Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie spoko, w nosie mam cheaterow :D Bede gral dla siebie. No ale czasami fajnie byloby pograc z kims, ktory do oszukiwania ma podobne podejscie do mnie, dlatego pytam, jak to jest z uzytkownikami forum :D Czy wielu jest zdolnych oprzec sie pokusie latwego zdobycia najlepszego lootu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na tym, ale niech wykluczą możliwość skopiowania zapisu i po problemie. 

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz prawdziwe Diablo to kup wersje na PC. Na konsole to niestety półprodukty, które nawet nie wiadomo jak długo będą wspierane pachami, itd.(...)

 

"Podobno" tworcy zobowiazali sie do wspierania currentgenow w patche rownomiernie z wersja PC lub z niewielkim opoznieniem, takze nie powinno byc tak zle, bo wczesniej w ogole mieli olac sprawe patchy. http://us.battle.net/d3/en/blog/15157764/patch-support-confirmed-for-ps4™-and-xbox-one™-8-11-2014

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może czy da się gdzieś już w Wawie kupić diablo uee?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gniew burzy Błogosławione ostrze Goniącego Wiatr (najlepszy miecz dla mnicha) i to się dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można zdobyć to cudo ?

Wszędzie - przecież drop jest losowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem, przeciez do kazdej gierki wypuszczaja patche. Dlaczego niby do Diablo to jest takie trudne ? W ogole nie powinni wypuszczac gry nie majac zamiaru wypuszczac do niej patchy. No ale dobra, nikt mi nie odpowiedzial ;> Jest tu ktos, kto zupelnie gardzi cheaterstwem jak ja ? Czy nie bede mial z kim pograc na czysto ? Bo od tego uzalezniam zakup gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na battle.net jest osobny wątek na ten temat. Też mam nadzieję, że Blizzard opanuje temat cheaterów i ogarnie się z supportem gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem clean :). Tylko że pierwsze przejście chcę zaliczyć samotnie. Następne jak najbardziej, zwłaszcza te na najtrudniejszych poziomach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie - przecież drop jest losowy

 

Nie tak do końca losowy w D3 ;d. Są specjalne dropy dostępne tylko w określonych miejscach ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tak do końca losowy w D3 ;d. Są specjalne dropy dostępne tylko w określonych miejscach ;D

W D3 RoS dropi się itemki tylko na instancjach i tylko ze znajomymi (wtedy można się z nimi wymienić w ciągu 2h itemkami).

 

Btw. Tangul zbiera ekipe do wspólnej gry. Może od razu spytać się kto będzie grał jaką postacią i pod jaki build aby łatwiej było zorganizować drużyne i na grę normalną i na instancje.

Ja planuje grać DH pod full DPS lub Crusa pod Hybryde (zależy od innych z drużyny).

Te build'y będę stosować, dostałem od znajomej która streamuje d3 z pc

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Nekoyasha-1315/hero/38736281

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Nekoyasha-1315/hero/36668641

Edytowane przez WikFlesh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, akurat ten Crus, i Barb u niej to są raczej muły, to nie są grywalne postacie, więc nie ma się tu co sugerować. Reszta jest ok ;)

 

Instancje w D3? Co masz na myśli? Nie ma takiego przedmiotu w tej grze, który wypadałby tylko w określonych miejscach. Oczywiście mam na myśli equip.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, akurat ten Crus, i Barb u niej to są raczej muły, to nie są grywalne postacie, więc nie ma się tu co sugerować. Reszta jest ok ;)

 

Instancje w D3? Co masz na myśli? Nie ma takiego przedmiotu w tej grze, który wypadałby tylko w określonych miejscach. Oczywiście mam na myśli equip.

W dodatku do D3 a mianowicie RoS są instancje które umożliwiają szybki wzrost paragonu, dropią specjalne itemki i wzmaczniacze postaci itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, tak :) Tylko nazwe pomyliłem zamiast Instancje to są Rifty.

 

Dodaje filmik z rifta (1 z wielu) 

Edytowane przez WikFlesh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zgoda. Ale też trochę wymaga to wyjaśnienia. Rifty nie dają żadnych specjalnych przedmiotów (nie do patcha 2.1, którego nie ma jeszcze na PC i jeszcze długo nie będzie). Nie powodują też wzrostu doświadczenia. I nie ma tam żadnych wzmacniaczy postaci (bo nie ma czegoś takiego w ogóle w D3RoS na razie).

Jedyne co daje ci granie w rifcie to specjalna waluta za zabicie bossa, która służy do gamblingu w mieście. Dodatkowo w rifcie jest 100% większa szansa na wypadnięcie przedmiotów legendarnych. Ale też żebyśmy się dobrze zrozumieli :) 100% nie oznacza że sypią się jak dzikie. Bywają rifty puste, z których nic nie wyciągniesz. 100% na drop przedmiotu który ma 1% to nadal  tylko 2% :) (upraszczając bardzo, ale nie chce mi się tłumaczyć całego modelu dropu typu RNG).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze 3-4 dni i gramy. Jak zawsze biorę swojego ulubionego mnicha i wio :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bede sobie gral soską, nie wiem jak slater007, dirtybartek, drozda.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mnich i większość czasu będę grał po 22:00 , sporacznie w dzień

Jeśli ktoś chce niech czuje się swobodnie i wysyła zaproszenie do znajomych XDiiRtYxBARTekX

Będę grał czysto i tylko z takimi samymi ludźmi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra 2 pytania zacni Panowie :

1. Czy wersja pre order z euro zawiera to samo co z psn? Wiadomo, ze chodzi o dodatki.

2. Czy można importować postać z diablo 3 pc?

Z góry dziękuje za pomoc ! 5!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×