Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli plotki okazały się prawdziwe. Dużo trofeów się zmieniło. Cieszy mnie jeszcze fakt że wyrzucili te w którym trzeba było z wszystkimi pogadać. Kilka z nich można było łatwo przegapić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzies to wyczytal? Nie ma jeszcze potwierdzonej oficjalnej daty 2.1. Na konsolach gra startuje z patchem 2.05.

Źle zinterpretowałem przekaz :P

Obecnie trwają prace nad aktualizacją 2.1.0 na Windows i Mac oraz na konsole PS4 i Xbox One. Aktualizacja ta wprowadzi do Ultimate Evil Edition w wersji na konsole nowej generacji ekscytującą zawartość i dodatkowe funkcje, w tym między innymi: Głębokie Szczeliny, legendarne klejnoty, nowe moce legendarne oraz Skarbiec – tajemniczą krainę pełną nieopisanych bogactw, do której droga wiedzie poprzez portal goblina skarbnika.

 

A tutaj link co wprowadza (postać sezonowa, szeczeliny itp) http://eu.battle.net/d3/pl/blog/15198713/zapowied%C5%BA-aktualizacji-210-tryb-sezonowy-15-08-2014

Edytowane przez WikFlesh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam odbiór w sklepie :-)

 

To bardzo interesujące. Tak się cieszę, że mogłem tu wejść i przeczytać tego posta.

 

Od rozmów gdzie kupić i za ile mamy osobny temat by nie zaśmiecać wątku głównego. Nazywa się Gdzie kupić i za ile?

 

Kolejne posty nie związane z grą zostaną odpowiednio nagrodzone.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli z paczem 2.1 wprowadzaja laddery na wzor D2, nic na razie nie wiadomo o dacie premiery, szkoda, ze nie wychodzi na rowni z premiera D3 na konsole, odrazu zaczeloby sie zabawe w trybie sezonowym, a nie gralnie na nonladder i czekanie na pacza by zaczac zabawe od nowa, szkoda trochu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przypadkiem wersja na Ps4 i Ps3 w dniu premiery RoS nie dostanie patcha 2.1 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przypadkiem wersja na Ps4 i Ps3 w dniu premiery RoS nie dostanie patcha 2.1 ?

Raczej to nie jest mozliwe bo tego patha nie ma na pc jeszcze ...

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A: Ultimate Evil Edition includes all the features and updates introduced in Reaper of Souls expansion on PC up to patch 2.0.4, including updated loot system (“Loot 2.0”), account-wide paragon levels, changes to difficulty levels, complete skill system overhaul, new class and act, the brand new Adventure Mode, and more.

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie Day 1 patch 2.0.6

Na płycie jest 2.0.5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej, do 2,1 pol roku minium jesli chodzi o wersje konsolowa;p IMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oraz na konsolach prawdopodbnie nie bedzie laddera po wprowadzeniu 2.1 . Do laddera potrzebny jest system battlenet, na konsoli tego nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oraz na konsolach prawdopodbnie nie bedzie laddera po wprowadzeniu 2.1 . Do laddera potrzebny jest system battlenet, na konsoli tego nie ma.

Prawdopodobnie tak. Jednakze (poza nowymi epikami) na konsoli nowego laddera mozna robic co pol godziny. Kasujesz save i tada;p

 

Jesli na konsolowej wersji bylby juz wprowadzony path 2.1 to kupilbym bez zastanowienia, a tak to poczekam, moze pozniej.

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli z paczem 2.1 wprowadzaja laddery na wzor D2, nic na razie nie wiadomo o dacie premiery, szkoda, ze nie wychodzi na rowni z premiera D3 na konsole, odrazu zaczeloby sie zabawe w trybie sezonowym, a nie gralnie na nonladder i czekanie na pacza by zaczac zabawe od nowa, szkoda trochu. ;)

Nie bedzie ladderow na konsolach, Tangul. Glowny projektant wersji konsolowej sam tak mowil w ktoryms wywiadzie, ktory ogladalem. Nie maja sensu, bo na konsolach da sie cheatowac.

 

http://youtu.be/QvygnSnkk9U?t=33m32s

Edytowane przez Smokersky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mam nadzieje, ze beda wszystkie ficzery zwiazane z tym paczem procz samego laddera (pewnie kasowania postaci co 3 miesiace).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napalilem się na to diablo bo grałem na ps3 ale jak dzisiaj wszedłem w stream jakiegoś gościa co walił po 2 miliony hity i był cały po czitach to odrazu odechciewa mi się tego kupować. Na ps3 było ich mnóstwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To graj w gronie znajomych, badz z ludzmi z tego forum :) i nie wyciagaj pochopnych wnioskow, milionowe dmg to norma :)

Edytowane przez uSki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I broń której staty nie mieszczą się w ekranie? :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie cheaty, to postać z paragonem która biega na mistrz v albo torment ;D Tam takie graty lecą że później masz ataku po 105k z palcem w nosie ;D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A myślicie że będzie ich tak dużo jak na ps3?czy zabezpieczenia równie łatwo odejdą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy Ci wywrozyc z fusow czy beda czy nie? Gra jeszcze nie wyszla i nic nie wiadomo, zobaczymy jak bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napalilem się na to diablo bo grałem na ps3 ale jak dzisiaj wszedłem w stream jakiegoś gościa co walił po 2 miliony hity i był cały po czitach to odrazu odechciewa mi się tego kupować. Na ps3 było ich mnóstwo

 Jak się taki trafi w coopie, wystarczy go wyrzucić i po problemie. Przecież od razu będzie widać co się dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości zadzwoniłem do dwóch sprzedawców, którzy wystawili wersje cyfrowe na aukcjach. Każdy z nich potwierdził że jest na 100% w języku PL.

Może źródło nie jest wiarygodne, ale jeżeli wystawiają to pewnie muszą wiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy może nagle wytrzepać dwie stówki, plus za przesyłkę. Wcześniej były oferty w wersji cyfrowej PL za 120 złotych, ludzie się rzucili i już ich nie ma.

Także ogólnie wychodzi taniej prawie o 90 zeta a to nie w kij dmuchał. Poza tym na 100% mamy grę w premierze i nie katujemy czytnika. Generalnie zdania są podzielone i lepiej tego nie drążyć. Poza tym nie chcę od moderatorów dostać batem po plecach. Jest do takich rozmów odpowiedni temat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×