Skocz do zawartości
Patricko

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

knife flight ? Co to ? A mozesz powiedziec co mam zrobic jak tylko trevorem mam misje do nieznajomych i dziwakow ? U franklina i michaela nic nie ma na mapie. ??aaa jesZcze cos jak kupic jakas nieruchomosc ? Pozdrawiam.

niektorzy dziwacy są wspólni, Np. Taka babeczka od triatlonu, musisz zrobić misje jedna postacią by odblokować ja dla drugiej postaci,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  Solid Gold, Baby!
Earn any 70 Gold Medals on Missions, Strangers and Freaks.

 

mam pytanie odnośnie tego pucharka czy powtarzając misje muszę zrobić wszystkie warunki od nowa czy tylko skupić się na nie wykonanej czynności tak jak to miało miejcie w RDR

Edytowane przez isabellspi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A te medale co dostajemy na strzelnicy, za triathlon, czy szkolę latania też zaliczają się do tych 70 ? Można gdzieś sprawdzić ilość medali, czy trzeba zrobić to "manualnie" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  Solid Gold, Baby!

Earn any 70 Gold Medals on Missions, Strangers and Freaks.

 

mam pytanie odnośnie tego pucharka czy powtarzając misje muszę zrobić wszystkie warunki od nowa czy tylko skupić się na nie wykonanej czynności tak jak to miało miejcie w RDR

Możesz skupiać się na pojedynczych celach, nie musisz robić wszystkich w jednym przejściu danej misji.

 

 

A te medale co dostajemy na strzelnicy, za triathlon, czy szkolę latania też zaliczają się do tych 70 ? Można gdzieś sprawdzić ilość medali, czy trzeba zrobić to "manualnie" ?

W tym trofku liczą się tylko medale za misje główne oraz te od nieznajomych. Ilość medali można tylko podejrzeć in game.

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie akolity nie da sie wbić po zakończeniu gry? Czy komuś udali sie to zrobić?

 

 

A co będzie jak zrobiło się już wszystkie cztery randomowe eventy Trevora ? Jest jakieś wyjście z sytuacji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej wtedy już trofeum przepadło, podrzucenie tam innych ludzi nic nie daje.

Możesz spróbować powtórzyć misję i może wtedy wpadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej wtedy już trofeum przepadło, podrzucenie tam innych ludzi nic nie daje.

Możesz spróbować powtórzyć misję i może wtedy wpadnie.

 

ale lipa :( o którą dokładnie misję chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powtórzyć jedną z misji z podwózką ludzi, może jak zawieziesz ich do akolitów to wtedy trofeum wpadnie.

 

 

A te misje można powtórzyć ? :O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie tego trofea z akoliti to normalnie wpada ja na koniec wybralem opcje c podwiozl trevorem pewna pare z wioski w miejsce wyznaczone ma mapie i wpada

* akolitą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale to jest właśnie zadanie powiązane z tym trofeum więc normalne że ci wpadło.

Haobao_pl z tego co rozumiem podwiózł już wszystkie 4 osoby i nikogo do akolitów, niestety w takim przypadku trofeum przepadło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale to jest właśnie zadanie powiązane z tym trofeum więc normalne że ci wpadło.

Haobao_pl z tego co rozumiem podwiózł już wszystkie 4 osoby i nikogo do akolitów, niestety w takim przypadku trofeum przepadło.

 

O którą misję Ci chodziło schem ? Masz może jakąś mapkę z lokacjami tych randomowych eventów dla Trevora ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na social club masz mapkę z wszystkimi dostępnymi randomami.

 

 

Na tej mapce są zaznaczone tylko eventy, które się zrobiło...  Niby mam 11/57, więc chciałbym jakoś sprawdzić, czy aby na pewno zrobiłem te 4 podwózki Trevorem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Odnosnie trofeum kifflom , odwiedzilem strone odpowiedzialem na quiz udalem sie w podane miejsce widze czerwona ciezarowke potem filmik jestem na pustyni przelewam 500$ i na mapie nic nie ma czekam juz z 10 min co dalej ? Mam czekac , dzialal tak jak jest na filmiku na youtube i lipa ;// Edytowane przez Romek1988

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tej mapce są zaznaczone tylko eventy, które się zrobiło...  Niby mam 11/57, więc chciałbym jakoś sprawdzić, czy aby na pewno zrobiłem te 4 podwózki Trevorem...

Na tej mapce ustawiasz czy ma pokazywać rzeczy, których nie znalazłeś za pomocą opcji "Not found" w prawym górnym rogu mapy.

Edytowane przez Dilerus
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie trofeum kifflom , odwiedzilem strone odpowiedzialem na quiz udalem sie w podane miejsce widze czerwona ciezarowke potem filmik jestem na pustyni przelewam 500$ i na mapie nic nie ma czekam juz z 10 min co dalej ? Mam czekac , dzialal tak jak jest na filmiku na youtube i lipa ;//

Musisz poczekać więcej czasu, zajmij się czymś innym i w końcu pojawi się misja.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obojetnie jaka postacia tak ? Wzielem micheala i gram w golfa nim jaki trzeba miec wynik w golfa zeby zaliczylo ? E czy -1?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie wyścigów ulicznych. Na mapie mam wodne i terenowe, ale tych ulicznych nie ma. Odblokowują się później czy jak? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie wyścigów ulicznych. Na mapie mam wodne i terenowe, ale tych ulicznych nie ma. Odblokowują się później czy jak? 

Wyścigi uliczne są dostępne tylko Franklinem i musisz mieć ukończoną misję od nieznajomego pt.  "Shift Work".

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak dorobic sie fortuny pokupywalem niektore nieruchomosci i nie daja jakichs kosmicznych dochodow , wie ktos ile przychodu daje pole golfowe ? Jak zarobic duzo siana oprocz sposobu z gielda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem w jaki sposób mogę przeoczyć trofeum, trzyosobowa armia,karrera kryminalna,Kifflom,czerwona mgła,Kifflom,czerwona mgła,poszukiwany żywy lub martwy,wyścig zbrojeń Tp industries bo o ile akolita altruistów rozumiem że mogę zawieść 4 osoby i mieć potem problem  to reszta chyba moge zrobić nawet po zakończeniu gry czy o co chodzi??

Edytowane przez Damianero999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie skończyłeś gry NIE CZYTAJ:

W ostatniej misji możesz doprowadzić do zdarzenia w którym stracisz jedną z trzech postaci.

W takim przypadku na przykład nie zdobędziesz trofea Kifflom, bo do jest będzie potrzebny Michael, a nie będzie on dostępny.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×