Skocz do zawartości
Tomo

PlayStation TV - Dyskusja Ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę czasu minęło, olałem temat ps TV, ale ostatnio wrócił pomysł by wykorzystywać do strumieniowania nią ps4 w drugim pokoju w momencie, gdy dzierlatka ogląda swoje pierdoły. Jednym słowem warto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie.

Chyba że masz kabel puszczony to wtedy jest OK.

Po Wi-Fi cienkie ściany i konsole blisko ścian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odległość to około 8m i to w zasadzie wolnej przestrzeni (drzwi pokoju) najlepiej by było to przetestować w takim razie na własnej skórze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozwiązałem to tak, że dodałem do ps tv drugie konto, łącze się przez nie do konsoli, a na konsoli loguje się bezpośrednio ze swojego pierwszego konta.

Jedyny minus tego rozwiązania, że trzeba mieć cały czas włączone dwa pady, ale mimo wszystko warto bo lag jest okrutny.

 Może mi ktoś to wytłumaczyć?

Tzn. na Vita TV odpalamy profil "A" i łączymy się z ps4 na którym odpalamy padem sparowanym z PS4 profil "B" , dzięki temu na Vita TV mamy obraz a laga omijamy bo gramy padem podłączonym do ps4 a nie do ps tv ?? Dobrze to rozumiem ? Jeżeli tak, to niestety u mnie ten sposób odpada (w sypialni pad od ps4 nie łąpie zasięgu z konsolą).

Edytowane przez Gregor_TSK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak wyglądają gry na tv na tym potworze? Rozumiem, że spora biblioteka z ps+ elegancko chula?

 

Pies trącał, wziąłem, w Euro Rtv jest po 149. 

 

A później wrzucę na ruszt grube tytuły pokroju Resident Evil 2, OlliOlli i moze Persona 4 Golden.

Edytowane przez beardo0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem  za 50 zł w MediaExpert. Kabel HDMI, zasilacz + kod na 3 darmowe gry.

Co najbardziej zabawne ten potwór pokazuje statusy znajomych (jak za czasów PS3)

 

A tak to walnąłem w kąt niech leży. Ale za 5 dych to nie ma co żałować bo więcej bym nie dał!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ja mojej zakupionej latem za 99,00 nie zdążyłem jeszcze wypakować...

Pozostaje mieć nadzieję, że za jakiś czas konsolka stanie się rarytasem poszukiwanym przez kolekcjonerów  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też leży od wakacji :D

Mam nadzieję że nie porzucą wsparcia technicznego aktualizacje,czasami można pograć na tv.

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to totalny niewypał, pewnie ten sam geniusz na to wpadł co wymyślił PS Home

prorok

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka :

PS4 /Lan oraz PS TV Lan = gra zdalna działa, duży lag uniemożliwia granie np w fps itp.

PS4 /Lan oraz Laptop /Wifi = gra zdalna działa, lag dużo mniejszy niż powyżej. Może do online lag jeszcze za duży, ale spokojnie można kampanie zrobić w jakimś BF.

Vita TV to taki shit że nie nadaje się nawet do streamowania obrazu.

Edytowane przez Gregor_TSK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czego wymagać od sprzętu który byl wykorzystywany do obsługi gier które były pomiędzy ps2/psp a ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka :

PS4 /Lan oraz PS TV Lan = gra zdalna działa, duży lag uniemożliwia granie np w fps itp.

PS4 /Lan oraz Laptop /Wifi = gra zdalna działa, lag dużo mniejszy niż powyżej. Może do online lag jeszcze za duży, ale spokojnie można kampanie zrobić w jakimś BF.

Vita TV to taki shit że nie nadaje się nawet do streamowania obrazu.

Potestowałem i mimo wszystko wydaje mi się że jak podłącze drugie konto pod PS TV i pierwsze do PS4 to lag jest mniejszy niż przy bezpośrednim graniu na PC.

Porównam później w jakimś FPS dla pewności, co na pewno jest lepsze na PC to ostrość obrazu, przy graniu na PS TV mam wrażenie wszystko jest rozmazane.

 

UPDATE: moja ocena odnośnie opóźnienia była zbyt pochopna, gra się bardzo podobnie.

Grałem 1h na PC potem przesiadłem się na PS TV i grało mi się tak samo dobrze.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Kupiłem za 50 dych. Stream po kablu z PS4 bardzo dobry. Na plazmie Panasa 720p obraz bardzo fajnie wygląda. Czy dalej działa wgranie pliku zeby grać w każdą grę z psvita?

LG G3 3/32

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stream z PS4 po kablu jest OK. Ja nie widzę lagów.

Mam pada do PS3 z TRACERA. Chciałem go wykorzystać ale po BT nie działa, z kablem USB ok. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nawet za darmo jakbym dostał to nie wiem czy w ogóle bym to użył. Zresztą Sony już dawno laske na tym położyło.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co np?


Ale pewnie to szybko zalatają. I online nie pogram, w ogóle będzie brak dostępu do sieci i nie będę mógł zobaczyć co robią znajomi lub zrobić synchro trofeów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś tam chyba poprawili bo grałem dzisiaj 4h i lag był mały. Nawet w r6 dało się zagrać. Ciekawy jestem czy udostępnią stremowanie obrazu fhd (w ps pstro ma być to standard) na Ps4. Tylko tego mi brakuje bo jedna różnica między 1080 a 720 jest spora.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 17.09.2016 o 21:12, Nath_147 napisał:

Co np?


Ale pewnie to szybko zalatają. I online nie pogram, w ogóle będzie brak dostępu do sieci i nie będę mógł zobaczyć co robią znajomi lub zrobić synchro trofeów.

 

Poczytaj:

https://henkaku.xyz/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie - mam PS4 PRO i PS TV - oba połączone są kablowo - PS4 kablem do routera, z routera idzie kabel do drugiego pokoju (gdzie jest PS TV), tam wchodzi do switcha i ze switcha idzie do PS TV.

Po aktualizacji oprogramowania w PS TV nie moge połączyć się na jakosc 720p i wysokie klatki - nieodpowiednia jakosc sygnału - hmm.

PO przełączeniu na 540p i malo klatek - dziala bez problemu, nie zrywa.

Zauważyłem, żę w trakcie łączenia z PS4 jak mam ustawiona jakosc 540p to w lewym górnym rogu jest ikonka LAN - problemu nie ma.

Jak przełączę na 720p to w trakcie łączenia jest ikonka LAN po chwili znika i zmienia się w WIFI (chociaz nie mam podłączonego PS TV do WIFI) i wywala błąd ozbyt słabej jakości połączenia...

 

Pomożęcie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×