Skocz do zawartości
cwir

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Dziekuje, pomogło.

jest to głupie, dlaczego tak się dzieje że trzeba neta odlączyć?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje, pomogło.

jest to głupie, dlaczego tak się dzieje że trzeba neta odlączyć?

pozdrawiam

glitch gry, pytaj Rockstar'a czemu tak się dzieję, chociaż oni pewnie też nie wiedzą bo tego jeszcze nie naprawili :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam.  Mam problem z gtav na ps3. Gra zawiesza sie w pewnym momencie i tak na okrągło. postacia mogę sterować. Dzwiek muzyki i policji zanika. ale mnie i broni słychać. o co kaman

 

 

 

 

 

 

O to mój problem:

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez raz3r.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.  Mam problem z gtav na ps3. Gra zawiesza sie w pewnym momencie i tak na okrągło. postacia mogę sterować. Dzwiek muzyki i policji zanika. ale mnie i broni słychać. o co kaman

 

 

Standardowo jak Rockstar coś spieprzyło - spróbuj wylogować się z PSNu/odłączyć konsolę od netu. Przy innych problemach pomaga, może przy tym też ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.  Mam problem z gtav na ps3. Gra zawiesza sie w pewnym momencie i tak na okrągło. postacia mogę sterować. Dzwiek muzyki i policji zanika. ale mnie i broni słychać. o co kaman

 

 

 

 

 

 

O to mój problem:

 

 

 

 

 

 

jak wchodzisz do tego pomieszczenia powinieneś wejść w interakcje z konsolą w którą strzelałeś ... robiłeś to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak. ale postacie zwieszaja sie nic nie moge robbic

 


dawałem w recovery przywróc system czy cos takiego. pisałoże mam uszkodzony system. to naprawilo 2 raz to samo 3 raz to samo. radza mi formata robic..


Dałem formata ...


ok po formacie ;/ zobaczymy jak z gta bedzie


format nic nie dal. nadal to samo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie...rozumiem, że konsola z oryginalnym softem? Bo różne rzeczy na forum już widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę kupiłeś w sklepie czy zamówiłeś gdzieś z neta czy używana wersja jakaś?
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś sugestie?


Gra od kolegi. u niego działa. Niedawno instalowalismy u niego .. To cos u mnie z konsolą


Pomoże ktoś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

tak ;/


teraz zauwarzylem ze jak w tym momencie sie zatnie (nie musze tam byc moge nadal stac za osłoną) to gdy dam zakoncz gre ,to ps piknie 2 razy i sie resetnie. i jest potem ok. Co zrobić z tym gta ;///

Edytowane przez raz3r.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Właśnie zainstalowałem patch 1.10. Z tego co narazie zauważyłem, doszedł jeden samochód specjalny z lat 20tych XX wieku oraz karabin z magazynkiem talerzowym rodem z Ojca Chrzestnego :biggrin:

 

Rozwiązano też problem wczytywania się fabuły w nieskończoność, po wykonaniu misji ;)

Edytowane przez Wgsxr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie wiem co robic z rtym gta. to wina ps czy plyty ?

niestety ale raczej na pewno PS3, nikt tu ci nic nie doradzi skoro nawet format nie pomógł.

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem u kolegi i gra działałą perfekt. przeszedłem prolog i zgrałem zapis. programem zapis przerobiłem. ZAdziałał!. Teraz nie ma dzwieku w grze wszystko sie rusza ale nic wiecej nie moge robic. chodzi mi o interakcje z gra. jak wyjde z domu to mapy nie zaladuje. ale moge wsiasc i jeździć.. To co moze być z ps ?? Co wymienic


Możecie powiedzień mniej wiecej co to jest. Co jest przyczyna tego. i tak jutro oddaje 3 letnia konsole na przeglad do sklepu. Chce aby ja przeczyscili, zalozyli nowa paste i dam gta aby naprawili to ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mozna znaleźć ten old car który doszedł z patchem 1.10. Chodzi o single bo w multi mozna kupić...

Gdzie mozna znaleźć ten old car który doszedł z patchem 1.10. Chodzi o single bo w multi mozna kupić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wchodzisz do garażu (tego który kupiłeś) jakąkolwiek z postaci, podchodząc do jednego z  samochodów wyświetli się w lewym górnym rogu możliwość wybrania samochodu specjalnego. Naciskasz strzałkę w bok tak jak jest tam pokazane i otwiera się lista. To auto jest na samym końcu i nazywa się Roosvelt o ile dobrze pamiętam.

Edytowane przez Wgsxr
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie odnośnie pojazdu Space Docker ukończyłem GTA V na 100% zebrałem wszystkie część statku i pojazd był , ale po ukończeniu fabuły nie ma go tam .

Nigdzie nie mogę znaleźć tego specjalnego pojazdu - Space Docker . Byłem też w tej wiosce u hipisów . Garaż w którym powinien być pojazd jest zamknięty i nie można się do nie go dostać .

Czy jest możliwość że jak się skończy fabułę to nie ma już się dostępu do pojazdu ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Też byłem w tym garażu po skończeniu fabuły i jest zamknięty. Ja zaraz po misji zabrałem pojazd i zapisałem w garażu u Frankina. Niestety jakiś czas później samoistnie zniknął i raczej nie można go nigdzie znaleźć. Szukałem też jakiegoś poradnika, gdzie może się znajdować ten pojazd obecnie, lecz wszystkie pokazują zakończenie misji ze zbieraniem części statku kosmicznego. W inny sposób raczej nie można go teraz nabyć.

Edytowane przez Wgsxr
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Istnieje możliwość, że pojazd jest dostępny jednorazowo po ukończeniu misji. Nie powinien chyba jednak znikać z garażu, więc prawdopodobnie to jakiś glitch.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to na pewno był jakiś glitch, po jednym z patchy po prostu zniknęły mi auta z garażu w singlu. Nie tylko ten Space Docker, ale również dwa inne. Tylko, że to już było dawno, jakoś krótko po premierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego pytam o ten pojazd . Wczoraj z nudów wróciłem do tytułu dla czystej zabawy i przy okazji wyczytałem na zagranicznym forum że jak się ma 100% gry i wiedzie się tym pojazdem na górę Mount Chiliad w burzową noc między 2 a 3 w nocy i zatrąbi tym pojazdem to przyleci statek obcych i otworzą się drzwi , wrota na których są narysowane te freski przedstawiające górę i statek obcych , a poniżej jest jakaś istota , pośrodku jajko i statek . Po otwarci można tam wejść i podobno jest tam do zdobyci 320 milionów dolarów , broń obcych i statek . 

 

Wszystko to są informacje nie potwierdzone które wyczytałem w internecie w formie plotek . 

 

Ale wczoraj nie znalazłem tego pojazdu i nie mogłem tego sprawdzić . 

 

Mi udało się jedynie zobaczyć statek obcych o 3 rano gdy była burza i tyle . 

Przypominam że trzeba mieć 100% gry !!! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście myślę, że to jakaś bujda. Jeżeli chodzi o burzową noc i ten statek pojawiający się o godzinie 3.00 w nocy to prawda. Sam to sprawdzałem zaraz gdy ukończyłem grę na 100%. Ale szczerze mówiąc uważam, że reszta tej historii z Space Dockerem, trąbieniem oraz otwartymi drzwiami i taką zawartością to już ktoś sobie dopowiedział niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×