Skocz do zawartości
TRaCeGuitar

Child Of Light

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o tej gierce napędzanej tym samym silnikiem co nasz ukochany Rayman ? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta generacja przez jej końcówke naprawdę wymiata - jak również już nieźle zamiotła moim portfelem ;) kolejny ambitny i wydaje się świetny projekt - czekam na więcej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem Zdun co w tym newsie Cię tak zajarało ale mnie po fragmencie

 

 

Redaktor serwisu spytał też o przejście z poprzedniego projektu Plourde'a, przeładowanego testosteronem Far Cry 3, na delikatnego RPGa z dziewczęciem w roli głównej.

 

Moim zdaniem wszyscy jesteśmy ludźmi - gracze hardcore'owi i casuale. Wierzę, że reagujemy pozytywnie na wywoływane prawdziwe emocje. Kiedy robisz coś tak oryginalnego, grę, która takie prawdziwe emocje dostarcza, wielbiciele zupełnie innych od tego gatunków mogą i będą chcieli jej doświadczyć.

 

 

uderzyło to, jak idiotyczną definicje hardkorowego gracza i casuala ma ten Plourde. Bo albo ja coś nadinterpretuje i szukam dziury w całym albo on naprawde uważa, że jak ktoś lubi gry rozbudowane, "dorosłe", z przemocą, krwią i ciężkim językiem, takie jak FC3, jest hardkorowym graczem a  gierki oferujące inne doznania to raczej dla casuali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bomba ciekawe jak cenowo pozycja sie uplasuje, jesli by to bylo okolo 10godzin grania i niecale 100zł to raczej na pewno sprobuje tej gry bo wyglada genialnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucili wiecej gameplayu widzialem:

 

Gra wygląda genialnie ciekawe jaka będzie cena cyfrowa bo deluxe edition w wersji pudełkowej cross ps3/ps4 mozna w przedpremierze za 89kupic co nie jest zla cena za 10godz rzekome gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietaj, że w tym pudełku jest tylko kod na grę, a nie płyta z grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem tylko chodzi o fakt ze ladnie to wyglada i ta edycja tez w sumie za niezla kase. Pytanie ile bedzie w psn kosztowalo bo jak np. 59zł czy cos takiego to kupie pewnie tam bo tutaj jeszcze trzeba wysylke liczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dobre pytanie po ile będzie. Ciekawi mnie jeszcze czy będzie cross-buy, skoro w pudełku jest klucz na obie konsole to może i z PSN też będzie podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko żal że na vite nie wypuszczają chociaż może nas jescze miło zaskoczą jak gra zostanie dobrze przyjęta i zrobią taką wersję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jup, to jest idealna gra na PSV. Aż żal że Ubi nie pomyślało i nie dało tej gierki na handhelda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Via Remote play przez PS4 pewnie będzie się dało grać na Vicie :-P

Edytowane przez ZJAVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tu sens i gdzie logika żeby pograć na vicie musze ps4 odpalić ?XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej sie przekonuje zeby wziac na premiere ale mogliby podac cene w psn zebym mial jakies porownanie czy warto bo te dodatki tam w wersji 'sklepowej' sa znikome

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sugerowana cena w psn ma byc niby 12 funtow tak na zagranicznych forach podaja. Jezeli tak to bez tragedi jesli by byla u nas te 59zl

 

W ameryce 15 dolcow wiec mniej wiecej chyba by sie zgadzalo.

Edytowane przez wojtasso88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jeszcze ale tak jak pisalem wyzej sugerowane dla us i uk sa na takim poziomie ze pewnie bedzie 59zł max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×