Skocz do zawartości
Patricko

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Ta misja (cutscenka w zasadzie) pojawia się po ukończeniu misji Mrs. Philips, która pojawia się z kolei po ukończeniu głównego wątku fabularnego.

Dzięki:-)

Jeszcze jedno mam pytanie. Pominąłem jedno przypadkowe zdarzenie, te przy salonie samochodowym ktore trzeba zrobić do misji Pan Philips. Jest jakis sposób żeby to zaliczyć? Chcialbym wycisnać prawdziwe sto procent z tej gry ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała aktualizacja poradnika.

Dodałem opis na szybką kase w online, działa w patchu 1.04.

Metoda opisana w pucharku związanym z rangą 100 w trybie online.

W parę minut można zrobić 1,000,000$

Normalnie bym tych metod nie podawał, ale że R* próbuje bawić się w EA, to litości nie będzie XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie bylo przypadkiem mowy przez rockstar ze beda karac za uzywanie tego glitcha? czy to o jakims innym wspominali?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie było ani jednego doniesienia, że ktoś dostał bana czy cokolwiek.

Były plotki, że jak ktoś zrobi sobie więcej niż 10 mln $ to go banują.

Ale ludzie mają nawet 999 mln $ i jakoś grają :)

Pokazałem tylko drzwi, a czy ktoś przez nie przejdzie to już jego wola :)

Poza tym R* samo chyba powiedziało gdzieś, że nie potrafią na chwilę obecną załatać tego buga, czy coś w tym stylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe sprostowanie, Criminal Records najszybciej i najsprawniej (ciężko się rozbić) robi się motorami - ja zazwyczaj kończyłem 3 kółka w przedziale od 1:17 - 1:21. Warto też czas poświęcony na boost'owanie wykorzystać w 100% i wbić wszystkie "platynki" związane z wszelkiego rodzaju wyścigami.

 

A co do glitch'a z wychodzeniem do PSS, to po za tym co podał Patricko, możecie używać tego samego sposobu do gubienia policji we free roam (nie musicie jechać do warsztatu :) Wystarczy, że wyjdziecie do PSS).

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja ze znajomym robiłem 1:19 przy pomocy Addera i Entity :)

Poza tym nie trawię jednośladów, więc 2 sekundy mnie nie zbawią :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja ze znajomym robiłem 1:19 przy pomocy Addera i Entity :)

Czyli kwestia gustu i wprawy w prowadzeniu odpowiednich pojazdów :) Ja takich czasów super samochodami nie potrafiłem wykręcić i po za tym często lądowałem na słupach, a motocyklami mogę jeździć z zamkniętymi oczami :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy te okrazenia musza byc np tak zrobione ze kazde kolejne szybsze? Czy ile fabryka dala od poczatku? Jezdzilem z kumplem i wpadalo mi na 1 okrazeniu kolo 2k a na drugim juz tylko 300rp, jemu podobno nic heheh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne jak jeździsz RP zawsze wpada, czasami nie pojawia się pasek z doświadczeniem po okrążeniu.

Liczyłem też czy szybciej jest jechać 2 czy 3 okrążenia, więcej RP zdobyłem jak jeździłem przez 20 minut po 2 okrążenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam problem z trofeum Zbieracz nagród (to z 30 platynowymi odznakami). Mam już odblokowane 32 platynowe nagrody, ale trofeum nie wpadło.

Miał może ktoś ten problem, no i najważniejsze - jak to naprawić?

 

Edit - Już nieważne, wpadło po wbiciu 33 platynowej odznaki.

Edytowane przez Paweł_Poznań
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to mam pecha, wcielo mi samochod po 3 sprzedazy ze sposobu.. a chcialem tylko zarobic na jakas superbryke by mi nikt nie dokuczal o comecie :/ :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może za długo czekałes w menu? Jak tylko pojawi się napis, że sprzedany to wchodzisz w pauze, momentalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z trofeum Nemero Uno ??
Czy atak na gang też jest wliczany w tym trofeum ??

Wszystko wygrałem co było możliwe do wygrania.

Nawet byłem 1 w trybie przetrwania.
I dlaczego jak mam poziom 21 ciągle mi się nie pojawia Atak na gang ??

a w opcjach jest napisane że zablokowane ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się liczy. One nie są zwykłymi misjami. Musisz jeździć po mapie aż pojawi Ci się czerwone koło. Wjeżasz tam, zabijasz wszystko, co się rusza i wpadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dlaczego jak mam poziom 21 ciągle mi się nie pojawia Atak na gang ??

a w opcjach jest napisane że zablokowane ??

Musisz najpierw otrzymać telefon od Martin`a Madrazzo.

Edytowane przez alien666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, miał ktoś problem z nie zaliczaniem przelotów pod mostem ? Robię wszystko zgodnie z tym filmikiem :

http://www.youtube.com/watch?v=7EitUby6EC4#t=118

I nie zalicza mi mostu numer 3, przelatuję pod nim policyjnym helikopterem... Coś robię źle, czy jakiś bug ? Potrzebuję tego do 100% :)

Edytowane przez LambertPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przelatujesz pod mostem, bez dotknięcia ziemii i samego mostu, to na 100% jest już zaliczony.

Prawdopodobnie nie zaliczyłeś innego, obstawiam 12, 13.

 

Pozdrawiam :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przelatujesz pod mostem, bez dotknięcia ziemii i samego mostu, to na 100% jest już zaliczony.

Prawdopodobnie nie zaliczyłeś innego, obstawiam 12, 13.

 

Pozdrawiam :cool:

 Nie bardzo się zrozumieliśmy, dopiero zacząłem robić te mosty, pierwsze dwa zaliczyło, trzeciego nie chce wgl ;/ lekko tam dotykam mostu śmigłem, ale na filmiku też dotyka tego mostu i mu zalicza, mi nie... ma ktoś jakiś pomysł ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Nie bardzo się zrozumieliśmy, dopiero zacząłem robić te mosty, pierwsze dwa zaliczyło, trzeciego nie chce wgl ;/ lekko tam dotykam mostu śmigłem, ale na filmiku też dotyka tego mostu i mu zalicza, mi nie... ma ktoś jakiś pomysł ? :)

Do 100% nie potrzebujesz, bo do tego trzeba zaliczyć 25 z 50 mostów, więc możesz wybrać inny, łatwiejszy. No ale wiadomo, jest za to osobny pucharek i do platyny potrzeba, więc idzie tak - weź zawiń tym helikopterem ze szpitala na dach budynku NOOSE, co stoi nad takim jakby małym jeziorkiem po prawej stronie mapy (region Tatavian Mountains chyba). Tam od czasu do czasu pojawia się Buzzard, którego można bezkarnie ukraść, żadnych gwiazdek nie dostaniesz. Będzie cztery razy łatwiej. Ja sobie zawisłem nad budynkiem, zrobiłem szybki zapis i wczytywałem grę dopóki się nie pojawił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acha, no to skoro na tak prostym moście masz problem z czystym przelotem, to nie wiem, jak dasz radę na 12, 13.

Ale co fakt, to fakt, musisz w takim razie przelecieć bez dotykania i bez zatrzymania się.

 

Pozdrawiam :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz ukończony tryb fabularny, to ewentualny zakup przez internet Buzzard'a również nie powinien być problemem. Ogólnie przeloty pod mostami są dużo prostsze (Buzzard'em), niż Stunt Jump'y.

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie zadania trzeba zaliczyć do trofika Numero Uno i gdzie mogę sprawdzić jakie zadania zrobiłem do platynowych odznak?Na socialu sprawdzałem ale tam jest bodajże zawsze pięć ostatnich pokazane.Dzięki za odpowiedź:)

Edytowane przez ognista sucz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi w tym trofeum aby zadzwonić po wsparcie gangu?Dzwoniłem po najemników ale nie wpadło a wsparcia gangu w telefonie nie mam:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×