Skocz do zawartości
cwir

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie chyba najlepiej kupować akcje, które akurat są najtaniej na BAWSAQ?

Bo też myślałem o Pisswasser, bo był na dnie, a teraz idzie w górę.

Może warto się czymś innym zainteresować?

No i co ile odświeża się BAWSAQ? Bo jakbym teraz włożył 200 mln, to nie wiem kiedy zerknąć, czy się cokolwiek zmieniło :)

EDIT:

No nic, poszło 200 melonów w Pisswasser, zobaczymy co z tego będzie :P

W razie czego jest drugi save, więc nie ma się czym przejmować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal najlepszą opcją teraz jest Pisswasser. Akcje są dosyć tanie ale powoli rosną. Jeżeli uzbroisz się w cierpliwość to będziesz zadowolony.

BAWSAQ na stronie aktualizuje się co dwie godziny, w grze trochę szybciej ale co ile to nikt nie wie.

Trudno powiedzieć czy inwestować w to co jest najtańsze. Ostatnio Hawk and lite czy jakoś tak i Pisswasser drgnęły przez co dały sygnał by inwestować. Lekki spadek dzisiaj zanotowało Ammunation co może być łakomym kąskiem przed GTA:O.

Edytowane przez Marru
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie pobocznej misji Franklina.

 

Mam pewną misję na dachu wieżowca ale za cholerę nie wiem jak się tam dostać. Jest jakieś miejsce w którym zawsze można spotkać śmigłowce ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie pobocznej misji Franklina.

 

Mam pewną misję na dachu wieżowca ale za cholerę nie wiem jak się tam dostać. Jest jakieś miejsce w którym zawsze można spotkać śmigłowce ?

Na lotnisku (nie tam gdzie są misje Trevora, tylko na drugim trochę poniżej na mapie), na dachu szpitala w centrum i dużym parkingu (mniej więcej lewy dolny róg mapy) obok firmy do kupienia. 

Edytowane przez alien666
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zwinąłem samolot z lotniska w Los Santos i na spadochronie tam doleciałem. Po którejś misji fabularnej spadochron dostajemy automatycznie przy wejściu do samolotu/helikoptera. Możliwe że na lotnisku od Trevora będzie ten jego helikopter, ale jak się gra Franklinem to to miejsce nie jest zaznaczone na mapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekki spadek dzisiaj zanotowało Ammunation co może być łakomym kąskiem przed GTA:O.

 

Ammunation z dnia na dzień idzie w górę...w ciągu dnia może ma lekkie załamanie, ale i tak zawsze kończy na +.Wiem bo cały czas trzymam tam kase 24h na dobę i codziennie mam zyski (może nie duże, ale są), po za tym moja gotówka jest bezpieczna.

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie kupilem Hawk and Little wszystkimi postaciami po rownym dolarze za akcje (z zamyslem aby nie tracic pieniedzy po zgonie), inwestujac po 500mln dolcow, wczoraj spojrzalem i akcje kosztowaly 3.5$, czyli 350% zarobilem na tej inwestycji przez czysty przypadek xD. Po kupnie absolutnie wszystkiego w tej grze nie mam juz na co kasy wydawac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć gdzie są dokładnie Kamieniołomy ??? Podać jakieś zdjęcie czy coś :)???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyj do mojego poradnika i do opisu pucharku związanego z zarobieniem na giełdzie :)

Ale i tak to nie jest mało, bo na misjach Lestera można zarobić 1,5 mld $, a 2 pierwsze misje zrobiłem i przeoczyłem ten fakt.

Dlatego teraz chce jeszcze pomnożyć to co mam, a wiadomo że im więcej się zainwestuje tym lepszy zysk będzie.

 

A gdzie można zobaczyć twój poradnik ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć gdzie są dokładnie Kamieniołomy ??? Podać jakieś zdjęcie czy coś :)???

Może chodzi ci o miejsce gdzie jest jeden z wyścigów off road? Zaczyna sie w miejscu, które wygląda jak kamieniołom...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie, o co ta cała spina z kasą ? Oprócz trofea z wydaniem 200 mln (który można banalnie zrobić) na co wam tyle tej kasy potrzebnej ? Przecież to nie przechodzi do online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dla satysfakcji ;-). Niektórzy piszą, że nie mogą nic zarobić po skończeniu fabuły a inni, że dzięki grze na giełdzie zarobili pół miliarda w moment :-).

Jak to jest w ogóle z tą giełdą, czy ona jest połączona z serwerami rockstar? Tzn jak włączyłbym GTA na konsoli nie podłączonej do internetu to by giełda nie działała?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawsaq nie działa jak nie jesteś podłączony do internetu. Nie jest jeszcze potwierdzone czy nasze działania typu kupowanie/sprzedawanie ma wpływ na rynek.

Co do pytania o kasę to wyłącznie dla satysfakcji i chęci poznania rynku, w który będę ładował kasę z online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawsaq dziala tylko jak masz podłaczonego neta a Lon zależy od zachowań w grze.. czyli np. niszczenie ciężarówek konkurencji itp.

Trzymaj wszystkie firmy które ze sobą konkurują,może się przydać:

 

CoolBeans - BeanMachine
Burgershot - Up-An-Atom
Clucking Bell - TacoBomb
FlyUS - AirEmu
GoPostal - PostOP
Bilkington - DollarPills
Pisswasser - Logger
MazeBank - BankOfLiberty
Redwood - Debonaire
Slaughter, Slaughter & Slaughter - Bullhead
RadioLosSantos - WorldwideFM
eCola - Raine

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zwinąłem samolot z lotniska w Los Santos i na spadochronie tam doleciałem. Po którejś misji fabularnej spadochron dostajemy automatycznie przy wejściu do samolotu/helikoptera. Możliwe że na lotnisku od Trevora będzie ten jego helikopter, ale jak się gra Franklinem to to miejsce nie jest zaznaczone na mapie.

Można również zwinąć dowolny śmigłowiec ze skoków z spadochronem - zawsze są w tych samych miejscach i nie ma opcji, by gdzieś zniknęły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie kur,..a gdzie jest gorne pietro parkingu pillbox hill bo mecze sie juz 20min

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie szukasz aut ... przecież zaraz pod zdjęciem auta masz mapkę z zaznaczoną lokalizacją, no łatwiej być nie może, zostaw maila na tym, wciśnij start i znajdź na mapie, po charakterystycznych miejscach (autostrada niedalego, linia metra) ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruchy na giełdzie są aktualizowane z jakiegoś serwera online? Bo z waszych rozmów wynika, że w waszych trybach single tak właśnie się dzieje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Patricko

Jak inwestowałeś w Pisswasser to było po $5.30 tak? Przez noc cena skoczyła do $6.69 :thumbsup: Jak dobrze pójdzie to w poniedziałek będzie $8 może $9

 

@Coucz

Social Club reguluje BAWSAQ. Każde wejście do gry aktualizuje giełdę pod warunkiem, że masz podłączoną konsole do internetu. W trakcie gry jest aktualizowane na bieżąco, trochę szybciej niż na stronie. Za single player odpowiada LCN i u każdego są inne wartości.

 

http://socialclub.rockstargames.com/games/gtav/ps3/bawsaq tu masz wgląd na BAWSAQ z poziomu Social Clubu.  Możesz nawet przeglądać jak zachowuje się BAWSAQ XBOX'owy. Na przykład: PS3 Ammunation pnie się w górę, a na XBOX'ie zaliczyło ogromny spadek i teraz skrobie dno.

 

 

Edit:

Wcześniej wspomniałem, że w najlepszym przypadku $8 może $9, a tu ósemka spokojnie pęknie już dzisiaj. 13:44 i $7.20.

Edytowane przez Marru
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia pojazdów lepiej jest robić Snapmaticiem, przynajmniej jakość jest lepsza.

 

0_0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś z Was udało się zlokalizować siedzibę GoPost? Mają w ogóle coś takiego jak baza logistyczna? Pytam oczywiście pod kątem nieczystych zagrywek giełdowych :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×