Skocz do zawartości
cwir

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Multum razy, raz dopiero za 8 powtórzeniem się magnes pojawił...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadam może trochę głupie pytanie: po wejściu do Cargoboba wciskaliście krzyżak w prawo żeby ten magnes wysunąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadam może trochę głupie pytanie: po wejściu do Cargoboba wciskaliście krzyżak w prawo żeby ten magnes wysunąć?

 

Normalnie Cargobob nie ma magnesu tylko hak. Magnes jest tylko w tym napadzie. Fleeca Bank jest dla 2 osób. Nie ma trzeciej która wsiada do heli i wysuwa magnes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ok, no tak, to faktycznie było głupie pytanie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję ludzi do wspólnych napadów, bo już mnie krew zalewa jak widzę tych randomowców w mojej ekipie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na jutro ktoś chętny? Tak o 20? Jak tego to pisać i zapraszać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

puma zaprosilem Cie mozna cos ugrac bo z tymi randomami to wiecej nerwow niz gry, tylko loadingi i loadingi. Dostaje od kogos zapa na misje, wchodze po czym gosciu sie rozmysla i wywala na inny serwer... a cala taka akcja trwa dobre 10 min.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, są trzy osoby. A znajdzie się ktoś kto zorganizuje ten napad? Jak tego to jestem w grze.


EDIT: o 20.00 Gramy napad. Zapraszajcie osobę o psnie: Pixel2525.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat jestem na tym etapie finalnym napadu, ucieczka z więzienia. Dzisiaj nie mogłem, meczyk, ale jutro jak najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kentucky zamiast szukać ludzi na forach zajrzałbyś na swoją listę znajomych. Ja codziennie mogę grać, a ludzi ciągle brakuje. Jak ktoś chce grać to zapraszać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mamy trzyosobową ekipę do napadów, poszukujemy czwartą osobę. Gramy w weekendy wieczorami. Wymagamy: +16 i headset. Nie musisz być super pro, gramy 4fun :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej widzę, że wątek zamienił się w GTA online, to chyba jest inny dział na to :)

Ale w sumie w GTA w dziale online mniej się dzieję niż tutaj.

 

Jestem chętny do napadów, hekmito jak jest wolne miejsce to wchodzę. (sam mogę jako gospodarz Ucieczkę z więzienia od pierwszego etapu tworzyć)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ze te podwojne rp w weekend to na ps3 tez bedzie? i to we wszystkich trybach? ktos ma jakies info?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich trybach? Chciałbyś. R* zawsze daje podwójne RP i kasę na tryby, w które albo nikt nie gra, albo mało dają. Teraz będzie podwójne tylko na wyścigi, a kasa na tryby adwersarza.

http://socialclub.rockstargames.com/news/article/52449/announcing-the-ill-gotten-gains-event-weekend-part-one

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To szkoda ale i tak nie jest zle, akurat wyscigi w gta sa calkiem spoko zwlaszcza na mapkach samorobkach ale za duzo rp to tam nie natrzaskam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kentucky zamiast szukać ludzi na forach zajrzałbyś na swoją listę znajomych. Ja codziennie mogę grać, a ludzi ciągle brakuje. Jak ktoś chce grać to zapraszać.

Chciałbyś może kiedyś zagrać z nami napad Ucieczka z więzienia? Brakuje nam 2 osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×