludzie, na last genach nawet jesli grasz uczciwie i masz mega wypasiony ekwipunek, to nikt nie uwierzy, ze zdobyles go uczciwie, tak popularne jest cheaterstwo. Dlatego mam nadzieje, ze bedzie z kim pograc "czysto". A moze te utrudnienia dla cheaterow, ktore jednak tego nie uniemozliwiaja, beda na tyle skuteczne, ze beda oni jedynie sporadycznym zjawiskiem. Miejmy nadzieje.

Edytowane przez Smokersky
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak bedzie z cheaterami. 

Bedzie tak samo jak na ps3. Roznica bedzie taka ze nie pojawia sie w pierwszy dzien, a po trzech...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz prawdziwe Diablo to kup wersje na PC. Na konsole to niestety półprodukty, które nawet nie wiadomo jak długo będą wspierane pachami, itd.

Na PS4 będzie trochę trudniej z cheatowaniem bo mimo wszystko konsola nowa i save też pewnie mają zupełnie inną strukturę. Na ps3 i tak było już multum jakiś edytorów, tu to może trochę potrwać, ale dopóki nie będzie always online i battle neta na konsoli, to cheaterzy będą niestety.

Polecam grać tylko w grupie ze znajomymi, w ten sposób unikasz cheaterow.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×