Skocz do zawartości
cwir

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Mam pytanie dotyczace dzielenia sie kupiona online, z ps-store wersja gtav.

Otoz, zeby nie bylo ze sie nie postaralem i nie szukalem, prawdopodobnie znalazlem pare stronic wczesniej odpowiedz na moje pytanie. Czy dobrze rozumiem, ze udostepniam komus moj dane z psn /login, passwd/, on zasysa, kasuje moje konto, instaluje na swoim i obaj mamy gre?

I oczywiste nastepne pytanie: ile razy moge tak zrobic? Np. Padnie mi dysk i bede mial zonka a nie los santos.

To zeby nie bylo ze tylko pytania techniczne... tez tak jezdzicie zeby fury nie zarysowac, ludzi nie potracac, czy to ja mam odchyly bo za duzo w gran turismo gralem? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie może skasować twojego konta ze swojej konsoli twój przyjaciel, gdyż inaczej będzie miał zonka a nie los santos

 

co do pytania ile razy możesz tak robić: ani razu nie możesz tak robić, bo jak ci padnie dysk to będziesz miał zonka a nie los sontos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 kasuje moje konto, instaluje na swoim i obaj mamy gre?

I oczywiste nastepne pytanie: ile razy moge tak zrobic? Np. Padnie mi dysk i bede mial zonka a nie los santos.

To zeby nie bylo ze tylko pytania techniczne... tez tak jezdzicie zeby fury nie zarysowac, ludzi nie potracac, czy to ja mam odchyly bo za duzo w gran turismo gralem? :)

  tylko ty.... ja jak jadę to walę często w inne auta :D

a co do1. części raz możesz tylko tak zrobić bo konto psn może być max na 2 konsolach aktywowane. Jak co padnie dysk logujesz się na konto i pobierasz grę na nowym dysku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ty.... ja jak jadę to walę często w inne auta :D

a co do1. części raz możesz tylko tak zrobić bo konto psn może być max na 2 konsolach aktywowane. Jak co padnie dysk logujesz się na konto i pobierasz grę na nowym dysku

To jeszcze mi powiedz kolego, bo wydaje mi sie to mocno watpliwe, czy bedziemy mogli obaj uzywac jednego konta na raz czy osobno - czyli nici ze wspolnego grania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze mi powiedz kolego, bo wydaje mi sie to mocno watpliwe, czy bedziemy mogli obaj uzywac jednego konta na raz czy osobno - czyli nici ze wspolnego grania?

Nie gracie na jednym koncie tylko każdy na swoim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze mi powiedz kolego, bo wydaje mi sie to mocno watpliwe, czy bedziemy mogli obaj uzywac jednego konta na raz czy osobno - czyli nici ze wspolnego grania?

 

gracie każdy na swoich głównych kontach- tylko kup grę na osobnym koncie PSN a nie swoim głównym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gracie każdy na swoich głównych kontach- tylko kup grę na osobnym koncie PSN a nie swoim głównym :)

Teraz rozswietliles mi mroki nowoczesnego swiata, dzieki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie leci do mnie moje GTA 5 - mam pytanie do osób już posiadających grę. Dużo będzie zasysania łatek itd. zanim będę mógł zagrać? Ostatnio zaplanowałem sobie wieczorne granie w świeżo zakupione Little Big Planet i skończyło się na tym, że instalowałem łatkę za łatką i brakło czasu na samą grę  :shok:

Edytowane przez can5ona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeeee to nie najgorzej :D Szef dał urlop więc będzie długi weekend z GTA 5 w tle :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby kogoś interesowało ile zajmuje piesze pokonanie mapki to ktoś wrzucił filmik z tym wyczynem :
http://www.youtube.com/watch?v=9xJeVFjTmQs

 

Oczywiście przyśpieszone tempo (time lapse)

 

Co do łatek to zakładam, że jeszcze dostaniemy parę takich jak ostatnio (nowe auta i bronie). Bo w sklepie AmmuNation wszystkie regały nie są wypełnione czy się mylę (nie wiem jak to wygląda w GTA Onilnie), więc jeszcze parę spluw dojdzie. Oby nie w DLC. Chyba, że będzie obszerne i w przyzwoitej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby kogoś interesowało ile zajmuje piesze pokonanie mapki to ktoś wrzucił filmik z tym wyczynem :

http://www.youtube.com/watch?v=9xJeVFjTmQs

 

Oczywiście przyśpieszone tempo (time lapse)

 

Co do łatek to zakładam, że jeszcze dostaniemy parę takich jak ostatnio (nowe auta i bronie). Bo w sklepie AmmuNation wszystkie regały nie są wypełnione czy się mylę (nie wiem jak to wygląda w GTA Onilnie), więc jeszcze parę spluw dojdzie. Oby nie w DLC. Chyba, że będzie obszerne i w przyzwoitej cenie.

 

Dobry filmik :) Szacunek, że chciało mu się iść na pieszo tyle kilometrów. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka co lepiej kupić z helikopterów ? Anhilator czy wojskowy buzzard

 Buzzard. Anihilator jest mega kiepski, chyba że lubisz sobie poudawać "Helikopter w ogniu" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytania czy wy tez tak macie ze wszystko jest liczone razy 2 kasa np i doświadczenie ?

actual_1399016471.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie pytanie bo jak wychodzenia z helikoltera to sa te sluchaweczki na głowę i one mi zostały na stale i moje pytanie jest takie jak je zdjąć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo czytałem ze maja być apartamenty ale one juz miały być w poprzednim aktualizacji wiec zobaczymy czy dadzą w tej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na serwerach zbiera sie straszny syf. Lamusy jeżdżą czołgami i naparzają do wszystkich. Skory ale dla mnie to nie jest gra. Gdzie sie nie ruszysz to cię rozwali jeden albo drugi. Chyba trzeba zrobić przerwę z gta.

Poza tym znacie ten Bug z wejściem w ścianę? Kolesie sie chowają w ścianie i tak samo naparzają do wszystkiego a im nie mozna nic zrobić.

Nie rozumiem jaka to przyjemność z takiej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w gta zacząłem grać na jednym koncie a teraz chciałbym kontynuować na drugim, kopiuje save ale gra go nie czyta i wyświetla informacje ze nie może go wczytać bo nie ja go stworzyłem, znacie jakiś sposób na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×