Skocz do zawartości
Tomo

PlayStation TV - Dyskusja Ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

ps_vita_tv-0_cinema_640-0.jpg

 

Sprzęt pozwoli na wyświetlanie gier z PS Vita na telewizorze. W dużym skrócie można go określić mianem stacjonarnej Vity. To najmniejsza konsola związana z marką PlayStation. Wymiary to ledwie 6 na 10 cm. Urządzenie posiada slot na gry z PsVita i będzie mogło być obsługiwane padem DS3, do sprzedaży w Japonii trafić ma w połowie listopada, data premiery europejskiej nie jest jeszcze znana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy daje to możwliość przesyłania filmów z kompa? Czy funkcja TV polega tylko na wypozyczalni SONY która i tak w Polsce nigdy nie bedzie dostepna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urządzenie posiada slot na karty pamięci z grami, jak i dostęp do PSS, gdzie można pobierać gry cyfrowe na Vite, PSP i PS One. W sprzedaży planowane będą dwie wersję. Zwykła oraz z pamięcią 8GB + Padem DS3 :) Obraz do TV strumieniowo przesyłany lub za pomocą hdmi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to zajebisty bajer dla plusowiczów, zwłaszcza jak ktoś kupi plusa wyłącznie dla możliwości grania on-line na ps4, zyska dzięki subskrypcji pełno gierek na Vitę w które będzie można pykać na dużym ekranie gdzie tylko dusza zapragnie, w sypialni, na delegacji w hotelu itp. Nie jaram się handheld'ami ale taki bajer mógłby mnie nakłonić na wyciągnięcie z kieszeni portfela, zresztą pewnie to zrobi ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze chciałem zagrać w te wszystkie plusowe gry na Vitę, które widnieją na mojej liście downloadu, a teraz będę mieć taką okazję bez kupowania przenośniaka. :D Mnie też nie jara granie na handheldach, ale na TV chętnie zagram we wszelkie cuda na Vitę. Oni stworzyli ten sprzęt wprost dla mnie! :D Cena wydaje się być atrakcyjna więc pewnie kupię to pudełeczko bez zastanowienia. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co tutaj piszecie to ten sprzęt będzie odtwarzał gry na Vitę bez tej konsoli? Jakoś mi się nie chce wierzyć, że to będzie miało takie bebechy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będzie normalna Vita tylko bez ekranu. Dlatego tańsza. Jeśli taki zabieg ma poszerzyć bazę użytkowników Vity i przyczynić się do większej ilości gier na nią robionych to nie mam nic przeciwko.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Jakoś mi się nie chce wierzyć, że to będzie miało takie bebechy.

 

Do postu Natsu dodać warto jeszcze że oprócz ekranu nie muszą tam pakować, kilkunastu guzików i gałek do sterowania, tylnego dodytkowca, wibracji, głośników i pewnie jeszcze pierdyliarda innych rzeczy. Tak jak tu teraz siedzę i gapię się w ekran, tak z pełną świadomością powiem że kupię ten bajer :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że wiecie że większość lepszych gier jak np uncharted, które wymagają ekranu nie będą kompatybilne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że wiecie że większość lepszych gier jak np uncharted, które wymagają ekranu nie będą kompatybilne?

Wciskasz gałkę i masz kursor na ekranie, który zastępuje dotykowy ekran.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciskasz gałkę i masz kursor na ekranie, który zastępuje dotykowy ekran.

Ok, miałem nieaktualne info :) Sugerowałem się tą stroną http://www.jp.playstation.com/psvitatv/game/psvitalist/

Najlepiej wlaczyc tlumaczenie google.

Masz jeszcze jakieś zrodło na to :)?

Edytowane przez kevcio23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kapuję, a jak np będziesz strzelał bądź podawał w fifie tylnym ekranem?

pewnie strzał będzie przypisany do jakiegoś konkretnego przycisku. poza tym kto będzie grał w wersję vitowską fify? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat strzał ekranem jest opcjonalny w fifie :) Mówie o grach w których dotyk jest niezbędny, np w uncharted (maczeta, odrysy węglem) :) Tu nawet ruszanie analogiem nie pomoże, posiadacze vity wiedzą o co chodzi. Jak dla mnie trochę niewypał ale zobaczymy co wymyślą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z trofeami, wie ktoś może?

Oby było na 2 konta PSN, bo plusa mam na osobnym koncie ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I PSS 2.0 ;)
Wiem, ze jest opcjonalny w fife, a imo mogliby w ogóle wyrzucić tą opcję, ale np są trofki z tym związane. I co wtedy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I PSP Street :D 

IMO około 3 stówki za coś takiego to za dużo.Po pierwsze bardzo ciekaw jestem jak gra na vite będzie wyglądala na telewizorach 40" i w góre - powrót do czasow psxa/ps2?

Nie lepiej za 3 stowki kupic gry lub dolozyc do prawdziwej vity?Prawdziwa vita posluzy do grania wszedzie gdzie dusza zapragnie,a nie na telewizorze -od tego sa inne konsole.Dodatkowo mozna na Vicie(tej normalnej) przegladac neta - po prostu moze pelnic funkcje tabletu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem kto mając jeszcze cieplutką ps4 pod TV odpali tego badziewia za 3 stówki ;)

Ze świecą takiego szukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I PSP Street :biggrin:

IMO około 3 stówki za coś takiego to za dużo.Po pierwsze bardzo ciekaw jestem jak gra na vite będzie wyglądala na telewizorach 40" i w góre - powrót do czasow psxa/ps2?

Nie lepiej za 3 stowki kupic gry lub dolozyc do prawdziwej vity?Prawdziwa vita posluzy do grania wszedzie gdzie dusza zapragnie,a nie na telewizorze -od tego sa inne konsole.Dodatkowo mozna na Vicie(tej normalnej) przegladac neta - po prostu moze pelnic funkcje tabletu.

 

Za 3 stówki to lepiej kupić NDS'a i mieć sporo frajdy niz to coś pod tV ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z krytyka wstrzymajmy się do premiery (ta w europie jeszcze nie została ogłoszona, sprzęt może być na wylączność JAP) kiedy wszystkie karty zostaną odkryte, na tą chwile skupił bym się na potencjale jaki drzemie w tym malutkim urządzeniu, skoro w obrazie 3d są nadawane dwa obrazy 2d, to czemu by nie można było nadać jeden z nich na ps4 zaś drugi wystreamować na tym pudełeczku? To byłaby super opcja dla gier ze splitem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Ze świecą takiego szukać.

 

Znajdziesz i bez świecy :thumbsup:

 

Z krytyka wstrzymajmy sie do premiery ...

 

3879_-_animated_gif_chuck_norris_dodgeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja bym coś takiego kupił (jeżeli by było za 3stówki) jezeli jedna funkcja będzie działać bez zarzutu: tzn jeżeli ps4 będę miał podłączone do telewizora A i PSV TV do telewizora B i będę mógł grać na obydwu TV bez przenoszenia konsoli podłączania na zmianę od dwóch TV. Zawsze ktoś chce cos oglądać i muszę latać z konsolą po całym domu, a teraz miałbym spokój w końcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajcie że PS4 będzie miało pełne Remote Play, jak nie okroją zbyt mocno Vity TV to będzie idealne rozwiązanie dla problemu okupowanego TV przez Żonę :P Odpalasz sobie na Ps4 co tam chcesz i idziesz do sypialni gdzie pykasz sobie zdalnie poprzez Vitę na drugim telewizorku. Do tego sporo gierek z PLUS'a które możesz zabrać gdzie tam chcesz i kiedy potrzebujesz. Ja rozumiem że nie wszystkich to może jarać ale nie można twierdzić że to zbędny bubel. 300zł dużo? Dla jednego tak, innego nie. Nie sram pieniędzmi ale jak coś mi wpadnie w oko to kasę uciułam choćby nie wiem co, ostatnio więcej niż ma kosztować ta Vita wydałem na stację dokującą do mojego Samsunga, a to przecież tylko ładny głośnik z bluetooth'em i zegarkiem :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×