Skocz do zawartości
cwir

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

sluchajcie chcialem zagrac z kolega w gta v po sieci ale za kazdym razem jak chce mu wyslac zaproszenie do gry to dostaje info ze wpierw musimy ukonczyc samouczek gta v on line. No zabijcie mnie nie moge tego ogarnac choc to pewnie jakas glupota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, musicie ukończyć samouczek w GTA Online, wyścig. Nie wiem czy każdy z osobna czy możecie razem w jednym wyścigu, ale musicie przejść ten samouczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodaję informację dotyczącą napadów.

 

Co prawda nie na banki, ale gdy wchodzę np. do fryzjera to spotykam się z cut scenką, jak dwóch gości napada na salon fryzjerski i mogę ich potem dopaść i zgarnąć kasę lub zwrócić właścicielowi.

Coś a'la uliczne kradzieże, tylko że trochę więcej kasy z tego jest.

(Jeśli jest to już od X czasu i wszyscy o tym wiedzą to przepraszam ;) )

 

Jest jeszcze jedna sprawa.

Przy tabliczce kupna pola golfowego, pojawiała się informacja, że każda postać może to pole kupić.

No i uzbierałem kasę, kupiłem postacią Trevor'a i sądziłem, że innymi też będę mógł. A tu klops. Myślałem, że jest to jakoś rozgraniczone - i pomimo faktu, że wszystkie 3. postacie 'żyją' w tym samym świecie, to jednak w przypadku pola golfowego, każda postać będzie mogła je kupić.

A skoro nie mogę kupić pozostałymi, to jest to trochę dziwne.

Michael może kupić dwa albo trzy bary i trzy kina.

Trevor też ma jakiś bar, doki no i pole golfowe.

Natomiast Franklin ma tylko sklep z paleniem, wysypisko, korporacje taxi i to wszystko :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodaję informację dotyczącą napadów.

 

Co prawda nie na banki, ale gdy wchodzę np. do fryzjera to spotykam się z cut scenką, jak dwóch gości napada na salon fryzjerski i mogę ich potem dopaść i zgarnąć kasę lub zwrócić właścicielowi.

Coś a'la uliczne kradzieże, tylko że trochę więcej kasy z tego jest.

(Jeśli jest to już od X czasu i wszyscy o tym wiedzą to przepraszam ;) )

To jedno z ponad 50 "losowych" zdarzeń. Istnieje od premiery.

 

To, że każda postać może kupić pole golfowe oznacza, że można je kupić dowolną nich. Nie ma ograniczeń jak w przypadku niektórych nieruchomości. Doki, złomowisko, klub golfowy i chyba jakieś trzy bary możesz kupić kim chcesz. Kim i co zależy od Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z GTA V na PS3. Tekstury sie okropnie wolno laduja a czasem wgl co powoduje zawiechy, czasem ale rzadko po chwili sie odwiesza, przez to nie moge przejść nie ktorych misji. Dziwne bo np. BF4 tak nie ma a płyta nie ma ani jednej ryski.  HELP !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jedno z ponad 50 "losowych" zdarzeń. Istnieje od premiery.

 

To, że każda postać może kupić pole golfowe oznacza, że można je kupić dowolną nich. Nie ma ograniczeń jak w przypadku niektórych nieruchomości. Doki, złomowisko, klub golfowy i chyba jakieś trzy bary możesz kupić kim chcesz. Kim i co zależy od Ciebie.

Mam grę od grudnia zeszłego roku i dopiero kilka dni temu przydarzyło mi się coś takiego, jak napad w salonie fryzjerski. A często korzystałem z tych atrakcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam roblem, po najnowszej aktualizacji GTAV mi sie nie włącza, tylko wiesza na ekranie ładowania, jak usunę wszystkie aktualizacjie to startuje normalnie, ale jak dociągłem znowu aktualizacje, problem sie powtórzył. ktos też tak ma ?? albo wie co zrobić ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz zaktualizowaną grę to spróbuj w ustawieniach sieci w konsoli wyłączyć połączenie z internetem i uruchom grę. Wiem, że to żadne rozwiązanie, bo nie pograsz online, ale zobacz tylko czy się uruchomi. Ja podobną sytuacje miałem w Far Cry 3 po zakupie. Miałęm niekończący się loading i po odłączeniu internetu w konsoli gra uruchamiała się normalnie.   Tak miałem do czasu kiedy wypuścili nową aktualizację i teraz już wszystko śmiga nawet z netem.
Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz zaktualizowaną grę to spróbuj w ustawieniach sieci w konsoli wyłączyć połączenie z internetem i uruchom grę. Wiem, że to żadne rozwiązanie, bo nie pograsz online, ale zobacz tylko czy się uruchomi. Ja podobną sytuacje miałem w Far Cry 3 po zakupie. Miałęm niekończący się loading i po odłączeniu internetu w konsoli gra uruchamiała się normalnie.   Tak miałem do czasu kiedy wypuścili nową aktualizację i teraz już wszystko śmiga nawet z netem.

Pozdrawiam.

Działa, jak wyłacze net, gra sie odpala normalnie.... to co teraz mam czekać aż łaskawie wypuszczą łatke ?? przeciez nie wiadomo kiedy to zrobią... dziwne też ze widze ze inni znajomi graja w GTA V online.... bez sensu....

ale dzieki za podpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wychodzi na to ze masz ten sam problem co mialem ja. Nie wiem czym to jest spowodowane ze inni moga niestety....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kogo zabiliscie w ostatniej misji??

Edytowane przez cwir
spoiler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy po zamianie gry z wersji pudełkowej na wersję zakupioną przez PSStore, nadal będę mógł korzystać z dotychczas zapisanych stanów gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam konsolę PS3 FAT 80GB. Od kilku dni grałem w GTA 5 wszytko było w w jak najlepszym porządku. Miałem koło 50% gry a dzisiaj włączam GTA 5 i wyskakuje mi napis że nie ma sava :ohmy: . Nie było w tym czasie żadnej aktualizacji. Save normalnie jest na konsoli a nie chce go wczytać, próbowałem też po przez wczytanie gry ale piszę wtedy (Nie utworzyłes tych danych zapisu. Nie mozna wczytac pliku). PROSZĘ O POMOC NIE CHCE ZACZYNAĆ OD POCZĄTKU  :sad:  :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem podobną sytuację, ale z inną grą. Raczej nic z tym nie zrobisz - możesz ewentualnie poszukać save'a w internecie i przerzucić go na konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, zaktualizowałam ostatnio GTA i z tego co mi wiadomo powinna to też być aktualizacja do Peyote Plant, ale nadal ich nie ma, są już wspólne napady online, ale gdy gram na fabule, offline w miejscach gdzie Roślinki być powinny, nie ma ich.

Wiecie może jak zaktualizować to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, zaktualizowałam ostatnio GTA i z tego co mi wiadomo powinna to też być aktualizacja do Peyote Plant, ale nadal ich nie ma, są już wspólne napady online, ale gdy gram na fabule, offline w miejscach gdzie Roślinki być powinny, nie ma ich.

Wiecie może jak zaktualizować to ?

Nigdy nie słyszałem o dodaniu tego do wersji PS3/X360

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałeś, bo Rockstar nie ma tego w planach. Peyote Plants dostępne są tylko na nowej generacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas pierwszego napadu na Fleeca Bank, który jest bardzo prosty z resztą przytrafił się mi pewien glitch: brak magnesu zaczepionego przy helikopterze. Mieliście coś podobnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×