Skocz do zawartości
TRaCeGuitar

Child Of Light

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba mowicie o dwoch roznych plomykach ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałam o tym z pudełka, który jest w Delux Edition :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem że in game xD no nic to trochę się nie zrozumieliśmy ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zakupilem zamiast okami w promo i re5. Mialem ochote na gre ktora bedzie dosc krotka, niewymagajaca i w basniowej oprawie no i child of light zdecydowanie spelnia to wszystko. Do tego jeszcze genialna oprawa muzyczna i chce mi sie grac dalej. Pewnie zajmie mi 2 albo 3 dni zaliczenie calosci ale nie bede zalowal ani zlotowki na ten tytul. Ubi ma u mnie mega kredyt za raymana origins i legends a child of light sprawili ttlko ze przy kolejnej takiej grze biore w ciemno w premiere.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co by nie mówić o Ubi i ich słabej formie ostatnio...to jedno można powiedzieć teraz. W końcu zaczęli robić dobre gry. Rayman: Origins i Legends, Child Of Light i na horyzoncie jeszcze Valliant Hearts czy jakoś tak. Ojj syto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minus gry to faktycznie poziom trudnosci ale trzeba zaznaczyc ze rayman poza skrajnymi przypadkami pojedynczych plansz tez nie nalezy do najtrudniejszych raczej przynajmniej w moim odczuciu a child of light na hard jest taka wlasnie swobodna basnia bez wielkich wymagan od gracza ale tez czasami trzeba przemyslec ruch. Kibicowal bede ich kolejnej grze i na bank kupie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czarujmy się ale CoL też musiał być zrobiony pod młodszych odbiorców, przez co stracił całkowicie jako wyzwanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydaloby sie jakies dlc z jakimis wyzwaniami i mocarnymi bossami ale w sumie wypowiem sie jak juz ukoncze na razie czysta przyjemnosc bez problemow. Kto wie moze to byl tylko eksperyment i po dobrej sprzedazy ubi machnie coa z wiekszym rozmachem w tym stylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie sie nie uciesze xd kupiłem na ps3/ps4 i drugi raz nie chciałbym płacić xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby bylo malo gier na vite to bym sie wkurzyl ze kupilem na ps3 a tak to luzik:) Zaraz wejdzie nowa rozpiska z plusa wiec i tak bedzie w co grac pewnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie sie nie uciesze xd kupiłem na ps3/ps4 i drugi raz nie chciałbym płacić xd

 

A nie brałeś dusigroszu slota czasem? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałem tylko po to żeby kumpel też mógł to ograć XD co nie zmienia faktu że nie chce płacić dwa razy za to samo tylko żeby grać na psv ;D kurde mogłem poczekać z zakupem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na vite i tak predzej czy pozniej w plusie wyladuje bo jest mniej gier wysoko ocenianych wiec luzik:)

 

Ja bym wolal zeby o jakims dlc mysleli porzadnym rozszerzajacym rozgrywke i poziom trudnosci. Bo na razie nie mialem problemu nawet z przeciwnikami o ktorych ktos tam pisal ze byli dosc trudni na innym forum. Gra jest na hardzie wywazona i przyjemna. Zadnych ekstremow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się aktualizacja do gry, która wprowadza dość dużo poprawek :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się aktualizacja do gry, która wprowadza dość dużo poprawek :P

 

To co tam zmienili bo dopiero dzisiaj siade do gierki znow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co tam zmienili bo dopiero dzisiaj siade do gierki znow?

 

Teraz nie mogę sprawdzić, bo konsola jest zajęta. Aczkolwiek, zmian jest tyle, że trzeba ekran przewijać. To pewnie ta zmiana nazw poziomów trudności (między innymi). Do tego jakieś poprawki ze strony technicznej, z którymi ja problemów nie miałem. :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi poziomami trudnosci to myslalem ze cos wiecej zmienia niz tylko nazwy ale no nic trudno. To jakbys dal rade wczesniej sprawdzic to napisz bo ja dopiero wieczorkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mnie teraz wkurzyli...nie dość że vita dostanie retail + kolekcjonerkę, to jeszcze dodatkowe poziomy i postać :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To mnie teraz wkurzyli...nie dość że vita dostanie retail + kolekcjonerkę, to jeszcze dodatkowe poziomy i postać :/

 

Skad to info, nie moge nigdzie znalezc nic o tej latce teraz co nam doda.

 

Ps. Zainstalowalem patcha o ile to mozna tak nazwac, ale nie zauwazylem zadnych zmian a przynajmniej nie ma tej zmiany nazwy poziomow trudnosci.

Edytowane przez wojtasso88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to nie łatka daje te rzeczy tylko gra w wersji na PSV.

 

Nowy patch miał zmieniać tylko nazwy poziomów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sadze zeby jakies duze roznice byly w wersji na psv a nawet jesli to i tak predzej czy pozniej je dadza na ps3 jako dlc czy tez latke. Zreszta gra jest na tyle dobra a ja mam na vicie aktualnie tyle gier dluzszych ze nie widze sensu kupowania jej na nia i czekania tyle czasu az wyjdzie. Poza tym na vite trafi predzej do plusa raczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje sie ktos czy idzie przetransferowac save z ps3 do ps4 w tej grze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nope, z tego co czytałem przed premierą to otrzymaliśmy tylko cross buy ps3/ps4 bez cross save'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A trofki sa dzielone czy tez nie bo w sumie wtedy sobie ogram na obydwoch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×