Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

Patricko

PS4 Diablo III

1481 postów w tym temacie

Dla mnie bez sensu to wydarzenie retro vision. Wczoraj je zrobiłem. Jest 16 poziomów, niektóre strasznie puste i niby paru bossów, ale są oni bez żadnej zapowiedzi jak jakieś mobki... a ten diablo to też szkoda gadać hehe...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zdobyłem przyjaciela :) Królewskiego Cielaka ;)

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

To taki mały krowi król - w koronie i z berdyszem?
W ogóle w patchu coś zmienili z petami. Miałem wcześniej je jako szare przedmioty, które można do skrzynki włożyć a przedwczoraj wypadła mi Liv Moore (postać z serialu iZombie) - jest w kolorze legend i nie można jej nigdzie przekładać, ale dostęp do niej mają wszystkie postacie.

BTW: Ta gra jest tak perfidna momentami, że szkoda gadać. Szukam np. Bibliotekarza, bo robię achiva z duchami. Łaże 40 razy do Krainy Cieni i za 41 się pojawia. Resetuję sobie po 30 minutach tryb przygodowy - zlecenie "Zabij Bibliotekarza"... Szukam Johna Coffina (coś tam) - 20 kilka rajdów i nic, 21  jest. Na drugi dzień pierwsze zlecenia - "Zabij Johna...". I tak z dobre 3-4 razy ostatnio. Szukam kogoś/czegoś rzadkiego, resetuję grę kilka razy a po znalezieniu w trakcie następnych kilku godzin pojawia się to w zleceniach.

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Taki mały cielak biega sobie koło mnie :)

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

To już wiem o co chodzi :)
Z tego eventu to cielak - inny niż ten o którym pisałem.

Na 9 lvl Labiryntu znajdujesz grzybki i zbierasz Czarnego Grzyba, idziesz do chatki Adrii i wrzucasz do kotła, wypada przedmiot "cośtam Wiedźmy" a potem idziesz do trupków w mieście i klikasz w kolejności:
Farnham, Ogden, Pepin i Griswold.
Wypada z Griswolda schemat na Nogę Wirta, robisz u kowala (wpada transmorfa) i potem rozkładasz. Z tego wypada mapa i w niej info, że ma ślady kopyta i numery 2, 1, 3. Klikasz w tej kolejności na martwe krowy obok chaty Adrii i otwiera się zejście do Opuszczonej Zagrody. Tam po środku jest skrzyneczka i w niej ten pet - Królewski Cielak :)

Edytowane przez The_Siemek
1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przejdź nową postacią w trybie Przygoda,to dostaniesz Rzeźnika :) 

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.