Skocz do zawartości
cwir

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem :) nigdzie nie ma tego czołgu

// znalazłem :)

napisz moze gdzie :P wtedy ten post bedzie pomocny jak ktos inny bedzie szukal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy ktos wrzucal

 

http://www.youtube.com/watch?v=rfvEx_B6mcI

 

dobry filmik czekam na inne czesci :> sam sprawdzalem motyw z ukrywaniem sie w krzakach (zadzialalo) oraz holowanie podczas poscigu.

 

To i tak jest de best :>

 

b83bcbc9dd25cc6d1fda9d550fb17ae7_origina

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)))

 

Powiedzcie mi Panowie w jaki sposob mozna zarobic kase w GTA ?? poniewaz od poczatku jak gram to jedyny sposob to albo kogos zabic i mu wyleci pare groszy albo zrobic skok na stacje benzynowa :)

 

Sa jakies jeszcze inne lepsze sposoby zrobienia wiekszej kasy ??

 

Pozdrawiam i czekam na odpowiedz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taksówki, losowe wydarzenia, akcje, misje główne, wyścigi.

Edytowane przez tata_arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I również giełda... Ostatnio zyskałem ponad 100 tyś Franklinem na gieldzie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I również giełda... Ostatnio zyskałem ponad 100 tyś Franklinem na gieldzie. :)

nie mam zielonego pojecia jak zaczac wogole na tej gieldzie, nie ogarniam ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to może drobnostka, ale pas startowy w GTA ma jakieś 900 m , a Boeing 747 potrzebuje ze średnim obciążeniem ok. 2 500 m pasa startowego. FUCK LOGIC!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam zielonego pojecia jak zaczac wogole na tej gieldzie, nie ogarniam ;/

najprosciej inwestujesz w samochody A i rozwalasza samochody B,C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najprosciej inwestujesz w samochody A i rozwalasza samochody B,C

 

Najprościej to jest inwestować w to co nam Lester w swoich misjach podpowiada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już coś może o patchu naprawiającym "pojazdy widmo" ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do giełdy, to ja jestem bardzo Ciekawy jaki wpływ na kursy na Bawsaq będą mieli gracze gdy ruszy multiplayer, może wtedy będzie można czerpać z giełdy więcej przyjemności, bo póki co kursy po 0,0x % raczej nikomu szczęścia nie dają.

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawzięty jesteś. U mnie granie w GTA ogranicza się do wątku głównego. Wszystkie aktywności poboczne są mi obojętne. Zresztą jak będę chciał sobie pograć w tenisa czy golfa to są odpowiednie gry ;)

A wciskanie przez 30 min "x" to jednak troszkę przesada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeci triatlon to lekka przesada - 27,5 minuty :shok:

Też dostałem dużych oczy jak to robiłem, myślałem na początku że będzie tak samo jak poprzednio.

Część zadań w grze jest robiona albo przez kogoś kto nie gra w gry albo chce sprawdzić wytrzymałość gracza.

Kifflom, triathlon i te znajdźki, mam nadzieję że dożyjemy dnia w którym zbieranie pierdół zniknie z rozgrywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie te aktywności są zrobione bardzo dobrze i dają nieporównywalnie więcej frajdy, niż te w poprzednich częściach GTA - po za tym, że jest to miła odskocznia od ciągłego grania w bilard, czy w rzutki, a półgodzinny triathlon jest formą wyzwania, nie wszyscy potrafią klepać w x kciukiem z taką częstotliwością i przez tak długi czas :)

 

Ze znajdziek miło robiło mi się wczoraj odpady radioaktywne, chociaż czasami również wiało dłużyzną, gdy zbyt daleko trzeba było płynąć do następnej znajdźki. Najgłupsza znajdźka, póki co to część statku kosmicznego umieszczona na przęśle mostu nad Kanionem Raton.

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach te sandboxy i ich opcjonalne zadania, których nikt nikomu nie każe robić! Racja, w kolejnym GTA niech zrezygnują ze znajdziek, pobocznych aktywności i właściwie wszystkiego poza liniowym wątkiem głównym - a potem znowu będzie lament, że "nie ma tylu pierdół, ile w GTA: San Andreas".

 

Dajcie spokój, z tym Triatlonem to ewidentnie robią sobie jaja, ale moim zdaniem w pozytywnym sensie: "chcecie 'realizmu', to macie ;-)". Przecież dopiero było narzekanie na brak siłki, która też nie polegała na niczym innym, jak klepaniu jednego, góra dwóch przycisków.

 

A znajdźki są fajne, bo nie dość że wiążą się fajnie z wykreowanym uniwersum (listy), to w dodatku w SocialClub mamy mapkę, gdzie można zobaczyć których pierdół nam brakuje, a które już znaleźliśmy. Jeśli ktoś będzie chciał, to może szukać samodzielnie przez rok - taki urok ;).

Edytowane przez Numinex
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie te aktywności są zrobione bardzo dobrze i dają nieporównywalnie więcej frajdy, niż te w poprzednich częściach GTA - po za tym, że jest to miła odskocznia od ciągłego grania w bilard, czy w rzutki, a półgodzinny triathlon jest formą wyzwania, nie wszyscy potrafią klepać w x kciukiem z taką częstotliwością i przez tak długi czas :)

Ze znajdziek miło robiło mi się wczoraj odpady radioaktywne, chociaż czasami również wiało dłużyzną, gdy zbyt daleko trzeba było płynąć do następnej znajdźki. Najgłupsza znajdźka, póki co to część statku kosmicznego umieszczona na przęśle mostu nad Kanionem Raton.

To wtedy wciskają pauzę... strasznie wciągające i wymagające wyzwanie.

Też pamiętam jak ku..... rzucałem jak trzeba było wylądować na tym przęśle.

@Numinex

Myślę, że jakby ktoś chciał to sam zbierać to mógłby się końca następnej generacji doczekać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zostawić psa po spacerze w budzie?

Jak zainwestować kasę, która dostało się za oddanie roweru?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też pamiętam jak ku..... rzucałem jak trzeba było wylądować na tym przęśle.

Mimo wszystko trzeba podziękować R* za opcję quick save'a, bo bez tego byłaby dopiero masakra ^^

 

Jak zostawić psa po spacerze w budzie?

Pies mądre zwierze, do budy wraca zawsze sam :)

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pewnym momencie chciałem podłączyć turbo pada i niech sam sobie klika :x: , ale mówię - jestem graczem i wytrzymam :P

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zostawić psa po spacerze w budzie?

Jak zainwestować kasę, która dostało się za oddanie roweru?

 

Wciskasz L2 i R1 i pies, gdziekolwiek byś nie był, wróci sam.

 

Tą kasę i tak masz w akcjach Animal Ark, czy coś takiego. Więc albo je sprzedaj,

albo obserwuj, czy są spadki, zwyżki, etc.

Lub też sprzedaj i kup sobie inne.

 

Pozdrawiam :cool:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że Rockstar bardzo przykłada się do trybu sieciowego. To co pokazał w oficjalnej zapowiedzi Grand Theft Auto Online zaskoczyło wszystkich. Tutaj nikt Ci nie powie co masz robić. Świat bez ograniczeń z możliwością udziału w kradzieżach, wyścigach, rabunkach, napadach czy też szturmach na miejscówki gangów.

To wszystko miało być za darmo i po części będzie tak jak informował rzecznik prasowy firmy Rockstar – Nie planujemy sprzedaży GTA Online oddzielnie.. Jednak jakoś trzeba zarabiać, a skoro w grze ważna jest kasa to gracze otrzymają możliwość jej zakupienia.

 

Taki fragment znajduje się w pliku XML do którego dokopał się jeden z użytkowników serwisu Reddit. Kwoty za mikrotransakcje do tej pory nie są jeszcze znane. Wiemy jednak o pakietach.

 

 

  Kasa daje władzę w tym mieście. Rozwiąż problemy związane z jego brakiem i pomóż sobie w tym co chcesz osiągnąć w Los Santos i Hrabstwie Blaine kupując specjalne paczki w GTA Online. Cała zakupiona kasa zostanie automatycznie przelana na konto postaci. Wydawaj mądrze, terapia pieniężna jest ulotna.

 

 

Red Shark Cash Card – $100,000
Tiger Shark Cash Card – $200,000
Bull Shark Cash Card – $500,000
Great White Shark Cash Card – $1,250,000

 

 

Jeżeli tak będzie, to grę sprzedaje, i pewnie dużo osób tak zrobi. Bo kto mądry będzie ładował hajs w wirtualne $$.

Edytowane przez INKOGNITO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×