Skocz do zawartości
Patricko

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko Panowie nie róbcie bałaganu, bo zaraz ktoś się następny znajdzie i wrzuci swoje "łatwe" misje, zresztą powtarzające się.

Lepiej spiknijcie się na PW, czy coś, zróbcie pełne 70 misji i wtedy dajcie na stronkę.

Dziękuję za wasz wysiłek i pracę nad tym tematem.

 

Pozdrawiam :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko Panowie nie róbcie bałaganu, bo zaraz ktoś się następny znajdzie i wrzuci swoje "łatwe" misje, zresztą powtarzające się.

Lepiej spiknijcie się na PW, czy coś, zróbcie pełne 70 misji i wtedy dajcie na stronkę.

Dziękuję za wasz wysiłek i pracę nad tym tematem.

 

Pozdrawiam :cool:

Dobrze, niech wrzucają tutaj, ja będę sukcesywnie uzupełniał mój post. Potem się coś wymyśli żeby go jakoś gdzieś przenieść, bo i tak prędzej czy później, na 18 stronie zginie w gąszczu innych postów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś spotkał się z glitchem w przypadku pucharku "American Dream", gdzie jak się kupi normalnie domek sprzed tablicy, to puchar nie wpada.

Trzeba kupić przez internet, żeby puchar wpadł.

Moje pytanie jest takie. Co zrobić jak się ma najdroższy apartament :/

Muszę go sprzedać, kupić jakąś dziurę z garażem przez internet i potem znowu wybulić na apartament?

No i co wtedy z moimi furami, które mam w środku...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fury najprawdopodobniej niestety przepadną, jak kupowałem nową większą chatę to mi fury ze starego mieszkania usunęło.
Starą nieruchomość sprzedajesz za około 60% ceny więc też spora strata.
Tutaj sposób z innego forum odnośnie tego glitcha (oczywiście niepotwierdzone):

If you buy a new apartment then immediately take out the disc, you should get the trophy and still have your old apartment, as the game doesn't save.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie moje dwie furki przeniosło przy zakupie większej chaty z garażem, ale jeśli masz np 10 aut, a przeniesiesz się do mniejszej chatki na dwie lub 6 to może wtopić

 

pytanie z zakresu medali: gram w różne wyścigi i różne DM, a liczniki przy medalu (ogólne) stoją w miejscu ogary wojny- 5/25 i doświadczony kierowca 5/25 ?

podobnie miałem z medalem za zestrzelone heli policyjne, potrafiłem zestrzelić kilka, a zaliczało 1, tak że w sumie to miałem z 20 heli na górce zanim wpadł platynowy medal

Edytowane przez KrisPora_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem w trakcie robienia tych medali i w większości przypadków zalicza poprawnie. Jeden problem jaki znalazłem to taki,  że po wyjściu z gry postępy potrafię zostać usunięte.

Dlatego po zaliczeniu jakiegoś medalu zawsze sprawdzam dane na SocialClub, jeśli tam nie ma postępu to robię jakąś robotę i wtedy zazwyczaj pojawia się update.

Wydaje mi się, że jest to wynikiem tego iż gra nie zostaje zapisana po zdobyciu medalu i musimy wykonać jakąś akcję.

Co do helikopterów to nie wiem czemu tak się stało, mi zaliczyło poprawnie wszystkie 25.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że już kilka osób pytało się mnie, które medale zrobiłem do trofeum za 30 platynowych odznak, to tu zamieszczam listę:

 

1. Mistrz kierownicy - wygraj 50 wyścigów - (zrobione podczas boostowania 'Criminal Records')

2. Pirat drogowy - zabij 3 przeciwników podczas wyścigu GTA i wygraj - (łatwe do zrobienia ze znajomym, można we dwóch)

3. Klasa sama dla siebie - wygraj 1 wyścig niestandardowym, własnym autem - (do innego trofeum potrzebne jest 5 takich wyścigów)

4. Powoli od tyłu - przebij się 20 razy z ostatniego na pierwsze miejsce - (wpadło podczas boostowania CR)

5. Rekordzista - ustal 1 rekord świata - (wpadło podczas boostowania CR; bug)

6. Wąchaj pył - ustal 25 razy najszybszy czas okrążenia podczas wyścigu - (wpadło podczas boostowania CR)

7. Każdy wyścig - wygraj każdy rodzaj wyścigu - (wodny, powietrzny, lądowy GTA, lądowy standard i Rajd; potrzebne również do innego trofeum)

8. Ocalały - przeżyj 10 fal trybu walka o przetrwanie - (potrzebne do dwóch innych trofeów, najlepiej robić w 4 osoby)

9. Forma ponad normę - wygraj 25 siłowań na rękę - (można szybko zrobić ze znajomym)

10. Malarz - oznacz wszystkie cele w rundzie krzyżowej na strzelnicy - (ustawka ze znajomym)

11. Wszechstronny - wygraj w każdym trybie w grze - (prawdopodobnie to samo co w trofeum Numero Uno)

12. Doświadczony kierowca - weź udział w 25 różnych wyścigach - (przy okazji można próbować wygrywać w różnych typach wyścigów, do innej odznaki)

13. Sprzątacz - 5 ataków na gang w jednej sesji - (dokładna mapa)

14. Hazardzista - partia rzutek w 6 rzutach - (trzeba trafić 60-60-60-45-36-40, można zrobić solo)

15. As - wykonaj 25 asów serwisowych - (najłatwiej z kolegą, wystarczy nie odbierać serwów)

16. Wirujący zad - wykup 25 tańców w night clubie - (wystarczy zamówić tancerkę i naokrągło przerywać i zamawiać tańce)

17. Człowiek stylówa - należy przebrać się 25 razy - (powinno wpaść naturalnie)

18. O włos - należy zmienić fryzurę 25 razy - (wybieramy najtańsze fryzury i kupujemy na przemian)

19. Kiedy psy latają - trzeba zestrzelić 25 śmigłowców policyjnych - (najlepiej granatnikiem, RPG, czołgiem lub buzzardem)

20. Złodziej samochodów - ukradnij 500 aut - (wybieramy jakąś misję, gdzie nie może gonić nas policja np. od Geralda, idziemy na autostradę i kradniemy)

21. Uzbrojony złodziej - obrabuj wszystkie 20 sklepów - (potrzebne również do innego trofeum)

22. Wielki wybuch - wysadź 500 pojazdów - (polecam czołg, potrzebna ranga 70 i 1,5 miliona by kupić)

23. Bez zarysowań - jeździj 30 minut nie uszkadzając pojazdu - (najlepiej na lotnisku robić 'bączki')

24. Mila nad ziemią - lataj przez 4 godziny helikopterem - (jeśli nie lubimy latać, można związać R1 i R2 gumką recepturką i iść obejrzeć film)

25. Tuner - zmodyfikuj maksymalnie auto - (trzeba kupić każdy typ modyfikacji i chromowany lakier)

26. To lata - trzeba zrobić 25 stumetrowych skoków - (polecam rampę dzięki której przeskakujemy na teren południowego lotniska)

27. Jednokołowiec - przejedź na jednym kole określony dystans - (w wyścigu 'Odlot' motocyklem 801RR jedziemy na kole z początku do końca pasa)

28. Seryjny morderca - ciąg 10 zabójstw w trybie deathmatch - (ustawka, skill lub szczęście)

29. Wykurzyć ich - zabij najwięcej przeciwników podczas ataku na gang - (potrzebna druga osoba; inne trofeum wymaga zabicia 10 członków gangu nie ginąc)

30. Najkrwawszy z bandy - zabij najwięcej przeciwników w trybie przetrwania - (nie trzeba kończyć 10 rund; ustawka)

 

Większość odznak prawdopodobnie wpadnie samoczynnie podczas regularnego grania.

Edytowane przez Duszol_PL
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już kupiłeś najdroższy apartament i wciąż nie masz pucharku, czytaj poniżej!

Wielu z Was zapewne kupiło od razu najdroższy apartament i zrobiło to z ulicy poprzez :dpprawo:.

Jednak nie lękajcie się, można zdobyć pucharek i nie tracąc przy tym ani jednego dolara!

Stosujcie się do poniższych kroków:

1. Najpierw wchodzicie do internetu i na stronę "Dynasty8".

2. Odnajdujecie dowolny dom/apartament razem z garażem, na który Was stać.

Za sprzedać apartamentu dostaniecie 200,000$ zwrotu, ale i tak nie ma to wielkiego znaczenia.

3. Kupujecie daną nieruchomość PRZEZ INTERNET! Musicie kupić poprzez internet, to jest najważniejsze!

Tylko w ten sposób może wpaść Wam pucharek.

4. Jak dokonacie zakupu, to nie wychodzicie z przeglądarki, nie robicie dosłownie nic, tylko czekacie aż wpadnie puchar.

5. Jak tylko wpadnie puchar, to wysuwacie płytę z napędu i gotowe.

Po powrocie będziecie mieć wszystko po staremu oraz rzecz jasna sam pucharek.

============

To samo jest już w poradniku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko a jak już wyjmę płytkę to co dalej ? :P Wkładam i gram czy wyjście do XMB ?

Edytowane przez haobao_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z wersjami z psstore ? :D Ciekawe czy wyłączenie kabla z konsoli zadziała, jednak nie wiem czy będę chciał zaryzykować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko a jak już wyjmę płytkę to co dalej ? :P Wkładam i gram czy wyjście do XMB ?

 

Jak wysuniesz płytę to gra sama wyjdzie automatycznie do XMB :) Potem tylko wsuwasz i standardowo :)

 

 

A co z wersjami z psstore ? :biggrin: Ciekawe czy wyłączenie kabla z konsoli zadziała, jednak nie wiem czy będę chciał zaryzykować.

 

Najlepsza opcja to odłączyć chyba szybko kabel od internetu, żeby nie zdążyło zapisać do chmury.

Ewentualnie rozłączyć się z PSN z poziomu konsoli, też powinno bez problemu zadziałać.

Po rozłączeniu neta na wszelki wypadek wyłącz grę, żeby sobie tam nie zostawiła jakiś danych do zapisania czy cuś.

Jak zrobisz to daj znać czy działa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie może dlaczego nie działa mi Dynasty 8? Strona jest cały czas niedostępna.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że już kilka osób pytało się mnie, które medale zrobiłem do trofeum za 30 platynowych odznak, to tu zamieszczam listę:

 

Wczoraj wpadło w końcu trofeum 'Decorated', dorzucę jeszcze do listy Duszola, kilka medali które można łatwo wbić solo:

* Ogar Wojny - weź udział w 25 różnych deatchmatchach (chwilę zajmuje, ale oprócz tego puchar jest pewny)

* Birdie - trzeba wbić w golfie piłkę do dołka z wynikiem poniżej PAR

* Spadochroniarz - podczas skoku spadochronowego pozostań w powietrzu 3 minuty (czasochłonne, ale można połączyć z następnym medalem)

* Na celu - przy lądowaniu po skoku trzeba trafić w żółte markery (polecam połączyć z medalem Spadochroniarz)

 

Poza tymi reszta medali, które wbiłem znajduje się na liście Duszola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny do boostowania lvl tym sposobem opisanym w 1 poście  (wyścig Criminal Records)? Jak coś to piszcie na pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak szukaliście listów i fragmentów statku kosmicznego? Z poradnikami video, czy tylko mapa z social clubu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Social Clubie Ci tylko zaznacza co znalazłeś. Video poradnik od PowerPyxa i jedziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Social Clubie Ci tylko zaznacza co znalazłeś. Video poradnik od PowerPyxa i jedziesz.

W Social Clubie masz możliwość zaznaczenia opcji nieznalezione. Po zaznaczeniu tego będziesz miał na mapce wszystkie rzeczy które zostały ci jeszcze do zebrania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może to zaktualizowali, bo pamiętam, że kiedyś pokazywało tylko to co się znalazło.

No chyba, że ja ciemny, w każdym razie video poradnik i lecisz sobie jedno za drugim.

Ja zrobię mapy wg tego poradnika video PoweryPyxa, ale kiedy to nie wiem XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może to zaktualizowali, bo pamiętam, że kiedyś pokazywało tylko to co się znalazło.

Od zawsze można było zaznaczyć "Nie znalezione", tylko łatwo można było przeoczyć tą opcję. Ogólnie mapka z Social Club'u wystarcza w zupełności jeśli chodzi o szukanie listów i części statku kosmicznego, ale dobre video na yt też jest dobrym rozwiązaniem i nieco skraca czas poszukiwań. O ile w przypadku listów i części statku każda metoda jest dobra, to jeśli chodzi o stunt jump'y/przeloty pod mostami/loty na żyletkę to tutaj bez wsparcia odpowiednim filmikiem będzie ciężko i na pewno robienie tych rzeczy tylko z mapką zajmie zdecydowanie więcej czasu niż z dobrym filmikiem.

 

PS. Patricko do stunt jump'ów faktycznie nie ma lepszego środka transportu jak taksówka :)

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większymi literami by to napisali, to pewnie bym na to nie wpadł. Też to przegapiłem a czegoś takiego szukałem :whistling: ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, misja od Nieznajomych i dziwaków, na Social Clubie nazywa się "Uszkodzone mienie" pojawia się po zakończeniu wątku fabularnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, misja od Nieznajomych i dziwaków, na Social Clubie nazywa się "Uszkodzone mienie" pojawia się po zakończeniu wątku fabularnego?

Ta misja (cutscenka w zasadzie) pojawia się po ukończeniu misji Mrs. Philips, która pojawia się z kolei po ukończeniu głównego wątku fabularnego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam chetnego z minimum 50lvl do trofeum PEŁNY ZWROT, ja tez mam 50ty wiec okradniemy sie nawzajem.. oraz przynajmniej 4 osob do trofeum ŻYWY GPS, najlepiej kogos z headsetem, kto by ogarnal akcje tak, aby wszystkim wpadlo, moj nick Wgsxr

Edytowane przez Wgsxr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×