Skocz do zawartości
Patricko

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie rozumiem, stunty w tej grze są chyba tylko po to żeby człowiek zdenerwować. Jak dla mnie to liczyć się tylko i wyłącznie szczęście, żeby wbić się dokładnie co do milimetra i w odpowiedniej prędkości jak sobie twórcy zażyczyli. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup hangar na lotnisku i kup samolot ze sklepu online.

Nie mam kasy. ;)

Ale zrobiłem to helikopterem Frogger - jest cały czas dostępny na lotnisku (tym najwyżej na mapie). Razem ten most zajął mi około 40-50 prób, ale przynajmniej statsy z latania "wymaksowałem". :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem, stunty w tej grze są chyba tylko po to żeby człowiek zdenerwować. Jak dla mnie to liczyć się tylko i wyłącznie szczęście, żeby wbić się dokładnie co do milimetra i w odpowiedniej prędkości jak sobie twórcy zażyczyli. 

ja przy tych 15 lotach między budynkami prawie osiwiałem, na skoki najlepszy jest ten motor Bati 801, choć do 2 czy 3 skoków musiałem użyć samochodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Później twórcy chwalą się, że ludzie grają w ich grę średnio ileś dziesiąt godzin bo jest taka zajebista, a tak naprawdę ludzie próbują zrobić jeden czy dwa kłopotliwe stunty przez parę godzin ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie, czy jak nie udało mi się zaliczyć jednego wydarzenia losowego 'na budowie z dzwigiem' to czy ono jeszcze się pojawi? musze to zaliczyć, czy do 100% wpada mi to ze po prostu to 'odkrylem'?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 100% masz zrobić 14 dowolnych wydarzeń losowych, nie zrobiłeś tego to zrobisz inne chociaż one się powtarzają więc może jeszcze na nie trafisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, z czego to się bierze, ale wydaje mi się, że wszystkie loty pod mostami, na żyletkę i pozostałe aktywności

są na stosunkowo niskim poziomie. Jedynie jak kolega wyżej zaznaczył, trzeba ostrożnie  lecieć pod mostem 12 i 13.

Znaczy nie można tam dotykać ścian wirnikiem, ale 4-5 prób i zrobione. A loty na żyletkę, to pikuś taki jak strzelnica, etc.

 

Może są to dodatki, które mają wydłużyć Nasz pobyt w grze, ale jakoś mnie nie znudziły jeszcze, a mam właściwie wszystko,

poza skokami kaskaderskimi. W Mafii 2, to dopiero było monotonne i nudne zbieranie 150 listów gończych.

 

Dopiero przegrałem 85 godzin, a do końca jeszcze sporo.

 

Pozdrawiam :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zaliczyło mi trofeum "The Moment of Truth", mimo że przeszedłem całą grę. Komuś też się to zdarzyło. Jakieś pomysły jak temu zaradzić? Czy muszę przejść grę od nowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jak umówić się na spotkanie z dwoma kumplami do Trofka "Three man army"? Próbowałem już wiele razy, ale gdy umówię się z jednym i próbuje się dodzwonić do drugiego, zawsze wita mnie sygnał zajętości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już po zabraniu pierwszego?
Ja to zrobiłem tak, że uciekałem Michaelem przed policją na 3*, zadzwoniłem po Franka, zgarnąłem go, zadzwoniłem po Trevora, zgarnąłem go i pojeździłem przez te 3 min i bach! trofka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kifflom! Jeba*y Kifflom wszystko jak w podręczniku znak zapytania przelewanie pieniędzy pustynia wracam do do mu spie juz 40 razy i znaczka na mapie brak??? Ktoś tak miał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dilerus, od pewnego momentu w fabule niestety chyba nie da się z dwoma naraz umówić, ale jeszcze mam kilka misji do końca to będę próbować. Ale od 60% fabuły nie jestem w stanie się umówić. W najgorszym wypadku zacznie się grę od nowa i dojdzie tylko do 3 postaci. Ale może przed samym końcem będzie taka możliwość jeszcze.

Rock, ale najpierw miałeś mieć ubranie, przespać się a bieganie po pustyni było potem dopiero.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wyścig Vespucci Canalas (ten na motorach), pojawią sie po skończeniu czegoś? Skończyłem te 4 poprzednie wyścigi i na mapie teraz nie mam żadnego, nawet tych starych xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dilerus, od pewnego momentu w fabule niestety chyba nie da się z dwoma naraz umówić, ale jeszcze mam kilka misji do końca to będę próbować. Ale od 60% fabuły nie jestem w stanie się umówić. W najgorszym wypadku zacznie się grę od nowa i dojdzie tylko do 3 postaci. Ale może przed samym końcem będzie taka możliwość jeszcze.

 

Oczywiście, że da się umówić, ale prawdopodobnie jesteście w momencie, gdy

Nie da się wrócić do miasta Michaelem i Trevorem, bo porwali żonę M.

 

Ja wczoraj też się męczyłem z tym trofikiem, ale po kilku kolejnych misjach, udało się, mimo, że spaprałem troszkę sprawę,

spóźniając się na spotkanie umówione z Michaelem, jechaliśmy z Trevorem po Michaela, ale po drodze dostałem sms, że

nie będzie tak długo czekał i zapodał focha, a potem już nie odbierał. Pojechaliśmy na wódkę, odwiozłem Trevora, a potem spać.

Na drugi dzień, po zapisaniu w łóżku gry, z rana ponownie się z nimi umówiłem i trofik pyknął.

 

 

Pozdrawiam :cool:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi za cholere nie pojawia sie prywatny kurs, a przegralem juz z 10 godzin od zakupu firmy, te randomowe zadania moga byc zbugowane, lub R powinien popracować nad ich częstotliwością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegrałeś 10h w czasie gry czy po prostu 10h?

Musiałem czekać ponad 3dni w czasie gry (spanie się nie liczy) zanim dostałem tą misję, no i musisz grać Franklinem.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że da się umówić, ale prawdopodobnie jesteście w momencie, gdy

Nie da się wrócić do miasta Michaelem i Trevorem, bo porwali żonę M.

 

Możliwe, bo właśnie jestem po momencie:

Przejęcia przez Trevora Strip Club'u i przygotowań do napadu na "Big One" - więc świeżo po powrocie bohaterów do LS

Zrobię jeszcze jakąś misję i spróbuję się umówić ponownie.

 

Już po zabraniu pierwszego?

Próbowałem dzwonić i umówić się z dwoma na raz, próbowałem dzwonić i odbierać pojedynczo - i i nic nie dawało efektów. Na yt widziałem filmik jak koleś umówił się od razu z dwoma i później ich odbierał.

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kifflom! Jeba*y Kifflom wszystko jak w podręczniku znak zapytania przelewanie pieniędzy pustynia wracam do do mu spie juz 40 razy i znaczka na mapie brak??? Ktoś tak miał?

 

Dokładnie tak samo miałem. Po chodzeniu 10 dni w stroju nic się nie pojawiało, spałem kilkanaście razy i nic.

Okazało się, że albo nie zauważyłem znaczka (nie widać go na minimapie - znajduje się na północnym zachodzie), albo po prostu pojawił się pod dłuuuuugim czasie.

Cierpliwości zatem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak samo miałem. Po chodzeniu 10 dni w stroju nic się nie pojawiało, spałem kilkanaście razy i nic.

Okazało się, że albo nie zauważyłem znaczka (nie widać go na minimapie - znajduje się na północnym zachodzie), albo po prostu pojawił się pod dłuuuuugim czasie.

Cierpliwości zatem.

Jestem wcześniej a dokładniej zostawili w mnie w samych majtkach na pustyni dałem im pierwszą dotacją 500 i wróciłem do domu spałem już teraz 45 razy i nic mapę przeglądam ze zbliżeniem niema mowy o przegapieniu znaczka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby komuś nie chciało się czekać aż samochody do Kiffloma będą jeździć po tej mapce od Patricko, to macie mapkę gdzie dokładnie można je znaleźć. U mnie przynajmniej w każdym tym punkcie dane auto stało :)

Niebieskie punkty na mapie

 

post-44676-0-08368800-1380373802_thumb.j

Edytowane przez eMeK
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem dzwonić i umówić się z dwoma na raz, próbowałem dzwonić i odbierać pojedynczo - i i nic nie dawało efektów. Na yt widziałem filmik jak koleś umówił się od razu z dwoma i później ich odbierał.

 

Bez problemu da się od razu z dwoma na raz, także jeśli się już jednego odbierze, także się da.

Więc masz pewnie blokadę z powodu na postęp wątku głównego, a nie bug, czy inne błędy gry.

 

Tak jak myślałem, zrobienie wszystkich skoków jest proste, jedynie bardzo czasochłonne.

A jeszcze strasznie denerwuje, jak po wgraniu save, zamiast pojazdu, na którym się siedziało,

Franklin z buta idzie. I od nowa szukanie motocykla.

Dodam, że wszystkie skoki robiłem motocyklem. Jedynie ten przy latarni morskiej samochodem, bo inaczej się ginie

i raczej nie ma możliwości od tego się obronić.

 

Pozdrawiam :cool:

Edytowane przez xenomorph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dodam tylko, że 80 % albo i więcej skoków można zrobić taksówką - dzwonisz i kradniesz - szkoda czasu na szukanie motocykla (wiem, czasem trzeba). Często za długie skoki, mimo że spadamy na cztery koła są nie zaliczane, więc szybkie auta są tak naprawdę bezużyteczne. Taxa sprawdza sie idealnie - średnia prędkość i dobrze wyważona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×