Skocz do zawartości
Patricko

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Na liczniku mam na razie 55h więc pewnie przy max 60 będę miał wszystkie trofea w singlu.

Trofeami zająłem się dopiero po wątku głównym, sporo się obijałem więc pewnie można jeszcze 10h odjąć na same trofea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli w tym sposobie chodzi o to, że po prostu kupujemy obojętnie jakie akcje, sprzedajemy je szybko i tak aż przekroczymy te 200 mln ? Jeśli tak to super, gdyż przeszedłem już fabułę i nie będe miał okazji skorzystać z tego sposoba na giełdzie od Lestera. Jak grałem to tylko w 1 misji skorzystałem:/ Niestety jak je grałem to bawasaq nie działał a nie chciało mi się czekać, aż będzie sprawny. Tak to super bo musiałbym się pierdzielić z tą walizką :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inwestujcie w Ammunation - najbardziej stabilne akcje w grze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tak zawsze ale mi po zakończeniu fabuły wzrosły o 200% akcje Lifeinvader, z -300% wzrosło do -100%, niestety ten etap przeoczyłem, bo robiłem co chwile save w związku z tą misją Epsilonu.

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś napisać co to jest to "Fanatic" z misji dziwaków Franklina? Bo mam 17/20, 2 są po zebraniu znajdziek czyli zostaje mi jedna, a wszystkie inne robiłem więc wychodzi na to "Fanatic". Dajcie znać co to za misja i jak ją zdobyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz na końcie Social Club co zrobiłeś, a czego jeszcze ci potrzeba.

 

Dodam jeszcze, że do trofeum za odkrycie mapy trzeba odkryć jakieś 95% mapy.

Mam jeszcze kilka mniejszych i większych ciemnych plam, a trofeum wpadło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że na socialu nie ma oznaczonych konkretnych misji do 100%, a jak sprawdziłem te wymagane co ktoś wrzucał, to własnie wygląda na to że tego Fanatica jeszcze nie zrobiłem bo jest to jedyna misja, której nie kojarzę. Chyba, że on pojawia się np po zebraniu czegoś?

Edytowane przez Selo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma to tutaj masz:
Pulling Favors
Pulling Another Favor
Pulling Favors Again
Still Pulling Favors
Pulling One Last Favor
Shift Work
Paparazzo
Paparazzo - The Sex Tape
Paparazzo - The Partnership
Paparazzo - Reality Check
A Starlet in Vinewood
Grass Roots - Franklin
Grass Roots - The Smoke-In
Exercising Demons - Franklin
Far Out
The Final Frontier
Risk Assessment
Liquidity Risk
Targeted Risk
Uncalculated Risk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Wynika z tego że nie mam jednej misji od Doma, a konkretnie "uncalculated risk" + te 2 które się robi po znajdźkach. Spróbuje do Doma zadzownić jutro, bo właśnie przed chwilą już wyłączyłem konsolę :P

 

 

edit:

Dobra znalazłem, że trzeba skończyć wszystkie skoki żeby dostać tą misję. Więc wszystko jest w porządku i nic nie stoi na przeszkodzie żeby zrobić 100% :P

Edytowane przez Selo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy złoty medal za wyścigi dostaje się za wygranie wyścigu, czy podobnie jak w misji, trzeba spełnić określone warunki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie Kifflom!

Po łażeniu w łachach przez 10 dni email milczy/znaczek się nie pojawia. Spałem kilka(naście) razy, robiłem kilka misji i nic. Ktoś też tak miał? Długo czekaliście na tę misję?

 

@Patricko - mam sugestię odnośnie mapy z samochodami do tego pucharku. Motor spawnuje się na parkingu przed hotelem przy drodze, po której miał jeździć Enus. A Tornado stoi pod polem golfowym. Czytałem, że Enus też się na jakimś parkingu spawnuje, ale sam nie sprawdzałem. Jeśli możesz to sprawdź czy u Ciebie też się pojawiają i ew. dodaj do poradnika. Zaoszczędzisz przyszłym pokoleniom szukania tych przeklętych samochodów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, czytałem że niektórym nie przychodzi mail chociaż ja z tym problemu nie miałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też się natrafiłem na takie informacje. Rockstar jest problemu świadomy.

A długo czekaliście aż się ikonka pojawi po 10 dniach chodzenia? I czy ktoś z Was robił te misje na przemian z innymi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że na socialu nie ma oznaczonych konkretnych misji do 100%, a jak sprawdziłem te wymagane co ktoś wrzucał, to własnie wygląda na to że tego Fanatica jeszcze nie zrobiłem bo jest to jedyna misja, której nie kojarzę. Chyba, że on pojawia się np po zebraniu czegoś?

Przeciez na socialu jest kolorowy pasek obok niektorych obrazkow i on pokazuje czy dana misja jest potrzebna do 100 % :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez na socialu jest kolorowy pasek obok niektorych obrazkow i on pokazuje czy dana misja jest potrzebna do 100 % :)

W którym to jest miejscu dokładnie ? W której zakładce ? Nie mogę tego namierzyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zrobiłem wszystkie skoki. Dziwna sprawa; wczoraj po 41 skoku gra pokazywała, że zostało mi 9 do 50. Nagrałem stan gry (w kryjówce), dzisiaj zaczynam robić dalej i po 42 skoku gra pokazała, że zostało mi dalej 9 do 50. Oczywiście jestem pewny, że zrobiłem wczystkie po kolei i że wszystkie były zaliczone "na żółto". Dobiłem do 50 i oczywiście brak jednego. Zaczynam od początku według tego samego filmu, ale teraz od końca. Miło, ponieważ wcześniej nie zaliczyło mi skoku nr 14. Lubię jak w grze trzeba 2 razy "zbierać" to samo. :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W którym to jest miejscu dokładnie ? W której zakładce ? Nie mogę tego namierzyć...

Zakładka checklist, dla przykładu w misjach strangers&freaks 3 obrazek od góry w pierwszym rzędzie z lewej strony (Assuming the truth) nie ma niebieskiego paseczka, więc nie jest wymagany do 100% :) Te z niebieskim paskiem są wymagane :) Rzeczywiście jest to kiepsko widoczne ale idzie się rozeznać. Analogicznie w innych grupach tylko inne kolory :)

Edytowane przez kevcio23
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to jest z tymi medalami na strzelnicy muszę mieć 3 złote medale z jednej broni albo może być złoto brąz brąz

Do 100% wystarczy brąz. Jeśli chcesz 25% zniżki w Ammu Nation to musisz zrobić złoto we wszystkich broniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema,

Nie wiem czy było podawane wcześniej kilka stron z tematu mi umknęło, ale podaje kilka wskazówek odnośnie paru banalnych trofeów, które mi udało się póki co wbić, więc tak:
 

1. San Andreas Sightseer/ Zwiedzanie San Andreas - najlepiej zrobić to samolotem F-16 ( wcześniej podprowadzonym z baz wojskowej ) robi się to szybko i bezboleśnie lecąc w miarę nisko, ja musiałem odkrywać jeszcze prawe wybrzeże, dokładnie latałem nad morzem, wpadło po odkryciu 3/4 wody.

2. All's Fare in Love and War/ Kapucha na sałacie- wpada po kupieniu firmy taksówkowej  :) i wykonaniu jednego kursu ( co jakieś 2h w realu będzie dzwonił telefon że potrzebują pomocy, jeden kurs i trofeum wpada.

3. Gorący temat - WIELOKLASOWIEC - mi zaliczyło dokładnie to co było opisane w pierwszym poście w tamacie czyli :

     a) STRZELNICA dowolne jedno złoto
      :cool: WYŚCIG ULICZNY - związany z fabułą ( frankiln musi wygrać pierwszy wyścig od meksykańca,  zaliczany jako quest, ale to już zalicza się do        trofeum)

     c) WYŚCIG OFF-ROAD - związany z fabułą ( ale jak by co to dowolny jeden wyścig w górach)

     d) WYŚCIG WODNY - dowolny jeden, byle by złoto

     e) SZKOŁA LATANIA - przy lotnisku szkoła, dowolne złoto

     f) TRIATHLON - bądź pierwszy na mecie
Ja dodatkowo musiałem zrobić pkt. d) i f) reszta była związana w fabułom i trofka wpadła.

4. Kifflom! - nudne questy, idealne opisane w poradniku na początku, robiłem krok po kroku i wpadło, jednak moja mała rada na 8km biegu po pustyni:

post-36314-0-28579900-1380284596_thumb.j

 

5. Out of Your Depth/ Na głębokiej wodzie - Zrobić je można dowolną postacią w dowolnym momencie, jednak aby nie tracić czasu, polecam wykonanie go przy okazji wbijania trofeum WASTE MANAGEMENT/ Gospodarka Odpadami, podczas szukania odpadów pod wodą nie jednokrotnie natrafiłem na rekina wystarczy dać się zjeść i Out of Your Depth wpada, jeśli nie to musimy wypłynąć dostatecznie daleko w morze i po prostu czekać aż nas zje  :biggrin:

 

Mam nadzieje że chociaż komuś pomogłem. Pozdrawiam :thanks:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Helikopterem tego też nie dałem rady zrobić próbowałem kilkanaście razy.

Wziąłem za to mały samolot, ten co wyglądaj jak cesna (chyba maverick) i nim dałem radę za pierwszym razem oba mosty.

Resztę mostów zrobiłem helikopterem bez problemów.

Mała rada dla tych co robią te zdania, dokładnie zapamiętujecie co zaliczyliście a czego nie.

Nie ma możliwości sprawdzenia który most ominęliście, więc jak zostaniecie z 49/50 to musicie zrobić wszystko od początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za radę, tak zrobię. Tylko te dwa mosty mi zostały. Masz może namiar gdzie można taki samolot wyhaczyć? Gdzieś się pojawia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×