Skocz do zawartości
cwir

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Piratów chyba tez do końca nie wyrzucili bo ostatnio grał koleś z uwaga... 1000 lvl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok to multi ale żeby w singlu taki bug uniemożliwiający grać na więcej niż jednym savey był to jestem w szoku.

Ps czy da się kupić jakiś garaż na auta prócz tego przy domku i tych większych przypisanych do każdej z postaci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da sie robic jeszcze jakies skoki oprocz fabuly? kupowac inne nieruchomosci niz te dajace hajs? mowa ofc o singlu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko na stacje i sklepy itp. Mała kasa i nic skomplikowanego ale dają sporo radochy ;)

Ponawiam pytanie - czy można kupić jakiś garaż na samochody? Czy tylko te przy domu i ten na cztery auta jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadnych skoków robić nie można. Jest tylko możliwość napadania na sklepy tak jak w multi. Kupować żadnych innych nieruchomości i garaży też się nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się kupować po skończonej grze garaży i posiadłości? Wtf

Przeczytaj dwa posty nad Twoim dokładnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę lipa czyli max na postac 6 aut możemy przechować. Ale jest jeszcze jedna możliwość! Jeśli przerobimy auto i zostawimy je na ulicy to zniknie ale trafi na parking policyjny a tam możemy przechować nieograniczoną ilość aut chyba za mała opłatą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi w policyjnym tylko dwa auta trzyma w pamięci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na parkingu policyjnym zapisują się maksymalnie 2 samochody. Poza tym 6 (Trevor może mieć chyba nawet 7 lub 8) samochodów na postać, 4 pojazdy osobiste, a do tego samochód Amandy i Tracey daje całkiem sporą kolekcję. Porównując z poprzednimi grami z serii to jest sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka, szukam ekipy do wbicia wszystkich pucharków online

dodaj mnie na PS3, chętnie też wbiję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeżeli chodzi Hud to zielony życie, niebieski pancerz, żółty special, a przypadkiem nie było jeszcze czwartego wskaźnika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to sorry myślałem że więcej. Faktycznie tylko dwa przyjmuje parking policyjny.

Co do tego błędu z nieskończonym loadingem saveu to jestem na prawdę w głębokim szoku że tego jeszcze nie ogarneli szczególnie że problem ma już prawie miesiąc i jest poruszany na oficjalnym forum R: http://support.rockstargames.com/hc/communities/public/questions/200641953-GTA-5-cannot-load-any-saved-game-when-connected-to-Internet-and-PSN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się rozłączyć z netem i wtedy działa, to samo mam z tym save'em...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam to rozwiązanie co nie zmienia faktu, że taka sytuacja nie powinna mieć miejsca i powinno być to usunięte od zaraz.

Cóż trzeba to olac.

Swoja droga chyba ifruit na Androida w końcu zaczął działać jak należy. Udało mi się zrobić indywidualna tablice rejestracyjna ale uwaga taki zabieg można przeprowadzić tylko jeden raz i nie można tego cofnąć.

Tablica ta bedzie na każdym z aut głównej postaci i będziemy ją mogli zainstalować do każdego innego auta w warsztacie (również nie odwracalne).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw. Czy da się jakos latać gościem na gołej klacie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw. Czy da się jakos latać gościem na gołej klacie? ;)

 

W online rownież da się. Wystarczy wybrać to w garderobie ;) a gdyby przeszkadzała kamizelka, to moża ją wyłączyć w menu na przycisku select.

 

 

Odnośnie błędów po ostatnim patchu, to niestety w online też non stop wyrzuca, nieraz bywa że przez 30 minut nie można się dostać do żadnego deatmachu czy innej akcji. Rozumiem, że priorytetem było uporanie się z hackerami i zabranie ludziom lewej gotówki z kont, ale mogli to bardziej dopracować, bo powstało tylko więcej bugów i różnych problemów. Podejrzewam, że w ciągu następnych kilku miesięcy wyjdzie znowu kilka patchy i jeżeli poprawią obecne błędy, to wprowadzą kolejne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie dot. powtarzania misji zeby osiagnac zlotko. Jak np: misja ma 3 wymagania A, B, C. To gdy powtarzam misje to musze w 1 podejsciu zrobic te 3 wymagania czy moge zrobic 3 podejsia i w kazdym zrobic po 1 wymaganiu? Np. 1 podejscia - wym A, 2 podejscie - wym B, 3 podejscie - wym C. Pewnie nie ale pytam a teraz nie ma mnie w domu zeby samemu to sprawdzic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, gdy zrobisz np. wymaganie czasowe misji to już w następnej próbie nie musisz tego robić. A że misja jest na złoto pokaże dopiero w wyborze misji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×