Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Dopiero zacząłem grać w diablo,ubiłem 22 lvl. Wydropiłem jakąś legendarną zbroje na której wszystkie potworki się o nią rozbijają :p Gram Krzyżowcem i w sumie to mogę sobie stać i nic nie robić bo życie też leczy mi się bardzo szybko i nie wiem skąd. Zwiększyłem poziom trudności i dalej tak samo :D Nie wiem czy znowu nie mam jakieś zbroi zbugowanej. Kiedys na kompie miałem legendarny pierścień który tworzył 4 Miniony i biegały za mna. Zadawały takie obrażenia że 3 miniony wystarczyły żeby utłuc diablo, ja sie oczywiście nie ruszałem :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co, problemów raczej nikt nie ma z najnowszym patche? Instalować bez obaw?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Dopiero zacząłem grać w diablo,ubiłem 22 lvl. Wydropiłem jakąś legendarną zbroje na której wszystkie potworki się o nią rozbijają :P Gram Krzyżowcem i w sumie to mogę sobie stać i nic nie robić bo życie też leczy mi się bardzo szybko i nie wiem skąd. Zwiększyłem poziom trudności i dalej tak samo :biggrin: Nie wiem czy znowu nie mam jakieś zbroi zbugowanej. Kiedys na kompie miałem legendarny pierścień który tworzył 4 Miniony i biegały za mna. Zadawały takie obrażenia że 3 miniony wystarczyły żeby utłuc diablo, ja sie oczywiście nie ruszałem :P

 

Skończ fabułę, zacznij grać w tryb przygody na wyższych poziomach trudności i wtedy się okaże, czy ta Twoja legendarna zbroja jest aż tak dobra  ;) .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabawa zaczyna się od trybu udręka. Generalnie na konsoli powinni zlikwidować poziomy mistrzowskie patrząc na to co się obecnie dzieje. Błędem jest też zrobienie 10 poziomów udręki ponieważ to strasznie rozprasza graczy i czasem ciężko kogoś znaleźć. Na kompie się zagrywalo ostro natomiast na konsoli odpadli się od czasu do czasu dla sentymentu.

Edytowane przez simonldz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie bo wracam co raz do Diablo i wzięło mnie chyba coś teraz i może sobie pogram ale.. chciałbym trochę udoskonalić swojego krzyżowca, utknąłem nim na dmg troszkę ponad 800 tyś i ciężko mi podbić to w górę bardziej bez jakiejś znacznej obniżki w defie i hp. Czy najlepszy sposób na farmienie to tłuczenie tych szczelin? Bo nie wiem czy ja coś źle robię czy trzeba dużo cierpliwości ale jak coś wypada to wszystko słabe... a jakoś tak się uparłem i chciałbym ten dmg podnieść bo 800k to chyba znowu nie tak dużo. Teraz jak gram te szczeliny to robię te na 23 poziomie, na 24 już nie wyrabiam się w 15 minutach. Chyba że olać ten czas i grać na wyższym pytanie tylko czy jest sens.

No i drugie pytanie jest takie, czy warto szukać jakichś graczy czy lepiej grać samemu? Przypuszczam że jak się gra w wiecej osób to większa jest szansa na lepszy loot?  Kiedyś naczytałem się że sporo cheaterów (coś tam się działo z levelem postaci czy paragonami po spotkaniu z takimi jegomościami) do tego sam kiedyś natrafilem na gościa który chciał mi dać sławny jak sądzę "ruski miecz" z jakimiś wyje**** statami, co też mnie dość mocno zniechęciło do grania z randomami. Jak to wygląda teraz, dalej jest taki syf? Pomijając to że są problemy ze znalezieniem tych randomów jak widzę po poście simonldz.

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdź społeczność polska diablo tam chłopaki grają bardzo często to Ci pewnie pomogą. Ja ci powiem tak szukaj setu rolanda na początek z nim ładny dps wyciagniesz graj zwykle szczeliny na takim poziomie, na którym dasz radę w miarę szybko je robić niskie gr'y są bezsensu chyba, że klejnoty chcesz ulepszać do tego proś kadale i coś Ci się trafi na 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie bo wracam co raz do Diablo i wzięło mnie chyba coś teraz i może sobie pogram ale.. chciałbym trochę udoskonalić swojego krzyżowca, utknąłem nim na dmg troszkę ponad 800 tyś i ciężko mi podbić to w górę bardziej bez jakiejś znacznej obniżki w defie i hp. Czy najlepszy sposób na farmienie to tłuczenie tych szczelin? Bo nie wiem czy ja coś źle robię czy trzeba dużo cierpliwości ale jak coś wypada to wszystko słabe... a jakoś tak się uparłem i chciałbym ten dmg podnieść bo 800k to chyba znowu nie tak dużo. Teraz jak gram te szczeliny to robię te na 23 poziomie, na 24 już nie wyrabiam się w 15 minutach. Chyba że olać ten czas i grać na wyższym pytanie tylko czy jest .

DPS to nie wszystko. Mój krzyżak ma około 300k dps (wg karty) a głęboką szczelinę 35 lvl robię w kilka minut.

Podstawa to build i odpowiedni sprzęt - ja lecę buildem pod ciernie.

Zerknij na diablofans - masz tam wszystko ładnie rozpisane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

D3 z patchem 2.4 śmiga pięknie, nie mam uwag. Przypominają nam się z zona czasy D2, tylko tym razem nie musimy grać na zmianę ;)

Edytowane przez crux

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, stworzyłem postać w Diablo, poszedłem do kolegi, zalogowałem się na swoje konto i nie mam swojej postaci. Co źle zrobiłem? Dodam że mam plusa i połączone konto ps z battlenetem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz na konsole kolegi skopiować swój save. Jak masz plusa to możesz za pomocą chmury, jak nie USB. Oczywiście kopiujesz na swoje konto, nie na kolegi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz na konsole kolegi skopiować swój save. Jak masz plusa to możesz za pomocą chmury, jak nie USB. Oczywiście kopiujesz na swoje konto, nie na kolegi

czyli to kłamstwo ze postac zapisuje sie na koncie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest przypisane do konta ale stan gry jest zapisywany na konsoli co jest ogromna porazka....

Wysłane z mojego SM-G386F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie z tego powodu na pc sie zagrywalem jak głupi a na konsoli to niestety ciężko mi się przemóc. Chyba już trzymam to diablo tylko z senstymentu. Zupełnie nic nie nauczyli się po premierze diablo 3 na ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ogólnie coś za coś. Na konsolach nie ma wymogu always online, ale za to save'y są trzymane lokalnie na konsoli i pełno przez to cziterow. Osobiście uważam że i na PC i konsolach powinien być wybór, albo postać tylko single player i save lokalny, albo postać tylko do multi i ciągła synchronizacja z serwerami blizzarda.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest, że nic nie planują z tym zrobić. Ja już bym wolał permanentne podłączenie do sieci niż to jak wygląda to obecnie. Niestety z bólem serca muszę wszystkim odradzic zakup diablo a szkoda bo ta gra ma potencjał multiplayer. Też dostaliscie jakiś skrzydełka ostatnio? Z jakiej to okazji?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest, że nic nie planują z tym zrobić. Ja już bym wolał permanentne podłączenie do sieci niż to jak wygląda to obecnie. Niestety z bólem serca muszę wszystkim odradzic zakup diablo a szkoda bo ta gra ma potencjał multiplayer. Też dostaliscie jakiś skrzydełka ostatnio? Z jakiej to okazji? :)

 

Rozwiązanie z savem D3 na PS3 i PS4 nie jest idealne... ale moje rozwiązanie jest proste... nie grać z kimś kto oszukuje - najzwyczajniej w świecie mówię gościowi, że wolę grać na czysto i się z nim żegnam. Brakuje mi za to sezonów z PC na konsoli :(

Mi jeszcze żaden "cziter" ;) zabawy online nie popsuł - takie osoby odbierają tylko sobie przyjemność z gry.

Ja gram na "legalu" powoli i systematycznie własnie robię sobie czwartą postać na 70 lv... Hadrcore też mam zaliczony. Wracam do Diablo kiedy szukam relaksu i satysfakcji z gameplayu. Jesli zobaczycie mnie online (PSN: Kenet) to śmiało zapraszajcie lub wbijajcie - zawsze mam otwartą sesję online :D i HS do komunikacji.

Co do skrzydeł to są one elementem promocji nowej gry blizzard "Overwatch" - premiera PS4 na wiosnę -  wątek o grze tu 

Skrzydełka należą do jednej z postaci w Overwatch o kryptonimie "Łaska" (eng. Mercy)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co to za produkt w którym nie można korzystać z niektórych opcji bo Cię oszukaja? Generalnie moja rada jest taka aby olac poziomy mistrzowskie bo w takiej formie człowiek sie tylko frustruje a de facto tylko one są problemem. Inni producenci mają servery dedykowane pod swoje gry i blizzard powinien o to zadbać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co to za produkt w którym nie można korzystać z niektórych opcji bo Cię oszukaja? Generalnie moja rada jest taka aby olac poziomy mistrzowskie bo w takiej formie człowiek sie tylko frustruje a de facto tylko one są problemem. Inni producenci mają servery dedykowane pod swoje gry i blizzard powinien o to zadbać.

Blizzard od samego początku nie ukrywał tego, że wersja konsolowa będzie odrębnym ekosystemem - są tego minusy i plusy

Ja korzystam z wszystkich opcji jakie gra udostępnia.  Mam 72 poziom mistrzowski... mam na liście znajomych którzy mają mistrza na ponad 200 a nawet 300 poziomie ale widzę ich  w tygodniu jak męczą grę regularnie. Wiecie syndrom gromadnicy :D - muszą mieć wszystkie sety

Mam też takich co mają mistrza na poziomie ponad 1600 i tu akurat wiem, że to nie jest normalne :D i z nimi nie gram :P

Serwery do D3 już się raczej nie pojawią może przy Diablo 4 - hłe hłe hłe - będzie inaczej

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blizzard od samego początku nie ukrywał tego, że wersja konsolowa będzie odrębnym ekosystemem - są tego minusy i plusy

Ja korzystam z wszystkich opcji jakie gra udostępnia.  Mam 72 poziom mistrzowski... mam na liście znajomych którzy mają mistrza na ponad 200 a nawet 300 poziomie ale widzę ich  w tygodniu jak męczą grę regularnie. Wiecie syndrom gromadnicy :biggrin: - muszą mieć wszystkie sety

Mam też takich co mają mistrza na poziomie ponad 1600 i tu akurat wiem, że to nie jest normalne :biggrin: i z nimi nie gram :P

 

 

1600 nie jest niczym nadzwyczajnym - w obecnym sezonie mam już wbity 267 lvl (pozasezonem 558 lvl) a wcale nie siedzę dniami i nocami. (ba, można powiedzieć, że jestem sezonowcem - gram do nasycenia w każdym sezonie, jak mam już dość odpuszczam i wracam na początku kolejnego). 

W pewnym momencie (wysokie grifty) xp wpada masakrycznie szybko. Wysoki lvl  graczy konsolowych nie musi być wyznacznikiem tego, że ktoś czituje -  lepiej przyjrzeć się wyposażeniu ludzi, którzy do nas dołączają -  jeśli w itemkach(tj. broń, biżuteria, inne elementy zbroi poza pancerzem)  mają po trzy sloty na kamienie to znaczy, że coś nie gra.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba też wziąć pod uwagę, że osoby z 1600 lvl itp.mógł paść ofiarą oszustów. Mi też się zdarzyło ale nie chcę zaczynać od początku więc to olałem po prostu;p radzę patrzeć po przedmiotach;) to też bez sensu trochę, że trzeba być blisko postaci aby sprawdzić jaki ekwipunek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie spotkała niemiła przygoda, dość długo nie odpalałem d3, wprowadzili wtedy dopiero głębokie szczeliny,więc przerwa była spora. W między czasie zmieniłem dysk w konsoli na większy, wszystkie save'y oczywiście przesłane do chmury. Wczoraj naszła mnie ochota odpalić na chwilkę diabełka i tu niespodzianka bo nie mogę zacząć nową postacią trybu przygody ??? szukam może coś zmienili i w końcu zauważyłem że mój mnich którym skończyłem grę,  który miał nabite sporo leveli legendarnych itp ma teraz dopiero 45 poziom i jest w czwartym akcie ??? Słyszał ktoś o podobnym problemie ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wczoraj diabełka. Wcześniej grałem na PC od premiery. Co to za ruskie swordy z 1,5 mln dps? Online też to jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×