Skocz do zawartości
Patricko

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

A możecie zabrać kumpla do kina? Ja mogę do baru, strip clubu, na dartsy, ale do kina nie mogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możecie zabrać kumpla do kina? Ja mogę do baru, strip clubu, na dartsy, ale do kina nie mogę.

Ja raz byłem, Franklinem zabrałem Michael'a. Jakąś mega produkcje o "Samotnym robocie" puszczali :p

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tymi częsciami statku ? Czytam w poradniku, że tego "questa" rozpoczyna rozmowa z jakimś npcem. Jednak już przeszedłem grę, mam już 90% a nie miałem tego. Czy, żeby zebrać te częsci potrzeba jest ta rozmowa, czy można je szukać i bez tego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tymi częsciami statku ? Czytam w poradniku, że tego "questa" rozpoczyna rozmowa z jakimś npcem. Jednak już przeszedłem grę, mam już 90% a nie miałem tego. Czy, żeby zebrać te częsci potrzeba jest ta rozmowa, czy można je szukać i bez tego ?

Musisz kupić doki za 250 tys. $, te same które są potrzebne do odblokowania Odpadów Radioaktywnych. Po zakupie tej nieruchomości na molo przy dokach powinien pojawić się znak zapytania - początek misji dostępny tylko dla Michael'a, jak już weźmiesz questa, zbierać części łodzi podwodnej możesz wszystkimi postaciami. Jeśli nie pojawi Ci się ten "?" na mapie, oznacza to, że masz jakiegoś bug'a niestety...

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zrobiłem, ale chodzi mi o cześci statku kosmicznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zrobiłem, ale chodzi mi o cześci statku kosmicznego.

Za dużo tych statków w tej grze :) Musisz Franklinem porozmawiać z kolesiem o imieniu Omega, powinien być oznaczony zielonym "?" na mapie, gdzieś we wschodnim rejonie Sandy Shore.

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wydanie 200 mln można zrobić np. tak że kupuję akcje i zaraz je sprzedaje w ten sposób nabijając 200?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wydanie 200 mln można zrobić np. tak że kupuję akcje i zaraz je sprzedaje w ten sposób nabijając 200?

Tak, można zrobić to trofeum w ten sposób.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wydanie 200 mln można zrobić np. tak że kupuję akcje i zaraz je sprzedaje w ten sposób nabijając 200?

Tak  :)

 

@up, spózniłem się ;p

Edytowane przez kevcio23
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ja odnosnie knight flights czy tym samolocikiem trzeba leciec tak jak na filmikach ? Bo jednego flighta powtarzam juz 30 raz i poprostu nie moge !! Jeden typek dal jakis sposob z samolotem f16 . Czy rzeczywiscie jest lepszy ? Prosze o rady ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ja odnosnie knight flights czy tym samolocikiem trzeba leciec tak jak na filmikach ? Bo jednego flighta powtarzam juz 30 raz i poprostu nie moge !! Jeden typek dal jakis sposob z samolotem f16 . Czy rzeczywiscie jest lepszy ? Prosze o rady ,

 

Fighter jet daje ci lepszą kontrolę i dla mnie był prostszy od tego samolotu co wykorzystuję się w szkole lotniczej, ktróego wykorzystałem tylko raz przy studiu flimowym.

 

http://www.powerpyx.com/Assets/Maps/GTA-V/grand-theft-auto-v-knife-flight-locations-map.jpg

 

Na tej mapie to numer 10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie odnośnie trofeów, bo niestety teraz na tygodniu  będę pozbawiony internetu w konsoli i pytanie mam takie, jeśli będę zdobywał trofea będąc offline to po podłączeniu konsoli do internetu i zalogowaniu się na psn synchronizują się z kontem psn ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie odnośnie trofeów, bo niestety teraz na tygodniu  będę pozbawiony internetu w konsoli i pytanie mam takie, jeśli będę zdobywał trofea będąc offline to po podłączeniu konsoli do internetu i zalogowaniu się na psn synchronizują się z kontem psn ?

Dokładnie tak będzie, można zdobywać trofea w offline do woli, a później je zaktualizować online z PSN. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak będzie, można zdobywać trofea w offline do woli, a później je zaktualizować online z PSN. 

Ok dzięki wielkie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możecie zabrać kumpla do kina? Ja mogę do baru, strip clubu, na dartsy, ale do kina nie mogę.

 

Ale dlaczego nie możesz, bo nie ma żółtego okręgu,

czy nie próbowałeś kupić biletu i wejść na seans?

Bo właśnie tak to należy zrobić. Zostawiasz auto na parkingu

idziecie do kasy kupujesz bilet i zatwierdzasz. Siedząc już w sali

widzisz, że pobrało Ci kasę za ilość osób, z jaką jesteś w kinie.

Po zakończonym filmie, lub nie, wychodzisz i wizyta zaliczona.

 

 

Mam pytanie odnośnie Kifflom, czy trzeba czekać do końca gry

i robić to przed ostatnią misją, czy jak mam teraz 50 misji zaliczonych,

to także mogę to spokojnie zrobić?

Mam wątpliwości, bo wszędzie piszecie, aby przed ostatnią misją zapisać

i dopiero tym się zająć.

 

Pozdrawiam :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego nie możesz, bo nie ma żółtego okręgu,

czy nie próbowałeś kupić biletu i wejść na seans?

Bo właśnie tak to należy zrobić. Zostawiasz auto na parkingu

idziecie do kasy kupujesz bilet i zatwierdzasz. Siedząc już w sali

widzisz, że pobrało Ci kasę za ilość osób, z jaką jesteś w kinie.

Po zakończonym filmie, lub nie, wychodzisz i wizyta zaliczona.

 

 

Mam pytanie odnośnie Kifflom, czy trzeba czekać do końca gry

i robić to przed ostatnią misją, czy jak mam teraz 50 misji zaliczonych,

to także mogę to spokojnie zrobić?

Mam wątpliwości, bo wszędzie piszecie, aby przed ostatnią misją zapisać

i dopiero tym się zająć.

 

Pozdrawiam :cool:

 

Pucharek mozna zdobyć w każdym momencie gry gdy ma się dostęp do Michaela, więc możesz spokojnie robic to teraz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem przed "Big One" i nadal pomimo wielu prób zrobienia pucharku "Three Man Army" - nie udało mi się to. Zawsze gdy dzwonię, żeby się umówić na spotkanie jeden z głównych bohaterów, albo mówi, że jest zajęty, albo po prostu jego telefon jest zajęty. Szkoda nerwów, dlatego polecam wszystkim, którzy będą chcieli wbić ten pucharek zrobić go od razu po odblokowaniu postaci Trevora.

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobisz go też po skończeniu fabuły, ale tylko pod jednym warunkiem, a jakim to sam ogarniesz w trakcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Three Man Army jest trofikiem do pominięcia - zależy jakie zakończenie gry wybierzesz.

Musisz się z nimi umówić w momencie gdy nie jesteś przed jakąś dużą robotą; najlepiej zaraz po niej. Dzwonisz do jednego i jeżeli on zgodzi sie na spotkanie to od razu dzwonisz do drugiego. Ja dzwoniłem Franklin`em zaraz po zrobieniu misji, w której bierze udział 3 bohaterów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Strangers and Freaks" The Last One - poszukując co ominąłem na Social C. trafiłem tam na misję z wielką stopą ale w miejscu gdzie powinna być nic niema próbowałem rożne pory dnia jak i postacie i nic a może tylko miedzy wyznaczoną godziną?  Tak samo jest z pozostałymi misjami .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Strangers and Freaks" The Last One - poszukując co ominąłem na Social C. trafiłem tam na misję z wielką stopą ale w miejscu gdzie powinna być nic niema próbowałem rożne pory dnia jak i postacie i nic a może tylko miedzy wyznaczoną godziną?  Tak samo jest z pozostałymi misjami .

 

To zadanie wykonujesz Franklinem i musisz mieć 100% gry, trzeba poczekać tydzień aż się pojawi, najlepiej będzie zapisywać grę aż minie ten tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zadanie wykonujesz Franklinem i musisz mieć 100% gry, trzeba poczekać tydzień aż się pojawi, najlepiej będzie zapisywać grę aż minie ten tydzień.

aha dzięki bro za odpowiedz czyli brak mi jeszcze 8 % gry będę kombinować bo na Social Clubie widnieje tyle zablokowanych misji jakbym miał 50% gry;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy trofeum kifflom jest do pominiecia jesli koniec naszych przygod bedzie taki a nie inny, czy musze to robic przed ostatnia misja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy trofeum kifflom jest do pominiecia jesli koniec naszych przygod bedzie taki a nie inny, czy musze to robic przed ostatnia misja?

trofeum  kifflom zaliczyłem na 88% gry i po całej fabule fakt że się męczyłem na początku że znaczka nie było ale dałem 2x po 500 i się pojawił;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy trofeum kifflom jest do pominiecia jesli koniec naszych przygod bedzie taki a nie inny, czy musze to robic przed ostatnia misja?

To czy zrobisz Kifflom po zakończeniu zależy, którą opcję zakończenia wybierzesz. Zrób save'a przed końcem gry, jak nie będziesz mógł zrobić po zakończeniu to sobie po prostu wrócisz do wcześniejszego zapisu gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×