Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@mierniczek

Udręka 10 zamieniła się w Udręke 6 :) Z kostki wrzuciłem na barbie "piec", "spodnie Yana" i "pierścień królewskiej wspaniałości".

Dodatkowo założyłem set "bastiony woli", no i teraz na tornadach obrażenia dochodzą nawet do 1mld  :shok: przy nie załączonym berserku.

Muszę to teraz sprawdzić na głębokich szczelinach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz konsekwencji przy śmierci to graj hardcore, tam śmierć jest permamentna :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, to za duzy hardkor. wystarczyl by cofniecie do checkpointa i resp mobow.

Masz na myśli akty? Przecież to należy traktować jako tutorial, nic więcej xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tymi lokacjami na mapkach. Wieża strażnicza ma się znajdować na południowych wyżynach. Szkopuł w tym, że jest to randomowe. Ta lokacja ma się pojawić przy kolejnym podróżowaniu po tych wyżynach czy trzeba całą grę zaczynać od nowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A właśnie chciałem kupic w okazyjnej cenie Diablo 3 na PS4 a tu taki news: http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/15161423712

Clue historii:

From the 2.3 patch notes:
"Experience gained, including all sources of bonus experience, is now averaged across all players in a party that are eligible to receive experience."
This has really caused problems for the console players, because now hacked bonus experience items from modders can permanently effect legit players' accounts.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie - wszystko wskazuje na to (z tego co wygrzebalem w necie) ze jezyka gry kupionej w pudelku nie idzie nijako zmienic z ang na polski (wersja uk) - ktos ma na to jakies obejscie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie PC. Nie ma obejścia.

Lokalizacja PL wyszła jako osobna płyta a nie paczka językowa.

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli raczej na ps4 hackerow się nie uniknie?

Wysyłane z mojego SM-N910C za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeśli jest ktoś chętny pograć sobie od początku bez cheatowania, bez modowania bez frajerzenia i z headsetem to zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zastanawiam nad tym czy nie kupic uzywki i zaczac na HC (nie gram na SC w H&S) ale odstrasza mnie perspektywa malej ilosci graczy legit robiacych GR i bezcelowosc takiej gry bez mozliwosci przechowywania save na serwerach bli$$a.

Sam na PS3 doswiadczylem modowanych itemow ale zastanawiam sie czy na ps4 mozna podobnie modyfikowac save poprzez nadpisanie obecnych save poprzednimi- mowa tu o wczytywaniu poprzedniego stanu gry przed smiercia na HC (czemu jestem niezwykle przeciwny).

Edytowane przez OsamaBombLaden87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema wiadomo cos o promocji diablo 3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zagra ktos w diablo mam 67lvl gram barbarzynca i jestem w 5 akcie,bossa nie moge pokonac i chce pomocy z nim,moj nick to dostojnykot

Edytowane przez tomkill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zagra ktos w diablo mam 67lvl gram barbarzynca i jestem w 5 akcie,bossa nie moge pokonac i chce pomocy z nim,moj nick to dostojnykot

nikt w to nie gra już

Wysyłane z mojego SM-N910C za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myslalem ze w tej grze jest jak w metin2 a tu taka kicha,mozna wogole do kogos dolaczyc w grze?bo ktos moze do nas dolaczyc a jak do kogos dolaczyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myslalem ze w tej grze jest jak w metin2 a tu taka kicha,mozna wogole do kogos dolaczyc w grze?bo ktos moze do nas dolaczyc a jak do kogos dolaczyc?

Musisz mieć tego kogoś w znajomych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gra tu ktoś na hardcore i jest w stanie pomóc w power levelowaniu postaci? Dziś padł mi krzyżak na 67 lvl i szlag mnie trafia jak pomyślę, że jeszcze raz mam zasuwać od początku... Obojętne czy biegacie w legitnym czy modowanym sprzęcie, za każdą pomoc w nabiciu poziomów będę wdzięczny, bo tylko lvl 70 hardcore został mi do platyny. PSN ID: klayman85   - jakby co dodawać :)

Edytowane przez klayman85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz jakiegoś sejwa w chmurze?

Chciałem zrobić ten pucharek na legalu ale po którejś z kolei śmierci w okolicach 66 - 69 lvl zniechęciłem się i co kilka lvl wysyłałem pliki zapisu do chmury.

Łatwiej nadrobić kilka poziomów niż lecieć całość id początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie pomyślałem o tym, żeby save'a przerzucić :confused: No nic, dobrze że chociaż kasa i stuff ze skrzyni przechodzi na kolejne postacie, więc maksowanie następnej powinno przebiegać nieco szybciej niż za pierwszym razem. Gdyby ktoś jednak miał jakiegoś hardkorowego koksa to prośba o lvl taxi dalej aktualna ;)

Edytowane przez klayman85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

diablo 3 w pomocji na psn;)moglem poczekac 1 tydzien i kupic taniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey mam pytanie odnośnie seta Piekielnego Kła,a mianowicie jak zdobywać eq pod to ? mam już 2 części buty i hełm. Może by tak za pomocą kostki rozebrać to i później robić na nowo po czym zmieniać to w kostce na inną cześć eq? Co myślicie, chyba że macie lepsze pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oco chodzi z tym poziomem mistrzowskim z 78 podskoczylo mi na ponad 1000 w 50 sek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×