Skocz do zawartości
cwir

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak zniszczenia są tylko wizualne, mechanicznych chyba nie ma? Kiedyś trochę pograłem to jedynie koło udało mi się urwać.

Podczas premiery wizualnie było gorzej, to jak i mała ilość przechodniów to był wówczas temat nr 1. Tak jak kolega wyżej napisał, w singlu pada szybciej niż w multi, co w sumie jest wyrozumiałe, bo grając w online to by troszkę denerwowało. W multi przy takich uszkodzeniach najczęstsze problemy to mniejsza prędkość, większy promień skrętu, zjeżdżanie auta w jedną stronę.

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że nie wszyscy zaglądają do działu on-line pozwolę sobie i tu wkleić niniejsze info :) 

 

Minęło trochę czasu od premiery GTA i nasze forumowe CREW na stronie R* pękało w szwach od użytkowników tzw. jednorazowych lub chwilowych :) jakkolwiek to brzmi :P
Doszliśmy do wniosku, że istnienie tego CREW ma sens tylko wtedy, kiedy jego aktualnymi członkami będą osoby grające w GTA, a nie takowe które np. pozbyły się gry :)
W związku z tym postanowiłem usunąć większość osób, co do których nie mam świadomości czy aktualnie grają czy też nie.
Jeśli stało się tak, że ktoś z Was wciąż gra a został usunięty, to bardzo przepraszam i proszę o ponowne dodanie się do grupy :)
Myślę, że ten zabieg usprawni działanie CREW i zwiększy sens jego istnienia :)
 
Link:
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mnie usunąłeś a gram, nie codziennie ale grę posiadam i jestem aktywny online.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Starałem się przeczytać pare stron wcześniej, ale widzę, że jak to na GTA przystało, mnóstwo łatek, patchy powychodziło i mam pytanie:
Mam zamiar kupić GTA V na PS3 i powiedzcie jak na ta chwile spisuje się te GTA ? Czy w ogóle warto kupować.  Chodzi mi m.in:
- płynność gry
- grafika
- przeróżne błędy
- zawieszanie/przegrzewanie się konsoli

- itp.itd.

- jak działa multiplayer

po tych wszystkich patchach

 

Niech się wypowiedzą osoby, które mają styczność z tą grą na bieżąco, a nie tylko w dniu premiery :)
Pozdrawiam i dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Starałem się przeczytać pare stron wcześniej, ale widzę, że jak to na GTA przystało, mnóstwo łatek, patchy powychodziło i mam pytanie:

Mam zamiar kupić GTA V na PS3 i powiedzcie jak na ta chwile spisuje się te GTA ? Czy w ogóle warto kupować.  Chodzi mi m.in:

- płynność gry

- grafika

- przeróżne błędy

- zawieszanie/przegrzewanie się konsoli

- itp.itd.

- jak działa multiplayer

po tych wszystkich patchach

 

Niech się wypowiedzą osoby, które mają styczność z tą grą na bieżąco, a nie tylko w dniu premiery :)

Pozdrawiam i dzięki.

 

warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa zajebiście, nie zastanawiaj się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo rzeczy od premiery zostało poprawionych. Z grą nie miałem raczej żadnych problemów. Kiedyś nie można było wczytywać misji aby je powtórnie przejść, chociażby dla złota. Teraz wszystko działa jak należy.

 

PS. Zauważyliście jak teraz wyglądają burze w GTA? Nie wiem czy tak było od zawsze, ale mam wrażenie, że pojawiły się pioruny i sam efekt burzy jest jakby to powiedzieć... bardziej odczuwalny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo rzeczy od premiery zostało poprawionych. Z grą nie miałem raczej żadnych problemów. Kiedyś nie można było wczytywać misji aby je powtórnie przejść, chociażby dla złota. Teraz wszystko działa jak należy.

 

PS. Zauważyliście jak teraz wyglądają burze w GTA? Nie wiem czy tak było od zawsze, ale mam wrażenie, że pojawiły się pioruny i sam efekt burzy jest jakby to powiedzieć... bardziej odczuwalny?

 

Od zawsze tak wyglądały burze, po prostu rzadko występują w grze i stąd te wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od zawsze, ale z małą przerwą  ;) Któryś z patchy w październiku zglitchował burze i dopiero kilka aktualizacji potem to naprawiono.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: czy opłaca się kupić gta v do jednorazowego ściągnięcia z psn? Mam kod od allegro wiec koszt wyniesie ok 40 zł. Wiem, że jak usunę grę to już jej nie ściągnę ale w sumie z płytą tez coś może się wydarzyć a jednak koszt o 100 zł większy. Czy taka kopia będzie normalnie ściągać patche itd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gre juz mozna wyrwac za 60 zl, nie wiem czy oplaca sie zaoszczedzic te 20 zl na martwym slocie, z pudelka odzyskasz chociaz pieniazki...

mam sejwy z 94% gry, zostalo pare pierdol w singlu do zrobienia ale najbardziej odrzucilo mnie online i tempo poziomow w jakim wpadaly (gre mialem na premiere wiec teraz pewnie sie troche zmienilo). Ktos mi powie jak teraz ma sie sprawa z online? zeby pograc na kogos stworzonej mapce musze dostac od niego zaproszenie czy sie wybiera z listy? i jak wyglada sprawa z expem, idzie wolno czy bez dramatu?

Chcialem wlasnie wbic platyne w tej czesci ale te nabijanie poziomow szlo mozolnie, wszyscy tylko boostowali na wyscigu dookola wiezienia a takie zabawy to nie dla mnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EXP idzie jeszcze wolniej, ponieważ nie ma już żadnych szybkich i skutecznych sposobów. Trzeba po prostu grać. Jeśli nie masz z kim to się będzie trochę dłużyło. Jeśli chcesz pograć na czyjejś mapie to musisz dodać ją do gry poprzez Social Club, bądź czekać na zaproszenie od kogoś, kto ją dodał. Istnieje też lista zweryfikowanych map przez R*, które można uruchamiać przez menu bez wcześniejszego dodawania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oho, to dobicie wymaganego ostatniego poziomu do trofika zajmie mase czasu, ale podoba mi sie opcja tworzenia wlasnych map, ogladam machinime jak graja w gta v i mapki typu impossible race czy DM na noze/bejzbole to fajna sprawa :) przypomina mi sie MTA w gta san andreas w ktore sie kiedys gralo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja 100 rangę zdobyłem dość szybko jednak dużo podczas weekendów z podwójnym RP i na różnych dobrych akcjach.

W środę rok od premiery. Może będą jakieś dobre akcje z tej okazji,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się zdaje że exp leci szybciej, oczywiście granie non stop Dachowca już nic nie daje ale jest o wiele więcej misji gdzie można pozgarniać ponad 3k exp'a, a na początku pamiętam jak wpadało po kilkaset punktów tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilość zdobytych punktów zależy teraz od czasu i ilości graczy. Żeby dostać 3k trzeba trochę przy misji posiedzieć. Dachowca można było szybko ukończyć i dostać sporo RP, a inne misje nie były warte zachodu. Teraz wszystko jest wyrównane. Cały proces jest dłuższy, ale za to mniej nużący.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje, że to doznanie zależy od nastawienia do online :)

Jak ktoś ciśnie na siłę byle mieć platynę to się męczy :biggrin: a jeśli czerpie się przyjemność z grania to wolno lecący exp jest małym problemem.

Ja gram z wielka przyjemnością bo uważam, że ten online jest mega. Cisnę czasem sam, czasem z ekipą i na spokojnie bez spinki do 100 lvl sobie dojdę. Jak nie na PS3 to już na PS4 bo save kompatybilny.

Edytowane przez lennox
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie raz jezdzilem czołgiem i wpadały 2-3 rangi po jakimś czasie za rozwalanie innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje, że to doznanie zależy od nastawienia do online :)

Jak ktoś ciśnie na siłę byle mieć platynę to się męczy :biggrin: a jeśli czerpie się przyjemność z grania to wolno lecący exp jest małym problemem.

Ja gram z wielka przyjemnością bo uważam, że ten online jest mega. Cisnę czasem sam, czasem z ekipą i na spokojnie bez spinki do 100 lvl sobie dojdę. Jak nie na PS3 to już na PS4 bo save kompatybilny.

Dokładnie tak jest, w GTA gram spokojnie dla siebie i przyjemności, a niedawno robiłem platyne w Tomb Raider to rzygałem już noszeniem tych apteczek, teraz coś takiego mnie czeka w Hoard, ale czasami pogra się w co-op'ie więc powinno być lepiej :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mówicie, że online w GTA chodzi jak należy ? Dzisiaj pożyczam od kumpla zobaczyć jak to wygląda i mam zamiar kupić. Czytałem wiele negatywnych też opini, że gra klatkuje momentami, że online w ogóle jest spaprane, ale nie wiem czy to opinie po premierze gry czy aktualne ?
Dzięki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat online to nieco inna bajka. O ile singiel działa bardzo dobrze tak w multiplayerze zdarzają się różne problemy. Przydługie czasy ładowania, doczytujące się tekstury, klatkowanie (podobno też niektórym całkowicie zacina konsolę, ale ja jakoś tego nie doświadczam). Tryby multiplayer to również kwestia gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi czasem samo z siebie zacina grę w online. Nie mówię już o znikających samochodach...

Dlatego ja na PS3 w GTA Online gram już tylko gdy są jakieś eventy i nowe przedmioty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mówicie, że online w GTA chodzi jak należy ? Dzisiaj pożyczam od kumpla zobaczyć jak to wygląda i mam zamiar kupić. Czytałem wiele negatywnych też opini, że gra klatkuje momentami, że online w ogóle jest spaprane, ale nie wiem czy to opinie po premierze gry czy aktualne ?

Dzięki i pozdrawiam

Grałem w GTA niedługo po premierze i już wtedy nie było problemów w singlu, przynajmniej nie takich, które by mi zapadły w pamięć. Teraz, po dziesiątkach paczy, może być tylko lepiej. Śmiało bierz i się nie zastanawiaj, bo singiel jest mega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skusiłem się i kupiłem :)

Mam tylko pytanie, może ktoś się z tym spotkał. Praktycznie w każdych grach, a w GTA to już w ogóle najbardziej... mam "falowanie" tekstur które występują tylko PODCZAS RUCHU. Kanty budynków, samochodów, liści itp itd. Jest to tak uciążliwe, że praktycznie uniemożliwia grę. Mam TV Samsung 39`  full HD.
Co ciekawe w pokoju obok na LG 32` HD Ready problem nie występuje.  Mam w konsoli ustawiona najwyższą rozdzielczość. TV mam od pół roku i próbowałem szperać w ustawieniach setki razy ale bez rezultatu więc może pominąłem jakąś opcję w konsoli?
Dodam, że w grach które uruchamiają się w 1080p  jak COD BO2 czy Fight Night Champion problem jest praktycznie niewidoczny. W uncharted czy TLOU było to uciążliwe, ale do zniesienia. w GTA jest taki ogrom detali, że na prawdę ciężko się na to patrzy.
Jakieś rady ?
Pozdrawiam

Znalazłem podobne problemy do mojego:

 

PS4: tu widoczne jest to najbardziej na tym słupie, oraz broni, u mnie to występuje wszędzie i tez tylko podczas ruchu.

 

tutaj od 0:14 do 0:18 sekundy.

Edytowane przez Grassek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×