Skocz do zawartości
Patricko

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

100% i wszystkie trofea oprócz 70 złotych w 30h?

Edytowane przez tenisista

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważyłem po patchu mamy mniejszy procent zwrotu z misji Lestera... jak zarobię 100 baniek to będzie dobrze :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się zdobyć 70 złotych medali ! Wszystkie trofea offline zdobyte i można z czystym sumieniem brać się za online :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące przelotów pod mostami, czy przelot zalicza dopiero gdy przelecę bezbłędnie czy mogę zahaczyć o ścianę lub ziemię?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakim autem robiliście skok 48,chodzi mi o ten do więzienia bo mnie szlag zaraz trafi.(skoki kaskaderskie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko motocyklem robiłem, ale pewnie każdym samochodem się da.

Ktoś polecał taksówkę, bo szybko dojeżdża, no i podobno sprawdza się nieźle.

 

Pozdrawiam :cool:

Edytowane przez xenomorph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdym autem się nie da...uwierz mi próbuję o dwóch godzin zaliczyć 48:)Zaraz taxi sprawdzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie poradzcie most numer 12 stawiam że to jego mi brakuje jak to zrobić wszystkie inne zrobiłem Maverickiem ze szpitala ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Most 12 robisz Buzzardem.Kosztuje dwa melony.Wszystkie mosty zaliczasz nim bez problemu...wiem bo sam przez to przeszedłem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. Zwracam się z dość nietypową prośbą. Nie mogę wykonać 7 z 13 skoków spadochronowych. I to nie przez to, że nie mogę go wykonać tylko po proste nie mogę znaleźć sposobu na uruchomienie tego skoku. Na legendzie przy mapie ten skok właśnie jest oznaczony jako 7 skok. Jest to jedna z tych gór na którą nie ma dostępu, próbowałem ze sterowca ale też nie udało mi się :/ szukałem również na youtube i też nie mogłem znaleźć. Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. Zwracam się z dość nietypową prośbą. Nie mogę wykonać 7 z 13 skoków spadochronowych. I to nie przez to, że nie mogę go wykonać tylko po proste nie mogę znaleźć sposobu na uruchomienie tego skoku. Na legendzie przy mapie ten skok właśnie jest oznaczony jako 7 skok. Jest to jedna z tych gór na którą nie ma dostępu, próbowałem ze sterowca ale też nie udało mi się :/ szukałem również na youtube i też nie mogłem znaleźć. Proszę o pomoc.

Szukaj pieszo w tych terenach. Pare skokow to lezacy na ziemi plecak spadochronowy :) Widoczny dopiero przy bliskim podejsciu. Edytowane przez kevcio23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie poradzcie most numer 12 stawiam że to jego mi brakuje jak to zrobić wszystkie inne zrobiłem Maverickiem ze szpitala ?

 

Maverickiem ze szpitala jak najbardziej się da. Sam nim robiłem, więc wiem.

 

Każdym autem się nie da...uwierz mi próbuję o dwóch godzin zaliczyć 48:)Zaraz taxi sprawdzę.

 

Da się, ale fakt, łatwo może nie być. Spróbuj w takim razie motocyklem.

 

Pozdrawiam :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. Zwracam się z dość nietypową prośbą. Nie mogę wykonać 7 z 13 skoków spadochronowych. I to nie przez to, że nie mogę go wykonać tylko po proste nie mogę znaleźć sposobu na uruchomienie tego skoku. Na legendzie przy mapie ten skok właśnie jest oznaczony jako 7 skok. Jest to jedna z tych gór na którą nie ma dostępu, próbowałem ze sterowca ale też nie udało mi się :/ szukałem również na youtube i też nie mogłem znaleźć. Proszę o pomoc.

ja go zdobyłem za pomocą heli, heli natomiast zdobyłem w miejscu innego skoku z wykorzystaniem śmigła - czyli w tym przypadku  skok obok, podjedź, strzel pilotowi w głowę, przytrzymaj trójkąt a wejdziesz bez uruchomienia tego skoku, no i doleć do punktu obok ;)

Edytowane przez KrisPora_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wyskakują mi trzy zadania nieznajomi i dziwacy tj

 

A Starlet in Vinewood

The Final Frontier

The Last One

 

Zakończyłem grę oczywiście wyborem C, jeżdżę w te miejsca, ale nic to nie zmienia, nie chcą się ukazać.

Ostatni nieznajomy, który się ukazał  to kobieta zlecająca odszukanie części samolotu w oceanie. Dalej nic.  :shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Starlet in Vinewood - wyskakuje po zebraniu 50 fragmentów listu.

The Final Frontier - wyskakuje po zebraniu 50 fragmentów statku kosmicznego.

The Last One - pojawi się po ukończeniu gry na 100%.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że po patchu nie działa już sposób z szybkim bogaceniem się na misjach Lestera :( Aktualnie zrobiłem tą z Vapidem, zgodnie z poradnikiem po misji kupiłem za wszystko akcje VAP i procent stoi równo na 0 :(  czekałem tydzień w grze i nic :( Dramat Pany dramat :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że po patchu nie działa już sposób z szybkim bogaceniem się na misjach Lestera :sad: Aktualnie zrobiłem tą z Vapidem, zgodnie z poradnikiem po misji kupiłem za wszystko akcje VAP i procent stoi równo na 0 :sad:  czekałem tydzień w grze i nic :sad: Dramat Pany dramat :sad:

nie, spokojnie, ja dziś zrobiłem wszystkie misje z Lesterem, i wszystkie 6 wskazówek -kasa weszła u wszystkich 3 bohaterów, patcha pobierałem

w kroku 3cim potrzebowałem troszkę więcej czasu bo 2 i pół dnia

Edit: po zastanowieniu, taka mała rada, ja nie sypiałem, dawałem się zabić i trafiałem do szpitala (zgon) - ok 12 h - kasy i tak nie pobiera bo zainwestowana ;)

cmcw.jpg

 

@Dilerus - dzięki wielkie, bo bym się zaczekał, plusik

Edytowane przez KrisPora_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy misje fabularne na zloto musza zostac od razu spelnione wszystkie warunki? przeciez to kuzwa absurd :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Jesli masz zrobione jakies wymagania, to wystarczy dobic brakujace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to dziwne, w jedne z pierwszych misji z franklinem brakowalo mi tylko celnosci powyzej 75 procent, uzyskalem wynik 90. szkoda tylko ze zniknela mi reszta wymagan i tadam ! rezultat braz.. ja j....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemożliwe, bo powtarzając misję, dopiero po powrocie do normalnej gry, zobaczysz, że jest złoto.

 

Pozdrawiam :cool:

Edytowane przez xenomorph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie w podsumowaniu danej misji nie wyskoczy Ci złoto, jeżeli spełniłeś tylko jeden warunek w danym run'ie. Sprawdż w menu w zakładce "Gra" - tam jest wyświetlane podsumowanie misji po zsumowaniu osiągnięć ze wszystkich przejść.

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×