Skocz do zawartości
pack

Assassin's Creed® Liberation HD

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby Sony zdecydowało się na Golden Abyss HD, to byłbym w siódmym niebie, ale wtedy to byłby gwóźdź do trumny Vity. W Liberation zagram, pod warunkiem, że Ubi nie dowali kosmicznej ceny - a znając ich wszystko jest możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Sony zdecydowało się na Golden Abyss HD, to byłbym w siódmym niebie, ale wtedy to byłby gwóźdź do trumny Vity. W Liberation zagram, pod warunkiem, że Ubi nie dowali kosmicznej ceny - a znając ich wszystko jest możliwe.

 

Dokladnie, o tym samym marzylem :P Mysle, że jest szansa w pozniejszym czasie. Gwarantuje, że ludzie rzuciliby sie jak świeże bułeczki. Chociaz z drugiej strony sam myslalem o zakupie Vity dla tej jednej gry.

Czas pokaże, 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platyna w Liberation HD chyba nawet łatwiejsza niż w AC2.

Właśnie dobijam do końca gry - 2 dni po kilka godzin.

Całkiem przyjemny i bardzo łatwy tytuł (jak na razie jedna walka, w której do 100% synchro nie można odnieść obrażeń, mnie na dłużej przystopowała).
O fabule itd. nie ma co pisać, bo to samo co na Vicie i jedyna różnica to brak multi oraz lekka modyfikacja trofeów.

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem zawiedziona. W rozdziałach z matką (Chichen Itza) oraz w tym z Connorem- brak głosu, zarówno  muzyki jak i dialogu, w jednym ze wspomnień w Nowym Orleanie po przebraniu się w niewolnicę- ekran robi się czarny... (widać tylko czerwone kropki (strażników), ale głos- pierwsza klasa...  po przebraniu w damę -obraz wraca do normy...

  To tyle... a jeszcze nie dotarłam do końca.

Edytowane przez Bogda501

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja wczoraj pograłem z 20 min, bo tyle znalazłem czasu.

Poczatek nie wyglądał rewelacyjnie, ale po sekwencji "z Matką" już tylko lepiej.

Szału nie ma ale na pewno będzie się grało bardzo przyjemnie :)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja sobie pogrywam powoli. Generalnie poziom jest dość nierówny, bo są misje fajne i ciekawe, ale jest dużo kompletnie sztampowych, nawet jak na Assassina. Największa głupotka, to te daremne wymogi przebierania się. Dla przykładu: jest misja której możemy podjąć się tylko w postaci damy. Fajnie, tylko że misja zaczyna się i toczy w dość szemranej dzielnicy, a w dodatku polega na walce - po cholerę więc ten wymóg, skoro to idealna misja dla Asasynki/niewolnicy? Potencjał tych przebieranek nie jest więc w ogóle wykorzystany, bo dedykowane poszczególnym wizerunkom zadania mogłyby być wykonywane przez jedną i tę samą Personę - i to z większym powodzeniem.

 

Na plus za to klimat, zarówno Nowego Orleanu, jak i Bagien. Generalnie gra mi się w to miejscami przyjemniej, niż w AC3. No i Aveline jest zaskakująco fajną bohaterką, chociaż w tym wypadku wszystkie postaci są strasznie zaniedbywane, w porównaniu z "dużymi" Asasynami.

Edytowane przez Numinex
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No za dużo po AC:L nie można się spodziewać skoro to na Vitę było napisane :) niemniej platynka obowiązkowa z racji tego, że jestem wielkim zwolennikiem serii :)

Tak czy owak jestem zadowolony bo z tego co koleś mi mówił, klimatycznie całkiem fajnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie odnośnie zbierania kasy. Czy wysyłanie statków coś daje ? czy najlepiej pospolite zbieractwo + bonusy z misji ? 

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz kupić wszystkie najlepsze itemki ze sklepów to polecam zainwestować we flotę. Nie zapomnij ulepszać statków na nowsze, są szybsze i mają większą ładowność, odblokowują się co kilka rozdziałów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak :) 

Celuję w platynę wiec i zakupy będą "kosztowne" :) 

 

Dzięki za info - walczę dalej :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No problemo, na same zegarki potrzebujesz 165k ecu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie namierzyć te zegarki ? :) bo nie mogę zlokalizować :)

Rozumiem też, że trzeba kupić wszystkie bronie i stroje ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to zegarki kupujesz od przemytników. Chyba nawet są oni jakoś oznaczeni ma mapie, ale nie pamiętam już jaki mają symbol...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×