Skocz do zawartości
cwir

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam taki dylemat

czy jak stworz nowy profil PSN i uzyje kodow do gta v to nie bede mogl miec trofeum na 2 profilach czy tylko na tym 1 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś odpaliłem grę na swoim 6 letnim 32 calowym lcd i powiem wam że obraz już tak nie bił krawędziami itp jak na nowym ledzie 46..(pomimo ustawienia ostrości prawie na 0 na 46 calach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam taki dylemat

czy jak stworz nowy profil PSN i uzyje kodow do gta v to nie bede mogl miec trofeum na 2 profilach czy tylko na tym 1 ?

 

tylko na jednym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam taki dylemat

czy jak stworz nowy profil PSN i uzyje kodow do gta v to nie bede mogl miec trofeum na 2 profilach czy tylko na tym 1 ?

Zacznijmy od tego, że trofea blokują się tylko dla danego save'a, a nie całego profilu. Po użyciu jakiegoś kodu wystarczy nie zapisywać gry albo utworzyć nowy save i na tym pierwszym wszystko będzie normalnie działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA to gra wielka - fakt niezaprzeczalny :)

jednak śmiem twierdzić, że podobną lub większą rozpierduchę można było robić w JC2 :)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W GTA pojawiły się kolejne samochody specjalne w garażu i to trzy do tego doprawdy zajebiste :)

Ale to nic bo z tego co zauwazylem R* dodało możliwość przejezdzania przez żywopłoty tzn wczesniej bodaj auto się na nich zatrzymywało jak na murze a teraz ładnie się deformuja i można przez nie przejechać :) jeśli to było wcześniej i się myle niech mnie ktoś poprawi.

Ciekawe czy coś jeszcze dodali/zmienili o czym nie wiemy? Dobrze ze R* nie zapomina na razie o GTA bo to świetna gra;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były wcześniej te żywopłoty? Hehe a byłem pewien na stowe, że był mur no to spoko. Autka dodali za to doprawdy zajebiste :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz potrzebuje kogoś z kim bym grał ta misje u Martina na 75 lvl dachowanie cos takiego bardzo proszę do mnie pisać

Bo ciągle gram sam bo nie mogę nikogo znaleźć :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z kupowaniem nieruchomości. Kupiłem bar, ten za 80k Michealem i on dostaje misje związane z tą działalnością. A co jak bym kupił ten bar Franklinem? mógłbym w ogóle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś, ale nic to nie zmienia. Misje pozostają takie same. Ja na przykład kupiłem ten bar Trevorem. Tylko niektóre nieruchomości są przeznaczone dla konkretnej postaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ;)  mam problem z zaliczaniem zadan z SocialClub, dlaczego np wykonujac zadanie kup tatuaz, nie zalicza mi go ?? tak samo jak wielu innych ktore sa zablokowane na SC, prosze o pomoc ;) pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko wszystkim:) zacząłem grać w GTA V i mam taki mały problem jest taka misja w sumie początki gry u jubilera michael robi zdjęcia potem jest planowanie napadu itd. następnie michael dzwoni do franklina żeby poćwiczył strzelanie i teraz moje pytanie: czy franklinem na strzelnicy muszę się nauczyć strzelać każdą bronią żeby przejść dalej? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogole nie musisz isc na strzelnice. To tylko takie przypomnienie, ze istnieje. Zdobycie zlotych medali we wszystkich wyzwaniach daje chyba 25% znizki na bron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha no ok to co dalej robić żeby zrobić ten skok na jubilera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w miarę nowym użytkownikiem PS3 - może mi ktoś powiedzieć co to za przekręty na allegro z GTA5? Jest masa aukcji takich jak ta:
http://allegro.pl/gta-v-5-grand-theft-auto-pl-ps3-edycja-specjalna-i4097396796.html

Co właściwie jest sprzedawane i czy można legalnie to kupić? Nie chciałbym, żeby np. po miesiącu moja konsola została zbanowana czy coś takiego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest takie naciaganie krótko mówiąc...kolęd daje ci za kasę dostęp do konta żebyś mógł pobrać raz GtaV i tyle...nie wiesz v.ile ta gra będzie chodzić i jak skasujesz z dysku to drugi raz nie pobierzesz. Nie warto...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w miarę nowym użytkownikiem PS3 - może mi ktoś powiedzieć co to za przekręty na allegro z GTA5? Jest masa aukcji takich jak ta:

http://allegro.pl/gta-v-5-grand-theft-auto-pl-ps3-edycja-specjalna-i4097396796.html

Co właściwie jest sprzedawane i czy można legalnie to kupić? Nie chciałbym, żeby np. po miesiącu moja konsola została zbanowana czy coś takiego ;)

 

sprzedawane jest konio z grą GTAV- dostajesz login i hasło, wprowadzaj ne na nowym profilu PSN na ps3, możesz pobrać grę i grasz na swoim koncie już potem. 

Jeśli trafisz na pewnego sprzedawcę dostęp do konta masz zawsze a jeśli trafi się 'oszust' to po jakimś czasie zmieni ci hasło do konta z którego możesz pobrać GTAV i już go nie pobierzesz więcej. 

 Polecam tą opcję z  tego względu, że jest tanio to raz a wersja płytowa GTAV chodzi głośno przez stałe doczyty z płyty przez grę;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale czy wersje cyfrowe nie cierpią bardziej z tytułu "pop up'u tekstur" niż wersje retail ? w końcu wsio czytane jest z dysku zamiast z dysku i płyte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zdarza się czasami, że podczas jazdy jakieś słupy, lampy czy śmietniki pojawiają się mi tuż przed twarzą, ale nie mam porównania i nie wiem na ile jest to wina cyfrowej wersji. Nie przeszkadza to jakoś specjalnie, no chyba że jest się jednym z tych, co potrafią gołym okiem wykryć spadek nawet jednej klatki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też słyszałem o tym, że wersja cyfrowa ma trochę jak by gorszą grafę no ale jak kto woli ja tam wolę mieć płytę i nie przeszkadza mi dźwięk odczytu z płyty no ale to takie moje skromne zdanie :) pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×