Skocz do zawartości
cwir

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

z jakim celowaniem Panowie gracie ? jestem juz w koncowce gry a teraz w ustawieniach zauwazylem ze oprocz tradycyjnego gta jest jeszcze swobodne celowanie i wspomagane

cala gre gram na tradycyjnym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak do tej pory nie spotkałem sie z czymś takim jak rozdawanie kasy (nikt mi nie dał ;P) ani nagrodami za głowę po pare milionów. Nie gram może bardzo dużo ale lewel 38 mam i kasy ledwo ok 80-90 tys i to tylko dlatego ze R* rozdawalo na początku :) Tak ze na nadmiar kasy naprawdę nie cierpię ale nie moge powiedzieć źeby mi sie przez to gorzej grało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek, zależy kiedy grałeś. Najwięcej rozdawali w okresie świąt, teraz gram praktycznie codziennie online i od około tygodnia nie zdażyło się aby ktoś rozdawał kasę, a i ludzi z levelami rzędu 800tnego zdarza się coraz mniej. Może coś połatali, albo banują ludzi - nie mam pojęcia. W każdym razie ustabilizowało się to na dany moment.

Edytowane przez Wgsxr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak rozlozyliscie zakup nieruchomości dla wszystkich postaci? Wiadomo że są takie które może zakupić tylko Trevor albo Franklin. Chodzi mi o te które mogą kupić wszyscy. Jakieś rady jak rozlozyliscie? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej nie kupować posiadłości wcale, gdyż jest to zwykła strata pieniędzy. Wystarczy wykupić hangar i doki dla wszystkich postaci. Cała reszta tylko gdy nie masz co robić z pieniędzmi i ewentualnie dla trofeów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadając GTA 5 praktycznie od premiery, bedąc już wszędzie i robiąc praktycznie wszystko, wpadłem na pomysł by przed odłożeniem gry na półkę dostać się na serwer dla "niekoleżeńskich graczy". Problem w tym, iż mimo otrzymania podczas jednej sesji ok. 20 ostrzeżeń, że zachowuję się niekoleżeńsko nic dalej się nie stało. Dodam, że ostrzeżenia otrzymywałem głównie za niszczenie pojazdów innych graczy. Jakieś pomysły, porady? Ile ostrzeżeń trzeba wyłapać, albo co robić żeby zostać zesłanym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim mam problem a mianowicie wczytuje misje wykonuje ja i jak ja przechodze to spowrotem wczytuje fabule mija 10 minut i nic i muzyczka ucicha i nadal nic a bez tego nie zdobede platyny :( help

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim mam problem a mianowicie wczytuje misje wykonuje ja i jak ja przechodze to spowrotem wczytuje fabule mija 10 minut i nic i muzyczka ucicha i nadal nic a bez tego nie zdobede platyny :sad: help

Wypisz się z PSN. Rockstar dał dupy z nową łatką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie mam takie pytania czy po tych wszystkich łatkach jest jeszcze jakiś sposób na wbicie dość szybko setnego levelu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki FiroPL i możecie mnie dodawać do znajomych nick humberto2711 i możemy razem nabijac doświadczenie w gta5 :3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypisz się z PSN. Rockstar dał dupy z nową łatką.

jakies inne rady? bo mam ten sam problem a wypisanie z psn nic nie daje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety trzeba czekać aż naprawią to co spieprzyli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety trzeba czekać aż naprawią to co spieprzyli.

ehmm to te 70 zlotych medali musze olac i zaczac grac w multi .. wygooglowalem ze jeszcze niby usuniecie jakiegos savu albo patcha moze pomoc

 

@edit

wylaczenie polaczenia internetowego sprawilo ze gra sie ponownie wczytala po okolo 30 sekundach :P

Edytowane przez flahu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema wszystkim wie ktos moze dlaczego u mnie nie wyszukuje sesji z wieloma graczami oraz dlaczego napotykam tak malo chetnych do gry chodzi mi o akcje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy kupował ktoś kasę w gta online? Tzn przez psn. Zbywalo mi na koncie z gra 10 zł więc kupiłem najtańszą kartę dodajaca 100 tyś. Pobralo mi z portfela 9, 50 a kasy w grze nie widzę. Nie mogę nic pobrać z psn po tym zakupie ani nic. Wie ktoś ocb? Dodam ze zakup zribilem na innym koncie niz gram (mam wersję z psn). O co chodzi z tymi mikroplatnosciami??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kupowałeś na innym koncie to możliwe, że właśnie w tym leży problem. Sprawdź może czy masz tam te pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100k za 10zł? Buehehehehe :P
Ale ktoś miał fantazję :biggrin:

A ulepszenie samochodu to jakieś 300k czyli musiałbym wydać ze 3 dyszki żeby upgradeować jeden wirtualny samochodzik.

 

Mam nadzieję, że nikt oprócz Tomekk33 na to nie wydawał kasy :)

Edytowane przez Darayavahus
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam skromne 2,4mld i mam się dobrze :D ale nawet gdybym ich nie miał, to i tak bym nie kupił wirtualnej gotówki z PSS :D zarobienie 100tys. w grze, to kwestia rozegrania kilku deathmatchy i dostarczenia 2 samochodów do Simeona. Szkoda na to nawet tak skromnej kwoty jak 9,50zł :)

 

Można też kupić 3 miliony dolarów od razu.. ale za 139zł z tego co pamiętam.. hahaha :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie jak szybko zrobic pieniadze oraz lvl w tej grze?



/2edit: jak grac z graczami z Polski jakos to trzeba ustawic czy coś??

Edytowane przez safetirak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×