Skocz do zawartości
cwir

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Zdobywasz je niezależne od siebie

 

Tak, gdy zrobisz np. wymaganie czasowe misji to już w następnej próbie nie musisz tego robić. A że misja jest na złoto pokaże dopiero w wyborze misji

no to eleganckie ułatwienie, dzięki panowie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezłą lipę zrobili z tymi sejwami... Nawet nowej gry nie mogłem odpalić. Dziś jednak jakimś cudem odpalił mi się sejw na którym mam 78% :) Ma ktoś dobry sposób na zarobienie sporej ilości kasy w singlu? Gra na giełdzie nie przynosi wielkich zysków a niestety misje z Lesterem zrobiłem już dawno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynym sposobem na dużą kasę po ukończeniu gry jest niestety giełda. Czasami niektóre akcje w BAWSAQ mają dziwne tendencje do ciągłego wzrastania. Trzeba znaleźć odpowiednią. Sam wykupiłem akcje Weazel Network jakieś 2 miesiące temu za 27$, a dzisiaj cena wynosi 801$ i ciągle rośnie. Ze 100mln, które wpłaciłem Trevorem zrobiło się już 2.8mld :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja na 4 misji lestera jestem i narazie mam po 500mln$ na każdej postaci więc nie ma źle ;)

 

jak dla mnie to tylko giełda, ewentualnie - ten bug z tą tasią w wodzie co ma 25k$, ale to chyba już załatali?

Edytowane przez DaaV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj podczas różnych misji w gta online wyrzuca mnie z multi do singla z info, że przekroczono czas czy tam limit. Co dziwne, jak jeżdżę po mieście normalnie, to mnie nie wywala. Głupio trochę, bo zawsze po takim crashu pojawia się komunikat, że wyszedłem z gry przed czasem i jak będę co robił częściej to mnie wywali do nieuczciwych graczy. Szkoda żebym grał z cziterami i oszustami tylko dlatego, że gta ma problemy, bo już z 5 razy mnie tak wywaliło z tym komunikatem. Miał ktoś podobny problem? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak miałem od pojawienia się ostatniego patcha. Non stop wyrzuca z takim komunikatem. O to, że trafisz na serwer dla oszustów i niekoleżeńskich graczy to się nie martw. Chciałem tam kiedyś trafić umyślnie, ale po 20 ostrzeżeniach w jednej sesji dałem sobie siana, bo nic się nie wydarzyło. Za to przy wchodzeniu do następnej już pokazywało, że jestem koleżeński i dostawałem nagrodę - także ciężko tam trafić (dzieje się tak bodajże od patcha 1.07).

 

Ja właśnie kończę swoją przygodę z GTA 5. Nie planowałem wbijać platyny, a z powodu nadmiernej ilości wolnego czasu właśnie dzisiaj się to stało. Ogólnie gra warta swoich pieniędzy, zachwyciła mnie fabułą, rozbudowaniem i możliwościami, ale niestety też rozczarowała błędami i niedopracowaniem na wielu płaszczyznach. Choć ogólnie wychodzi na duży plus. Może kiedyś po następnych 50ciu patchach dadzą radę wszystko to załatać i poukładać tak jak powinno być. Tego oczywiście przyszłym jej posiadaczom serdecznie życzę ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie poszukuje ekipy do gta online żeby trofea porobic nick humberto2711 i proponuje to zrobić we wtorek rano tylko nie znam sposobu na szybkie levelowanie potrzebuje tych trofeów wiec będzie ekipa i gramy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z GTA V po powtórzeniu misji klikam X i wczytuje mi się gra pojawia się Screen i muzyczka leci po jakimś czasie muzyczka przestaje lecieć i Screen zatrzymuje się, gra się nie zawiesza bo widzę że w lewym dolnym rogu jest kółko z szczałką i dalej się kręci ale nic więcej jak to mogę usunąć ?(GTA z playstation story)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś grać bez połączenia z PSN? To chyba ciągle te cyrki, które miał wyeliminować ostatni patch, ale tego nie zrobił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edytowane przez Skiba94
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie i innej beczki, kupiłem auta przez neta - były w garażu, wziąłem je do customs, zrobiłem z nich super elo fury i zostawiłem gdzieś na mieście. nie ma ich ani w domu, ani w garażu ani na parkingu policyjnym. gdzie są?

nie mówcie, że przepadły? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak przez neta kupiłeś, to powinny być w garażu, spróbuj zadzwonić do mechanika i zobacz czy może ci je przywieść - jeżeli nie to znaczy, że zniknęły :biggrin:

@edit chyba że piszesz o singlu, wtedy jak nie ma w garażu to przepadły D:

Edytowane przez Tukan29

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi Ci o online, to w takiej sytuacji musisz zadzwonić do ubezpieczyciela. Jeżeli nigdzie nie ma Twojego auta to prawdopodobnie zostało zniszczone i po prostu dostaniesz z powrotem takie samo.

 

Jeżeli natomiast mówisz o singlu, to możesz pożegnać się z samochodami, gdyż już ich nie odzyskasz. Trzeba tego pilnować, nieraz wystarczy się odwrócić i odbiec kawałek, żeby samochodu już nie było.

Edytowane przez Wgsxr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, ukradłem samochód w Online i przy wjeździe do garażu pisze mi, że tego auta nie można przechowywać w garażu. Nie jest to żaden super samochód, ani jakiś "specjalny", tylko zwykły sedan.

Byłem w warsztacie i normalnie go wykupiłem i ubezpieczyłem. Jest normalnie jako mój, a mimo to nie mogę go u siebie zaparkować.

Edit.: Po potraktowaniu go granatem i zgloszeniu do ubezpieczyciela auto zaczęło się normalnie zachowywać.

Btw. Wy też macie ostatnio jalby gorszą grafikę? Najbardziej to widać po samochodzie, że np. szyba nie jest prostokątna tylko taka postrzepiona pikselami, to samo inne elementy. A czasem cały swiat jest jakiś nie wyraźny przez te "postrzepienia".

Edytowane przez Chemi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi Ci o online, to w takiej sytuacji musisz zadzwonić do ubezpieczyciela. Jeżeli nigdzie nie ma Twojego auta to prawdopodobnie zostało zniszczone i po prostu dostaniesz z powrotem takie samo.

 

Jeżeli natomiast mówisz o singlu, to możesz pożegnać się z samochodami, gdyż już ich nie odzyskasz. Trzeba tego pilnować, nieraz wystarczy się odwrócić i odbiec kawałek, żeby samochodu już nie było.

o singlu..

 

kur. nowe lambo full tuning + najdroższy motor, damn. to dalej ten bug co kiedyś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy długotrwałej jeździe z dużą szybkością w centrum miasta wysiada grafika i pojawiają się artefakty na całym ekranie. Gra jest zabugowana. Dla przykładu jedziesz czy biegniesz kawał drogi do konkretnego auta i jak już jest ono przed nosem to znika jak bańka mydlana. Myślę, że w tak wysokobudżetowej grze takich kwiatków chyba nie powinno być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie raz pędziłem na złamanie karku przez centrum miasta przez X czasu i nic takiego nie miało miejsca - jedynie sporadyczny pop up.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o singlu..

 

kur. nowe lambo full tuning + najdroższy motor, damn. to dalej ten bug co kiedyś?

 

To nie żaden bug, tak już po prostu jest :)

 

 

Przy długotrwałej jeździe z dużą szybkością w centrum miasta wysiada grafika i pojawiają się artefakty na całym ekranie. Gra jest zabugowana. Dla przykładu jedziesz czy biegniesz kawał drogi do konkretnego auta i jak już jest ono przed nosem to znika jak bańka mydlana. Myślę, że w tak wysokobudżetowej grze takich kwiatków chyba nie powinno być.

 

Nagrałem łącznie ponad 300 godzin w GTA 5 i nie miałem ani razu problemu z grafiką. Odnośnie znikających samochodów to po ostatnim patchu zdarzało mi się to w online, lecz sporadycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram od niedawna w GTA V i gdzie kampania single jest świetna to w ogóle nie rozumiem założenia trybu sieciowego. Ekipy, akcje... oj postacie z gry swoim językiem mogły by dokładnie skomentować multi. 

 

Jeszcze nigdy w życiu nie naoglądałem się tylu loadingów podczas jeden sesji z daną grą... Sesja - loading, akcja - loading. Znowu loading. Chcesz do innej ekipy? Loading. Dołączasz do misji? Loading. Nie wiem, w której innej grze ginie się od 2 strzałów ale na pewno taki system nie pasuję do gry z otwartym światem... Jak zawsze, na zapowiedziach wyglądało to świetnie. Grasz a z Tobą gra masa innych ludzi. Dwóch lub trzech. Tryb Online nie zrobił na mnie dobrego pierwszego wrażenia. To przez to, że mam niską rangę? Jeśli ktoś mi odpowie, że tak to się pytam jak mam ją podbić jak nikt nie robi żadnych misji... wyścigów czy innego badziewia. Sam mam grać? A od czego mam singla...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Blik

Mnie również GTA Online odepchnęło tymi ciągłymi loadingami.. Ogólnie według mnie online tej gry jest niepotrzebny, psuje wrażenie genialnego singla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram od niedawna w GTA V i gdzie kampania single jest świetna to w ogóle nie rozumiem założenia trybu sieciowego. Ekipy, akcje... oj postacie z gry swoim językiem mogły by dokładnie skomentować multi. 

 

Jeszcze nigdy w życiu nie naoglądałem się tylu loadingów podczas jeden sesji z daną grą... Sesja - loading, akcja - loading. Znowu loading. Chcesz do innej ekipy? Loading. Dołączasz do misji? Loading. Nie wiem, w której innej grze ginie się od 2 strzałów ale na pewno taki system nie pasuję do gry z otwartym światem... Jak zawsze, na zapowiedziach wyglądało to świetnie. Grasz a z Tobą gra masa innych ludzi. Dwóch lub trzech. Tryb Online nie zrobił na mnie dobrego pierwszego wrażenia. To przez to, że mam niską rangę? Jeśli ktoś mi odpowie, że tak to się pytam jak mam ją podbić jak nikt nie robi żadnych misji... wyścigów czy innego badziewia. Sam mam grać? A od czego mam singla...

Trafiłeś w sedno, jednak nie zgodzę się, że zgon po 2 czyt. "dwóch" strzałach jest zły. Chyba mało grałeś w tą i inne gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram od niedawna w GTA V i gdzie kampania single jest świetna to w ogóle nie rozumiem założenia trybu sieciowego. Ekipy, akcje... oj postacie z gry swoim językiem mogły by dokładnie skomentować multi. 

 

Jeszcze nigdy w życiu nie naoglądałem się tylu loadingów podczas jeden sesji z daną grą... Sesja - loading, akcja - loading. Znowu loading. Chcesz do innej ekipy? Loading. Dołączasz do misji? Loading. Nie wiem, w której innej grze ginie się od 2 strzałów ale na pewno taki system nie pasuję do gry z otwartym światem... Jak zawsze, na zapowiedziach wyglądało to świetnie. Grasz a z Tobą gra masa innych ludzi. Dwóch lub trzech. Tryb Online nie zrobił na mnie dobrego pierwszego wrażenia. To przez to, że mam niską rangę? Jeśli ktoś mi odpowie, że tak to się pytam jak mam ją podbić jak nikt nie robi żadnych misji... wyścigów czy innego badziewia. Sam mam grać? A od czego mam singla...

 

Nie chce żeby to co napisze zabrzmiało jak atak na Twoje zdanie. Ale od 2 strzałów nie zginąłem nigdy, a grałem w online 150 godzin, chyba że ktoś trafia Cię w głowę, albo dostaniesz sporą serią z karabinu. Poza tym grają tylko 2-3 inne osoby, nikt nie gra w misje, wyścigi i deathmatche? To może Ci się coś pomyliło i wybrałeś sesję zamkniętą dla jednego gracza albo dla znajomych :biggrin: Rozumiem, że nie wymyślasz sobie tego, że takie sytuacje Cię zastały, ale nie rozumiem Twojej opinii po, jak sam mówisz, bardzo krótkim okresie gry i przy posiadaniu niskiego levelu :) Rozumiem, że każdy ma swoje zdanie, ale w Twoim przypadku polecam zagrać odrobinę dłużej :)

Edytowane przez Wgsxr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden woli worek soli, a drugi jak mu się żone pier...i. Imo gra jest świetna, choć nie pozbawiona błędów, ale to inna para kaloszy, ze znajomymi w online, można grać bez końca, przynajmniej ja mam z tego mnóstwo frajdy :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blik, jaki masz NAT w konsoli? Pytam, bo ja mam NAT3 i właśnie niestety prawdopodobnie przez to mam problemy w GTA Online co do liczebności innych graczy. Co łączę się z nową sesją, to jestem sam, nigdy się jeszcze nie zdarzyło, bym zaczynając dołączył do kogoś. Dopiero po jakimś dłuższym czasie do mojej sesji dołączają pojedyncze (1-3) osoby. Sytuacje, w których w sesji mam ponad kilka osób zdarzają się niezmiernie rzadko. Tak samo jest z akcjami, ja nie potrafię do nikogo dołączyć, a jedynie stworzyć akcję samemu i czekać, aż inni dołączą do mnie, tyle, że trwa to bardzo długo i ludzi wyszukuje się mało, a czasami żadnego. Niestety, takie mam połączenie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×