Skocz do zawartości
cwir

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatni Triathlon..... 30 minut naparzania w jeden przycisk  :down:

Jak ktoś nie ma kondycji 100/100 to nie ma co zaczynać, szkoda czasu i nerwów.

Ja z 100/100 ledwo wygrałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maslak

myślałem o tym, jednak Franklin to moja ulubiona postać do swobodnej jazdy i posiada najlepszą umiejętność specjalną która się najbardziej przydaje np w wyścigach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni Triathlon..... 30 minut naparzania w jeden przycisk  :down:

Jak ktoś nie ma kondycji 100/100 to nie ma co zaczynać, szkoda czasu i nerwów.

Ja z 100/100 ledwo wygrałem.

A tam przesadzasz :D ja miałem 28 minut :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 2 napadzie nie wyskakuje mi zadna nowa misja. Wszystkie poboczne juz zrobilem, ukradlem smieciarke i jeszcze jakis samochod, ale zadna literka na mapie mi sie nie pojawia. Trzeba zadzwonic gdzies, poczekac na dzien/noc czy juz kaplica?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za samochód Grandy?

Karin Rebel :) posiada napęd na 4 koła, co w V jest rzadkością u terenówek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Miał ktoś może taki problem, że rowery, motocykle, łodzie i skutery wodne ściągają w lewo? Kontroler jest sprawny, bo samochodami jeździ się normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Miał ktoś może taki problem, że rowery, motocykle, łodzie i skutery wodne ściągają w lewo? Kontroler jest sprawny, bo samochodami jeździ się normalnie.

Zapewne w opcjach masz włączone sterowanie ruchem pada w tychże pojazdach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widac rockstar rzuca nam duzo smaczkow jak ufo, duchy i... czarna stopa? mam pytanko co do 1 misji w tej sprawie

 

http://whatculture.com/gaming/gta-v-big-foot-discovered-by-fans-video.php

 

Wlasnie dzis mialem ta misje zrobilem zooma i jak na filmiku postac zniknela. Ciekawe czy to specjalnie czy po prostu jakis glitch :> Moze kiedys powtorze ta misje i ciekawe co sie stanie po strzale.

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze nie wszystkie strony sa przetlumaczone...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne w opcjach masz włączone sterowanie ruchem pada w tychże pojazdach.

Strzał w 10. Wielkie dzięki za pomoc.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś taki problem, że mu misji pobocznych nie zaliczało? Robię te misje od strangers'ów pojawia się napis, że misja zaliczona a w statystykach nic się nie zmienia :/

Ponawiam pytanie kolegi powyżej. Sam mam ukończone 12 misji u nieznajomych i dziwaków, a w statystyce do 100% pokazuje mi jedynie 1/20.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BYŁO milion razy, zadań masz chyba z 59, a do 100% zalicza się tylko 20 KONKRETNYCH zadań.

Edytowane przez Darayavahus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest mapka z tymi szukajkami w Social Club'ie ??

GTA V ->Carrer ->Checklist  i na samym dole masz mapkę. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie:

Czy Franklin nie może grać w tenisa? To najszybszy sposób, wg mnie, na zwiększenie Siły. Przy bójkach, triatlonie bardzo powoli pasek rośnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tak będzie, to grę sprzedaje, i pewnie dużo osób tak zrobi. Bo kto mądry będzie ładował hajs w wirtualne $$.

 

A sama gre ktora tez jest wirtualna rozrywka to niby czym zaplaciles? Muszelkami? A abonament za internet albo telewizje? Tych rzeczy tez nie dotkniesz, sa wirtualne tak na prawde ale hajs w to ladujesz... ;)

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie w spoiler :) Ile jest skoków na bank ,lub coś podobnego ? 

Jestem po napadzie na bank ,gdzie kazdy dostał po ~450.000$ ,a resztę zgarnęło FIB.

Edytowane przez unknown3d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie w spoiler :) Ile jest skoków na bank ,lub coś podobnego ?

Jestem po napadzie na bank ,gdzie kazdy dostał po ~450.000$ ,a resztę zgarnęło FIB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Już za pięć dni, Rockstar Games udostępni posiadaczom GTA V darmowe GTA Online, które według twórców ma się ciągle rozrastać i to od graczy zależeć będzie w którym kierunku pójdzie rozwój. Wczoraj wieczorem, firma postanowiła podzielić się z nami informacjami odnośnie tego, co znajdzie się w GTA Online w kilka tygodni od pojawienia się na rynku.

Na początek kilka luźnych myśli odnośnie rozwoju:
Grand Theft Auto Online będzie dla Rockstar czymś kompletnie nowym. W pełni żyjącym, wirtualnym światem, dla wielu graczy, który będzie rozwijał się wraz ze spędzanym w nim czasie.
Ostateczny kształt GTA Online ukształtujemy my sami, wkładając w niego odpowiednią ilość czasu. To co lubimy, to czego nie lubimy oraz to czego chcemy - to wszystko ukształtuje produkt końcowy.
Wszystko co robimy będzie zbierane przez Rockstar na potrzeby rozwoju gry - czego oczekują gracze.
Nowa zawartość planowana jest na tygodnie i miesiące po premierze.
Pierwsze kilka tygodni skupi się na szlifowaniu produkcji, która wyjdzie z wewnętrznych testów na świat realny, w którym miliony graczy będą przebywać. Dlatego jeśli pojawią się jakieś błędy - proszeni jesteśmy o brak paniki.
 
Po tym czasie, Rockstar wypuści dodatek, który pozwoli nam na tworzenie własnej zawartości do gry.
Później informacja o tym, co pojawi się na start:
Gangsterka w otwartym świecie i chaos
Praca
Wyścigi
Spor
Kustomizacja postaci i pojazdów
Budowanie reputacji i przepływ kasy
 
A na koniec - lista planowanych uaktualnień po premierze:
Kreator zawartości: Kreator zawartości pojawi się by umożliwić tworzenie własnych rozgrywek Deathmatch oraz wyścigów.
Paczka Beach Bum: 4 nowe pojazdy plażowe, ponad 300 przedmiotów do ubrania i dwie nowe bronie.
Capture the Flag: GTA Online dostanie klasyczny tryb CTF z opcją tworzenia własnych rozgrywek przez kreator.
Napady: Aktualizacja pozwoli na przeprowadzanie skoków razem z grupą, zupełnie jak w singlu - planując, zbierając ludzi i wybierając najlepszą i najłatwiejszą drogę.

http://www.ps3site.pl/rockstar-dzieli-sie-nowymi-informacjami-odnosnie-gta-online/168060

 

http://www.rockstargames.com/newswire/article/51422/some-more-details-on-grand-theft-auto-online.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozczarowali mnie, że na starcie GTA Online nie będzie możliwości robienia napadów i opcja ta zostanie dodana w późniejszym czasie jako aktualizacja. Liczyłem  na ten element, a tu klops. Mam nadzieje, że pozostała zawartość dostępna 1 października spełni moje oczekiwania. Czy oni potwierdzili oficjalnie wprowadzenie systemu mikropłatności?

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozczarowali mnie, że na starcie GTA Online nie będzie możliwości robienia napadów i opcja ta zostanie dodana w późniejszym czasie jako aktualizacja. Liczyłem  na ten element, a tu klops. Mam nadzieje, że pozostała zawartość dostępna 1 października spełni moje oczekiwania. Czy oni potwierdzili oficjalnie wprowadzenie systemu mikropłatności?

Tak, potwierdzili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×