Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, jak najbardziej ;)

Ja przy zleceniach zbieram, same wpadają ;)

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już platyna i do żyda. To i tak było moje drugie podejście. Na PC od premiery grałem i cały czas tak samo dobrze się bawiłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o multi w Diablo III Ultimate Evil Edition. W podstawce na PS3 było od groma cheaterów. Za sprawą prostych edytorów postaci można było np: modyfikować sprzęt i robić kusze z 1000000000dmg. Potem aż roiło się od takich gagatków na multi, gdzie latali po najwyższych poziomach trudności i łapali wszystko na hita.

Czy taka sama sytuacja występuje na PS4? Chętnie wróciłbym do diabolo, ale "boję się" tych czitów. Skutecznie zniechęcają do gry, a single mnie nie interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo w grach publicznych jest na ps4. Jak masz ochotę pograć, to najlepiej samemu lub z ze znajomymi. Bardzo mała szansa, że nie trafisz cwaniaka w publicznej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest dokładnie to samo, ponieważ Blizz dał możliwość przenoszenia save'ów z PS3. Chcesz grać normalnie to tylko ze znajomymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meh, kijowo.

Dzięki za odpowiedź! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką postać polecicie do ogrania trybu hardcorowego? Obecnie gram Barba i gra mi się fajnie ale chciałem zacząć nowa grę inną klasą .

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Po obecnym patchu polecam monka albo szamana obie postacie powinny dać radę na hc i pod względem przeżywalności jak i dps.

Edytowane przez michupol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktos chcial zagrac w coopa w Diablo to obecnie mam 30 poziom i gram w Bastionie. Chetnie zagram z kims.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w D3 na PS4 są już sezony czy nadal tego brak?

Łatki widzę że wychodzą na bieżąco. Nudzi mnie już wersja PC i myślałem aby kupić na PS4 choć mam już platynę aby pograć z dziewczyna w co-op'a.

Ogólnie wersja PS4 jest ładniejsza dla mnie i lepiej się gra na padzie.

Warto kupować?

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do sezonów to nie ma (przynajmniej tak mi się wydaje) a jeśli chodzi o granie z dziewczyną to kupiłem z tego samego powodu i bawiliśmy się przez bardzo długi czas świetnie :) Na Pc grałem od premiery ale w żadnym stopniu nie popsuło mi to zabawy jeśli chodzi o wersję konsolową. Wg mnie warto !

Wysłane z mojego Picasso przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie ma sezonów bo wtedy jest dodatkowy cel gry :/ a tak znowu przechodzić w kółko to samo (sezony w sumie tez to samo ale nagrody dają).

Ale chyba się zdecyduje to chociaż dziewczyna sobie może platynę zrobi na swoim koncie :) Niech zobaczy lepszą wersje diablo :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minut temu, helganin napisał:

Szkoda że nie ma sezonów bo wtedy jest dodatkowy cel gry :/ a tak znowu przechodzić w kółko to samo (sezony w sumie tez to samo ale nagrody dają).

Ale chyba się zdecyduje to chociaż dziewczyna sobie może platynę zrobi na swoim koncie :) Niech zobaczy lepszą wersje diablo :24_stuck_out_tongue:

 

Znaczy, będzie grać na PieCu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, HarDy napisał:

 

Znaczy, będzie grać na PieCu?

:24_stuck_out_tongue: wersja PS4 jest fajniejsza :24_stuck_out_tongue: w grafice i graniu na padzie :24_stuck_out_tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest sens kupować grę jak gra się głównie solo i nie ma się PS+ (mało czasu na granie to i Plusa ostatnio nie oplacam)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My(z dziewczyną) graliśmy offline. Dlatego że chcieliśmy i dlatego że co chwile trafiał się wariat z tym ruskim mieczem co kompletnie psuło zabawę.

Wysłane z mojego Picasso przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez w diablo czy to PC czy PS4 grałem solo ewentualnie z dziewczyną.

Teraz dziewczyna gra kampanie na PS4 bo ma zablokowane poziomy aż do przejścia jej a ja sobie robię postać pod najwyższą udrękę i gram sam.

Nie lubię grać z obcymi.

 

Elliot778 - jak masz mało czasu na granie to nie kupuj Diablo :1_grinning: ja miałem dzisiaj grać w Destiny i Forze Horizon (osiągnięcia porobić) a w końcu siedzę i gram w D3 na PS4 :24_stuck_out_tongue: Krótka sesja w tej grze to bite 2h bo krócej się nie da. Mam platynę w tej grze, na PC setki godzin i teraz jak wróciłem do wersji PS4 to nie mogę się oderwać choć cały tydzień grałem na PC. Ta gra to ZŁO powiadam Wam :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieści z Blizzconu. Sezony na konsolach. Chociaż nie wiem czy ma to znaczenie przy ilości cheaterów.

 

 

  • Diablo I will be recreated in Diablo III!
  • Upcoming Patch: "The Darkening of Tristram" will send you into a 16-level dungeon in the cathedral of Tristram, ending in a fight against Diablo himself.
  • Visual filters will give retro-feel, there will also be only 8-directional movement for nostalgia's sake.
  • NEW CLASS confirmed! The NECROMANCER is back!
  • Anniversary patch on PTR next week. Necromancer will "go on sale" in 2017.
  • Necromancer is playable at the event.
  • Necromancer trailer available here.

 

Necromancer Facts

  • The Necromancers are masters of Blood and Bone magic, their arsenal includes spells such as Army of the Dead, Blood Golem, Corpse Explosion. Blood Rush, Blood Siphon, Bone Spear, and Decrepify.
  • They will have access to new Sets and Legendaries, specifically tailored to them, giving them new powers.
  • They will be available in the "Rise of the Necromancer Pack", which will also include a pet, two new character slots, and two new stash tabs. along with a portrait frame, pennant, banner shape, and sigil.
  • The pack will release some time in 2017, it will not be free, though the price is unknown as of yet.
  • The Official Blog post on the Necromancer is out, too. It features a bunch of short videos, showcasing a number of the Necro's skills.
  • Ability details, keep in mind that they're in a very early version:
    • Command skeletons - 50 Essence. Active: Command your skeletal minions to attack the target and increase their damage by 100% for 5 seconds. Passive: Raise skeletons from the ground every second. Skeletal minions deal 50% weapon damage per attack.
    • Siphon Blood - Generate 15 Essence each time damage is dealt. Siphon the Blood from the targeted enemy dealing 300% weapon damage as physical. Siphon Blood heals you for 2% of your total health every second while channeled.
    • Blood Rush - 4 second cooldown. Shed your mortal flash and reappear up to 50 yards away, passing through most obstacles.
    • Bone Spear - 20 Essence. Summon a piercing Bone Projectile that causes 450% weapon damage as physical to all enemies it passes through.
    • Corpse Explosion. Target an area, exploding all corpses within 20 yards dealing 150% weapon damage as physical.
    • Decrepify - 10 Essence. A crippling curse that reduces the enemies' movement speed by 75% and reduces damage done by 20%.

Anniversary Dungeon Facts

  • The Anniversary Dungeon recreates the events, monsters, and levels of the original Diablo inside Diablo III.
  • Returning Boss Fights include The Butcher, The Skeleton King, Lazarus and Diablo himself.
  • The Dungeon will be 16 levels deep and accessible for all existing characters.
  • It will feature special visual and audio filters to invoke all that sweet nostalgia. Here is a little sneak peek of what that will look like.
  • The Anniversary Dungeon will be included in "The Darkening of Tristram" patch for free. It will be on PTR next week.

Additional Upcoming Changes

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zmęczeniu BF1 odpaliłem sobie Djabolo po Świętach i sporo pykałem - dawno nie grałem to sporo nowości było (podziemia zestawów, trochę inny crafting itd.).
Niestety po tygodniu podkusiło mnie, żeby zagrać przez sieć z randomami. Dołączyłem do dwóch typów na Udręce VI pograliśmy z 10 minut, wbija trzeci i odpala Głębokie, więc wszyscy za nim. Zanim zobaczyłem, że ma 1499 paragon (ja ledwie 260-coś) a poziom Szczeliny to 150 to on był w połowie mapy a mi przybyło ponad 350 poziomów(!) w jakieś 30 sekund. Nawet nie musiałem sprawdzać czy bronie "edytowane"...
Wyszedłem z gry, ale i tak dupa, bo takie coś całą radość z gry odbiera. Ja sobie grałem z przerwami uczciwie przez 2 czy 3 lata, żeby mieć dobry sprzęt itd. a potem w 30 sekund ponad 2 razy tyle wszystkiego.
Cała radość z gry poszła w pizdu. Aż się wyżalić musiałem.
 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Grać tylko ze znajomymi.

Odpaliłem Diabełka I Retro Vision i nawet fajnie to wygląda ale nie jest to Diablo jakie pamiętam , ale Rzeźnik jest OK :)

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie żaden znajomy już nie gra.
Stwierdziłem, że zobaczę z ciekawości i założyłem, że oszołomy z Ruskimi Mieczami już dawno sobie odpuściły - raz co to za przyjemność z gry jak wszystko pada zanim w ogóle zobaczysz na ekranie, a dwa ile można...

To retro całkiem spoko. Aż za wiernie oddali klimat ;) - nie ma waypointów a tych poziomów Labiryntu sporo. Wczoraj leciałem do 13ego i musiałem kończyć a Diablo jeszcze nie było widać.
Bossowie faktycznie są groźni tak jak pamiętam - Rzeźnik potrafi krwi upuścić jednym strzałem.
W ogóle fajnie rośnie poziom trudności mobów pomiędzy kolejnymi etapami. Dobry pomysł, ale już chyba tylko fanów/zapaleńców ta gra jeszcze trzyma.

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×