Skocz do zawartości
Patricko

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

A jak dorobic sie fortuny pokupywalem niektore nieruchomosci i nie daja jakichs kosmicznych dochodow , wie ktos ile przychodu daje pole golfowe ? Jak zarobic duzo siana oprocz sposobu z gielda ?

Pole golfowe daje 264 500$ na tydzień. Ogólnie porównując zyski generowane przez przedsiębiorstwa do ich ceny to R* poleciał sobie w kulki...sposób z giełdą i Lesterem jest jedynym, który daje możliwość zdobycia szybko dużej ilości gotówki, ale odbiera wg mnie smak tej grze i jest swego rodzaju oszustwem :). Szczerze mówiąc ja bym się nie spinał na kupowanie przedsiębiorstw, szczególnie Golf Club'u gdyż nic nam to nie daje, już lepiej wydać te 150$ w Strip Club'ie :)

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie trofeum kifflom bylem juz na pustyni i musze przebiec 8 km ... Zabil mnie tygrys ? Co dalej ? Czekac az sie pojawi na mapie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróć tam i spróbuj dalej biegać, co 0,1 mili dostaniesz powiadomienie o tym ile przebiegłeś.

Jeśli będzie wyskakiwało to znaczy, że wszystko ok, jak nie to pozostaje wczytać wcześniejszy zapis gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sposob z gielda wiek ocb a z lesterem ?? Jak to sie robi z gory dzienks .

* wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglby ktos wskazac misje z tych altruistow bo mam wrazenie ze zchrzanilem i pominalwm to trophy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglby ktos wskazac misje z tych altruistow bo mam wrazenie ze zchrzanilem i pominalwm to trophy

Było pisane wcześniej, że ludzie których możesz zabrać do altruistów to randomy proszące o podwózkę. Wszystkie randomowe wydarzenia masz na mapie w SC.

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda ze na 49 mozliwych randomowych eventow w grze do 100 % potrzebne jest tylko 14 ? Czyli do 100 % mam przejsc wszystko co jest w telefonie w folderze lista czy cos w tym stylu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyj sobie do social club. Bardzo przydatne rzeczy tam są. Między innymi odpowiedź na twoje pytania.

Edytowane przez stey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale randomowe zdarzenia chyba po wykonaniu sie nie pojawiaja, stad mozna to pominac.. A zeby to sprawdzic to moze ktos wie jak sie owe misje nazywaja.. Nie pomagasz to nie pisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale randomowe zdarzenia chyba po wykonaniu sie nie pojawiaja, stad mozna to pominac.. A zeby to sprawdzic to moze ktos wie jak sie owe misje nazywaja.. Nie pomagasz to nie pisz

Hitch Lift #1-4, Crash rescue, Domestic - to są nazwy misji od randomów, które polegają na podwiezieniu kogoś (może ktoś zna jeszcze jakieś). Punkty, w których pojawiają się te misje masz zaznaczone w SC. Jeśli masz już wykonane te misje, no to po zawodach.

Edytowane przez Dilerus
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ufff misji z podwozeniem mialem wiele, ale znalazla sie zagubiona łania :)
 
jakby co

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pucharek Kifflom + jak zrobić na nim 2,100,000 $ opisane...ufff....jaka to była masakryczna nuda to szok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że już ktoś się o to pytał, ale właśnie sam mam podobny problem.

Nie da się otworzyć garażu w domu Franklina.

Jakieś pomysły?

 

Edycja:

Rozwiązany. Nie wiem, czy to akurat pomogło, ale zapisałem grę kładąc Franklina do łóżka, potem zmieniłem postać.

Po powrocie już było ok.

 

Pozdrawiam :cool:

Edytowane przez xenomorph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ominę jakiegoś achievementa z fabuły to można go zdobyć przez opcje powtórzenia misji? Pytam bo mam już samą końcówkę gry (została mi ostatnia akcja) i możliwe, że coś już mogłem ominąć :)

Edytowane przez Selo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Save przed ostatnią misją na osobnym slotcie i nie powinno być żadnych problemów.

Tylko bez jakichkolwiek spojlerów tutaj ludzie :) Tu też za to grożą bany :P

To tak na przyszłość ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale durny ten Kifflom swoją drogą  :biggrin:

Z resztą tam w opisie tego acziwa chyba jest spoiler, może nie dosłowny ale można z niego wywnioskować co się stanie na koniec gry. Sam zakończenia jeszcze nie znam więc ciężko mi stwierdzić czy to spoiler ale ostrzeżenie że achiva można pominąć i zaraz obok, że można wykonać go tylko Michaelem trochę mi podpowiada  :P Jutro się okaże czy słusznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, jedne można Michealem, jedne Trevorem. Można się domyślić, ale z drugiej strony ja sam nie mam bladego pojęcia co się stanie.

Także każdy coś tam będzie miał zagwozdkę, ale inaczej nie potrafię o tym poinformować.

I tak staram się pisać, aby poradnik mógł czytać każdy, czy to zaczynający czy kończący przygodę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zdobycie trofeum Akolita altruistów jest potrzebne do zdobycia trofeum za 100% ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zdobycie trofeum Akolita altruistów jest potrzebne do zdobycia trofeum za 100% ?

Nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale żeby zdobyć 100% trzeba zrobić wszystkie misje nieznajomych, a żeby je zrobić, trzeba odnaleźć wszystkie znajdzki, a tych jest ok. 150, nieźle pojechali ;(; ale te podobno najlepiej jest szukać z chopem, 

 

kupiłem ten biznes z taksówkami, ale nie dostałem tel z prywatnym kursem, a gram już kilka godzin, trzeba jeździć taksówką lub wykonać kilka podwózek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie prawda, do 100% nie są potrzebne wszystkie zadania 'Strangers and Freaks' tylko 20 z 59.

Jednak niektóre trzeba wykonać inne można olać.

Telefon dostaniesz tylko jak będziesz grał Franklinem.

Dostałem telefon po 4 dniach w grze od kupienia biznesu.

Podobno spanie nic nie pomaga i nie musisz jeździć taxi ani wykonywać podwózek żeby dostać telefon.

Jest to po części losowe, więc graj dalej rób inne rzeczy i w końcu dostaniesz zlecenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdź swój checklist, ja zrobiłem już 40 tych misji, a zaliczone mam 15 na 20, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak piałem niektóre trzeba wykonać inne można olać.

Dla przykładu zadanie The Last One nie wlicza się do tych 20 więc nie ma potrzeby go wykonywać do 100%.

Dwa zadania które dostajemy po znalezieniu 100 fantów natomiast trzeba wykonać, itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Info z innego forum z listą zadań od nieznajomych potrzebnych do zaliczenia 100%:

 

  • Tonya (5 Towing missions).
  • Beverley (5 Paparazzo missions).
  • Hao (Shift Work mission).
  • Barry (only Franklin’s 2 missions).
  • Fanatic (only Franklin’s mission).
  • Dom (4 Extreme missions).
  • Omega (Completed after collecting and returning all 50 Spaceships Parts to Omega).
  • Dreyfuss (Available after collecting all 50 Letter Scraps)
Edytowane przez Dilerus
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×