Skocz do zawartości
Patricko

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś mi poradzić, czym najlepiej wykonać ten skok?

 

http://youtu.be/YWzBHdXeIq0?t=14m10s

 

Próbowałem go zrobić na różne sposoby motorem (ulepszając go nawet do maksimum), lecz za każdym razem i tak nie udawał się skok - zawsze się rozwaliłem lub za blisko skoczyłem. Miał ktoś podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mi poradzić, czym najlepiej wykonać ten skok?

 

http://youtu.be/YWzBHdXeIq0?t=14m10s

 

Próbowałem go zrobić na różne sposoby motorem (ulepszając go nawet do maksimum), lecz za każdym razem i tak nie udawał się skok - zawsze się rozwaliłem lub za blisko skoczyłem. Miał ktoś podobny problem?

Musisz wyłączyć (co widać na filmiku) "zwolenienie czasu" (chyba analoga trzeba było wcisnąć). Wszystkie skoki da się zrobić standardowym ścigaczem (Bati801 lub Bati801RR). Dla tych co go szukali w grze, a "nie mogli" kupić w sklepie, polecam stronkę (oczywiście z poziomu gry) Southernsanandreassuperautos.com - na tej stronce można kupić mnóstwo pojazdów występujących w grze.

 

Wiele osób nie wie o tej stronce i tracą strasznie dużo czasu na szukanie pojazdów.

Edytowane przez Vulcan_Genom
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tam kupuję i szczerze mówiąc straciłem mnóstwo pieniędzy już na te pojazdy, bo jak zginiesz, to pojazd niestety przepada. Zaraz odpalę plejkę, spróbuję i dam znać.

Edytowane przez Kasperr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tam kupuję i szczerze mówiąc straciłem mnóstwo pieniędzy już na te pojazdy, bo jak zginiesz, to pojazd niestety przepada. Zaraz odpalę plejkę, spróbuję i dam znać.

Ja kupiłem dwa razy. Po zakupie pojazd był w garażu. Raz mi się faktycznie zgubił, ale to był jakiś bug. Ale tak jak skok udany, to robiłem przed następnym skokiem save z poziomu komórki i jak następny nie wyszedł, to wczytywałem grę. Tym samym nic mi się nie zgubiło. Zresztą na motorze te skoki to pestka i 80% udaje się za pierwszym razem. Trzeba pamiętać o zapisywaniu stanu gry, bo jak zrobisz kilka udanych nie zapisując i się rozbijesz, a potem wczytasz, żeby nie stracić motoru, to te co zrobiłeś przed rozbiciem musisz powtórzyć, bo we wczytanym stanie gry nie będą one uwzględnione. Ja tak jeden "zgubiłem" i potem wszystkie skoki powtarzałem i dopiero 48 okazał się tym zagubionym :/ Dzięki temu skoki mam opanowane do perfekcji :))))  Aaa, ważna rzecz, trzeba siedzieć na motorze w chwili zapisywania stanu gry, bo inaczej pojazd się zgubi. Jest to też świetny sposób na inne pojazdy np. w singlu zbierając "znajdźki" czy robiąc przeloty latałem heli, i jak się uszkodził (np. leciał już dym) to nie wychodząc z niego robiłem save, a po wczytaniu byłem w tym samym pojeździe w tym samym miejscu, ale pojazd był "funkiel nówka nieśmigany".

Edytowane przez Vulcan_Genom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie wiem dlaczego mam jakiegoś buga z savem. Mianowicie jak wczytuję grę, to leci muzyczka, screeny się zmieniają, a po pewnym czasie muzyka przestaje grać, screeny latają, a gra ładuje się wieczność. Muszę wyjść z gry i dopiero mi załaduje z save, a to jest bardzo irytujące po kilku nieudanych skokach, więc już wolę kupić sobie nowy motor. Nie wiem, może za bardzo mam dysk zawalony, chociaż 40 gb mam jeszcze wolne. Odkąd zacząłem ściągać gry z ps+, to zaczął mi się pojawiać takowy problem. Myślałem nad usunięciem jakiejś gry, ale szkoda mi później ją na nowo ściągać, jak to nie przysienie rezultatu, tym bardziej, że mój tato zmienił neta na lte z cyfrowego polsatu i mam tam 35 gb miesięcznie tylko, więc szkoda mi go, tym bardziej, że za kolejny gb poza abonamentem to koszt 15 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, musisz wylogowac konsole z netu i wtedy wczytasz dowolnie wybrany save.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zgubicie motor to na 99,9% jest na parkingu policyjnym , mi się wczoraj udało wszystkie skoki kaskaderskie wykonać , faktycznie 80% da się zrobić motorem , jak na filmiku koleś jedzie samochodem to nie sugeruj się tym bo motorem łatwiej jest zrobić. co do gry zabieram sie teraz za złote medale no i lecimy z online :) już ponad 70h na liczniku

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli muszę ładować save bez podłączenia do PSN czy w ogóle do internetu? Trochę dziwne to jest, bo wcześniej takiego problemu nie miałem. Niemniej jednak spróbuję.

 

#Góra

Tam to nie patrzyłem przyznam szczerze. Teraz się zastanawiam, które misje są łatwe, bo też tylko to mi zostało, a wcześniej był tu gdzieś post, lecz teraz jak na złość nie umiem go znaleźć.

Edytowane przez Kasperr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli muszę ładować save bez podłączenia do PSN czy w ogóle do internetu? Trochę dziwne to jest, bo wcześniej takiego problemu nie miałem. Niemniej jednak spróbuję.

 

#Góra

Tam to nie patrzyłem przyznam szczerze. Teraz się zastanawiam, które misje są łatwe, bo też tylko to mi zostało, a wcześniej był tu gdzieś post, lecz teraz jak na złość nie umiem go znaleźć.

całkowicie wyłącz połączenie internetowe mi to pomogło bo samo wylogowanie z psn nic nie dało

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy trofeum "Poszukiwany żywy lub żywy" da się wykonać inna postacią niż Trevor? Bo mam tutaj taki problem związany z tym, że zabiłem Trevora w ostatniej misji i nie zapisalem gry przed jej wykonaniem:) jeśli natomiast sie da, to prosiłbym o jakieś wskazówki,  z góry dzięki za pomoc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy trofeum "Poszukiwany żywy lub żywy" da się wykonać inna postacią niż Trevor? Bo mam tutaj taki problem związany z tym, że

zabiłem Trevora w ostatniej misji i nie zapisalem gry przed jej wykonaniem:)

jeśli natomiast sie da, to prosiłbym o jakieś wskazówki,  z góry dzięki za pomoc:)

Nie da się.

Nie masz jakiegoś starego save'a? Jeśli nie, to musisz chyba zacząć od nowa i grać dopóki nie oblokujesz możliwości zrobienia tej misji.

Proponowałbym wrzucić to co napisałeś w swoim poście w spoiler - ludzie, którzy jeszcze gry nie ukończyli niekoniecznie chcą wiedzieć jak gra się kończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć jest jeszcze jakiś sposób na wbicie w miarę szybko setnego levelu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie spis misji, w których najłatwiej wybija się złoto?

W opisie pucharku masz link do mojego posta - nie zrobiłem co prawda całości, ale trochę jest. Generalnie rób nieznajomych i dziwaków, bo są najłatwiejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, mój błąd. Sugegowałem się opisem pucharka, w którym jest odnośnik do 2 postu, który jest pusty. Niemniej jednak dziękuję za odpowiedź. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć jest jeszcze jakiś sposób na wbicie w miarę szybko setnego levelu?

 

Raczej nie, wszystkie glitche zostały już spatchowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie, wszystkie glitche zostały już spatchowane.

 

Nie mów hop :) Bo już są nowe glitche. R* chciało wydymać Freda, to Fred wydymał ich :) Online to jedno wielkie czitowisko.

 

Tutaj masz stronkę gdzie opisują nowy sposób na RP:

http://www.gtaonliner.com/new-reputation-glitch-gta-online/

 

A tutaj filmik:

http://www.youtube.com/watch?v=PC6cZ1F59PU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiąc medale w misjach na sinlgu wybieram je z menu. Gdy kończę ładuje mi się z powrotem tryb fabularny i w tym momencie gra się zacina. Te animowane obrazki przestają się ruszać i zmieniać, nie ma też muzyki. Da się ją normalnie wyłączyć - konsolą się nic nie dzieje, ale gdyby nie wyłączenie jej to taki stan utrzymywałby się do końca. Wiecie może o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiąc medale w misjach na sinlgu wybieram je z menu. Gdy kończę ładuje mi się z powrotem tryb fabularny i w tym momencie gra się zacina. Te animowane obrazki przestają się ruszać i zmieniać, nie ma też muzyki. Da się ją normalnie wyłączyć - konsolą się nic nie dzieje, ale gdyby nie wyłączenie jej to taki stan utrzymywałby się do końca. Wiecie może o co chodzi?

 

Mam właśnie ten sam problem. I nie wiem o co chodzi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba po prostu podczas robienia tych misji rozłączyć konsole z internetem. Po tym nie powinno być tego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowaliście odłączyć konsolę od internetu?

Tak BTW. nie ma jakiegoś łatwego sposobu na te medale? Zostało mi z 20 medali, a jakoś juz pomału brakuje mi cierpliwości...

Edytowane przez Kasperr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowaliście odłączyć konsolę od internetu? Tak BTW. nie ma jakiegoś łatwego sposobu na te medale? Zostało mi z 20 medali, a jakoś juz pomału brakuje mi cierpliwości...

 

Tak, odłącznie konsoli od neta pomaga :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie mam pytanie co do online , celuje w platyne juz zrobilem wszystkie trofiku w singlu teraz chce sie zabrac za online

jakies porady jak sie za to zabrac tzn jaka kolejnosc trofikow , i ogolne porady co do online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie mam pytanie co do online , celuje w platyne juz zrobilem wszystkie trofiku w singlu teraz chce sie zabrac za online

jakies porady jak sie za to zabrac tzn jaka kolejnosc trofikow , i ogolne porady co do online

Od początku sprawdź sobie co możesz zrobić na medale. Jeśli chcesz grać bez grindowania, to czeka Cię spooooro grania żeby dobić do 100 levelu. Kolejność pucharków nie ma znaczenia. Kilka łatwych medali (np. za tenisa) najlepiej zrobić w ustawce, a kilka (skoki spadochronowe, golf) można samemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×