Skocz do zawartości
cwir

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

No, ale niestety radio nie ma PL napisów, to 99% nie ogarnia co tam mówią :P

Ja mam tendencje do zmiany kanału gdy zaczynają gadać...złe nawyki z reala :P

 

Jutro wieczorem planowana jest masowa wyprzedaż PIS, jeżeli gwałtownie akcje spadną to znaczy, że nasze działania mają wpływ na rynek.

 

O co chodzi z tą "masową wyprzedażą"?

 

Odnośnie zakończenia:

Czy Wy też uważacie, że pomimo, że ta gra ma kilka możliwych zakończeń, to sensowne jest tylko jedno? Jakoś po za ostatnim zakończeniem, nie bardzo czuje motyw, który miałby kierować bohaterem przy wyborze dwóch pierwszych opcji.

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To błąd, bo reklamy są mega bekowe :) Kwintesencja humoru Rockstara :P

Kiedyś słuchałem tych stacji chatterskich, tam też lecą takie teksty, że można z krzesła spaść czasami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To błąd, bo reklamy są mega bekowe :) Kwintesencja humoru Rockstara :P

Kiedyś słuchałem tych stacji chatterskich, tam też lecą takie teksty, że można z krzesła spaść czasami.

O ile dobrze rozumiałem to raz reklamowali książkę ala 50 twarzy Greya :D Beka była dobra :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo jak macie jakieś przypadkowe aktywności, np. odwiezienie gościa na lotnisko, co daje Wam potem 100$.

Mówi, żeby zainwestować w firmę (nie pamiętam nazwy) i jej akcje po prostu walą w górę jak rakieta potem.

 

Jak pamiętam ta firma to Tinkle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie może ktoś mi podpowiedzieć w spojlerze co to za misja która była pokazana w trailerze na której Trevor "upycha" kogoś w kiblu bo jakoś mi umknęła ta scenka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tej wyprzedaży to chodzi o to by sprawdzić jaki mamy wpływ na BAWSAQ. Tzn. czy kupowanie akcji PIS sprawia, że cały czas idzie w górę i czy przez gwałtowną sprzedaż przez dużą liczbę osób w tym samym czasie akcje Pisswasser pójdą na dno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie gdzieś jakieś źródło gdzie ludzie piszą w co akurat opłaca się inwestować? Czy po prostu sami obserwujecie? Przydałoby mi się coś takiego ale nie specjalnie chce mi się sprawdzać kilkadziesiąt akcji dziennie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej sprawdzać w samej grze, co aktualnie jest najtańsze, bo masz tam fajny wykaz z góry na dół.

Patrzysz wtedy czy to był spadek czy tak jest od dawna. Jak był spadek to kupujesz, bo po spadku raczej zawsze się podniesie.

Tak jak właśnie teraz Pisswaser, z bodajże 20$ zaliczył spadek do 2$ i teraz się podnosi powoli.

Im wcześniej się zainwestuje, tym więcej potem wyciągasz z tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko - no prawdziwy rekin biznesu z Ciebie :) Ale fakt popieram inwestować z głową i się uciuła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko o ile dobrze rozumiem, przed spadkami na Bawsaqu nie uchroni nas save? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. myślisz o tym, że jak już zainwestujesz hajs i potem nagle zaliczy spadek?

Dlatego właśnie trzeba mieć osobnego save'a, gdzie masz ten hajs u siebie.

Ja mam 3 save'y, z czego 2 normalne i 1 ten gdzie mam kasę u siebie na koncie, a nie w inwestycjach.

Poza tym, 200 milionów na każdej postaci i tak już wystarczy Wam w zupełności do wszystkiego co tylko dusza zapragnie.

Ja to mnożę chyba tylko z chęci pobawienia się na giełdzie :)

Zobaczymy co po Pisswasser zaliczy ostry spadek.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dzisiaj zainwestowałem 24 mln w Pisswassera i widziałem póki co, że 5mln zysku było. Trochę późno się za to zabrałem, ale jutro muszę to sprzedać, skoro wszyscy mówią, że będą wyprzedawać akcje przed Online :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy będą wyprzedawać to nie wiadomo :) Też chyba jutro sprzedam, bo mam już ponad 100 mln zysku.

Zainwestuje może kiedyś znowu w coś, co ostro spadnie do 2$ czy coś w tych okolicach.

BAWSAQ ma również bazować na wyczynach w online, więc zobaczymy co z tego będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale mam jakiś problem z misją dla Dom'a Uncalculated risk.

Wykonałem wszystkie 12 skoków i nie pojawia się ta misja.

 

Pozdrawiam :cool:

 

Edycja:

Już rozwiązałem problem, brakowało mi tego 13go skoku, który pojawia się po zakończeniu misji i oczyszczeniu torowiska.

Edytowane przez xenomorph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rety, nie nadążam z czytaniem tematu.

 

Dwie strony temu ktoś miał problem ze zdjęciem koszulki (macie problemy :D): trzeba po prostu kupić szorty w jednym ze sklepów (najlepiej w tym z garniturami), ale nie takie, będące częścią całego stroju, a szorty w formie bielizny. Półka z nimi znajduje się w mniejszym pomieszczeniu z lustrem i przymierzalniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj dziabnalem gierke wyszlo ok. 41h i jak wszyscy mowia, gra jest swietna.

 

W zakonczeniu ja wybralem

C - chyba jak wiekszosc z was :>

 

Mi bez problemu udalo sie po misji zrobic trofik three man army - zadzwonilem trevorem do kazdego i wszystko poszlo bez problemu zadnych zajetych telefonow itp.

 

Super gierka, teraz tylko zajac sie reszta do 100% a jutro zobaczymy jak wypadnie online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy pieniądze zarobione w singlu przechodzą do online. Czy startuje się od zera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy pieniądze zarobione w singlu przechodzą do online. Czy startuje się od zera?

 

Zaczynasz od zera ... za łatwo by było ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj grę ukończyłem, 70 godzin, 80% zrobione. Na razie daję konsoli odpocząć ale do GTA V na pewno wrócę.

 

 

Jedyna na czym się trochę zawiodłem to fabuła - nie była tak dołująca jak GTA IV czy RDR, ale i tak była bardzo dobra. Tak już mam że najbardziej pamiętam historie podczas których mi się na płakanie zbierało :P. 

 

Dychę dałbym za wiele rzeczy: za scenariusz, za przywiązanie do detali, za muzykę i nawet za grafikę, jednak najbardziej z gry będę pamiętał takie momenty które sam sobie stworzyłem - czy to przejazd quadem po wsi słuchając Liberty Rock Radio, czy przelot samolotem nad górami przy muzyce stworzonej na potrzeby gry. No i za fakt że, z kumplem czy bez, można przez wiele godzin dobrze się bawić się po prostu jeżdżąc po mieście, nie robiąc żadnych misji pobocznych czy fabularnych. Gra na pewno znajdzie się w moim TOP 5 tej generacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisswasser przez noc już dobił do prawie 10$ :biggrin: Ależ będzie zarobek :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ta druga strona na której można kupować akcje często jest niedostępna.

 

Ostatnio zainwestowałem całą kasę wchodzę na swoje portfolio i widzę stratę 100%. Przerażony myślę co się stało a tu po prostu strona jest niedostępna i nie można sprzedać akcji. Wie ktoś jak często się to zdarza i dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BAWSAQ jest uzależniony od pracy Social Clubu, także może nie miałeś dostępu do serwera, albo akurat trafiłeś na moment kiedy to było niedostępne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×